דרוש מידע מדיח כלים בוש או קונסטרוקטה

• פותח הנושא Panda
  • פורסם בתאריך

Panda

משתמש מקצוען
שלום,

יש לכם מדיח כלים של בוש או קונסטרוקטה?
מרוצים?

אשמח לקבל חוות דעת והמלצות

טנקס

Panda

משתמש מקצוען
תובנות מעוד משפחות עם מדיח כלים?

יראת גאולה

משתמש מקצוען
3 מדיחים של בוש. מרוצים.
אומרים שבוש וקונסטרוקטה מיוצרים באותו מפעל, וההבדל הוא רק במעטפת החיצונית.

יראת גאולה

משתמש מקצוען
האם יש לכם מדיח צר של בוש
האם יש דגם שאתם ממליצים עליו?
כן, שניים מהמדיחים הם צרים.
כבר לא מוכרים היום את הדגמים האלו, אבל האמת שלא ראיתי כאלו הבדלים משמעותיים בין הדגמים, וגם לא הבדל כלשהו בין הצרים לבין הרחב. ככה שלו הייתי צריכה לקנות היום מדיח נוסף, פשוט הייתי מחפשת מדיח של בוש במחיר הטוב ביותר שקיים...
ממליצה רק לוודא שיש תוכנית מהירה של פחות משעה, וגם תוכנית של שעה. אנחנו אוהבים יותר שיש סלסלה לסכום ולא מגש נוסף, אבל יש שאוהבים להיפך (אם המדיח רחוק מהכיור או ממגירת הסכום - בוודאי עדיף סלסלה).

STBW

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
כן, שניים מהמדיחים הם צרים.
כבר לא מוכרים היום את הדגמים האלו, אבל האמת שלא ראיתי כאלו הבדלים משמעותיים בין הדגמים, וגם לא הבדל כלשהו בין הצרים לבין הרחב. ככה שלו הייתי צריכה לקנות היום מדיח נוסף, פשוט הייתי מחפשת מדיח של בוש במחיר הטוב ביותר שקיים...
ממליצה רק לוודא שיש תוכנית מהירה של פחות משעה, וגם תוכנית של שעה. אנחנו אוהבים יותר שיש סלסלה לסכום ולא מגש נוסף, אבל יש שאוהבים להיפך (אם המדיח רחוק מהכיור או ממגירת הסכום - בוודאי עדיף סלסלה).
תודה
עזרת לי מאוד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  36  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה