מדפסת בראדר 2700 שנשבר החור כניסה של הכבל usb המרובע

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
יש לי את המדפסת בראדר 2700
והכבל שמחובר למדפסת מאחור נשאר, ומישהו דחף את המדפסת, והחור שלשם נכנס הכבל נפל לתוך המדפסת.
פניתי למישהו שפירסם שמבין במדפסות, ואמר שבעצם נשבר כרטיס דיגטלי, ואין לי וייפיי, ולכן הפיתרון היחיד זה לחבר לכרטיס רשת.

האם זה נכון?
וכמה זה עולה?

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
יש לי את המדפסת בראדר 2700
והכבל שמחובר למדפסת מאחור נשאר, ומישהו דחף את המדפסת, והחור שלשם נכנס הכבל נפל לתוך המדפסת.
פניתי למישהו שפירסם שמבין במדפסות, ואמר שבעצם נשבר כרטיס דיגטלי, ואין לי וייפיי, ולכן הפיתרון היחיד זה לחבר לכרטיס רשת.

האם זה נכון?
וכמה זה עולה?
אם אין אחריות, הייתי פותח בעצמי כדי לוודא שאכן הלך.
אם אתם לא במצב לעשות את זה - לא נשאר אלא לסמוך על ה'אלטר-מומחה'.

111Elokynu

משתמש פעיל
אם יש לך ראוטר בבית זה הכי פשוט, צריך לחבר את המדפסת לראוטר ולהתקין מחדש את הדרייבר שיזהה אותו לפי רשת.

אם אין לך כרטיס רשת ואתה לא מעוניין לרכוש מדפסת חדשה, תוכל לחבר את המחשבואת המדפסת לסוויצ', וליצור ביניהם רשת.
אממה - תצטרך להגדיר IP ידני במחשב, וגם IP ידני במדפסת, אם אתה גולש על סטיק, יכול להיות שזה קצת יסבך אותך... (תצטרך להגדיר באותו טווח שהסטיק נותן, אבל לא אותו כתובת וכו'...)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה