מדפסת לייזר צבעונית

אורית רז

משתמש צעיר
רוצה לרכוש מדפסת לייזר צבע, כמות ההדפסות לא גדולה מאד (לא מסחרית) אבל כן חשובה האיכות. וכמובן שעלות הדיו והאחזקה יהיו חסכוניים.
ואולי בכלל עדיף להמשיך לעשות את הדפסות הצבע בחוץ? מאשר להחזיק מדפסת בבית?
על מה ממליצים?
תודה

אורית רז

משתמש צעיר
נכתב ע"י אורית רז;1679451:
רוצה לרכוש מדפסת לייזר צבע, כמות ההדפסות לא גדולה מאד (לא מסחרית) אבל כן חשובה האיכות. וכמובן שעלות הדיו והאחזקה יהיו חסכוניים.
ואולי בכלל עדיף להמשיך לעשות את הדפסות הצבע בחוץ? מאשר להחזיק מדפסת בבית?
על מה ממליצים?
תודה
מה, לאפ'חד אין המלצות?
נושא קשה?

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לא יודעת, היה לי מדפסת צבעונית "אוקי" והתאכזבתי (הכוונה שלך, למדפסת לייזר, לא להדפסת דיו, כן?) המכונה עצמה עלתה יחסית זול בסביבות ה 1,000, אבל שהטונר נגמר, התחיל הבעיות.... המחיר של טונרים מקורייים עולה הון, וגם הלא מקוריים, עדיין יקר (בסביבות הכמה אלפים, אני כרגע לא בדיוק זוכרת, כי זה היה לפני כמה שנים. בגלל הפרשי המחיר, בחרתי לקנות את הלא מקורי (שגם עלה כמה אלפים), אבל אז המדפסת התקלקה (ואין אחריות על טונר לא מקורי...., ולא משתלם לתקן כי נשרף שם משהו...) בקיצור התאכזבתי.... ונתקעתי עם חצי טונרים לא מקוריים...
כרגע יש לי מדפסת הזרקת דיו (אבל זה כמובן, לא מתקרב לאיכות ההדפסה בלייזר), ולא החלטתי אם שווה לקנות מדפסת ביתית.
מעניין לשמוע עוד דעות, ומחירים של מדפסות וטונרים

3632

משתמש צעיר
יש לי מדפסת צבעונית לייזר דגם ברדר MFC-9120‏
מצ"ב קישור של החברה http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=751079
נקנה ב2.500 ש"ח לפני כשנה מדפסת מעולה שלא צורכת הרבה דיו. אני מוכרת ב650 ש"ח והוא במצב חדש ללא דיו.

אורית רז

משתמש צעיר
נכתב ע"י 3632;1680828:
יש לי מדפסת צבעונית לייזר דגם ברדר MFC-9120‏
מצ"ב קישור של החברה http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=751079
נקנה ב2.500 ש"ח לפני כשנה מדפסת מעולה שלא צורכת הרבה דיו. אני מוכרת ב650 ש"ח והוא במצב חדש ללא דיו.
תודה, אני חסומה, תוכלי אולי לצלם?
למה מוכרת?

3632

משתמש צעיר
אני מוכרת היות ואין לי מקום להניח אותו בסביבת העבודה וראיתי שאני מסתדרת גם בלעדיו. בכל מקרה משהי רשמה לי באישי שהיא מעוניינת בו כך שיכול להיות שזה כבר לא רלוונטי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה