מדריך בעברית למנגה סטודיו?

dvory

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
לפני כמה חודשים רכשתי את תוכנת "מאנגה סטודיו"- זאת תוכנה המתיימרת להיות כלי ייחודי ליצירת קומיקס. בגדול, היא בנויה כמו פוטושופ אבל קלילה יותר.
ראיתי כמה עבודות שנעשו ע"י התוכנה הזאת וברור לי שלא הצלחתי ללמוד את כל הפונקציות היפהפיות שלה.
האם מישהו מכיר את התוכנה? האם יש למישהו אולי מדריך בעברית שלה?
יש בתוכנה את תפריט עזרה אבל הוא קודם כל באנגלית ומעבר לזה שהוא מאד מסורבל- לא נותן להגיע לנושא מסויים (אני למשל חפשתי על סריקה) אלא רק על ידי "דפדוף" בין העמודים.
אשמח לקבל כמה שיותר עיצות וטיפים מבעלי נסיון.
תבורכו מראש!!!

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
דבורי תתחדשי, תוכנה מדהימה!!!
אין לה בשום מקום (בינתיים, ועד כמה שידוע לי) מדריך בעברית, ואכן תפריט העזרה כתוב בשפה מאד מקצועית וכבדה.
א"א ללמד תוכנה בצורה כזו, אלא א"כ יש לך שאלות ספציפיות, תנסי 'לחפור' בכל הפונקציות, תלמדי ככה הרבה - וגם טוב לדבר עם מישהו עם נסיון.
בכל מקרה, תהני מהקו המעולה שנותנת התוכנה (כמו מכחול רגיש מלא צבע!) וזה כבר יתרון גדול על פוטושופ.
בהצלחה

dvory

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
תודה.
האם בעיצה לפנות למישהו בעל נסיון הכוונה גם אליך?

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אני בהתחלה... קצת לימודים והרבה חפירה. נוכל לתקשר באישי אם תרצי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה