דרוש מידע מדבקות עם שם ותמונת התינוק

סשה

משתמש רשום
יש משהיא שמכירה אתר אמין להזמנת שם לתינוק עם תמונה שלא ירד בשטיפה
מנסיון אישי?

shani123

משתמש מקצוען
יש המון מדבקות להזמנה מאליאקספרס
את רוצה דווקא עם תמונה אישית?

מעצבי על

משתמש פעיל
יש את האתר 'אהבה קטנה' מדבקות מצוינות ומחזיקות שנים מנסיון אבל לא נראה לי עם תמונה
אם את רוצה עם תמונה זה בד"כ גרפיקאיות פרטיות (אני עשיתי ללקוחה לגן מדבקות לקופסאות אוכל מתנת סוף שנה והדפיסה על מדבקות ויניל ושמעתי ממש לאחרונה ממנה שהילדים משתמשים בזה יום יום ונשאר פצצה ולא יורד בשטיפה)

סשה

משתמש רשום
יש המון מדבקות להזמנה מאליאקספרס
את רוצה דווקא עם תמונה אישית?
עם תמונה זה יותר חמוד אבל לא חובה
אפשר גם בעברית?
יש את האתר 'אהבה קטנה' מדבקות מצוינות ומחזיקות שנים מנסיון אבל לא נראה לי עם תמונה
אם את רוצה עם תמונה זה בד"כ גרפיקאיות פרטיות (אני עשיתי ללקוחה לגן מדבקות לקופסאות אוכל מתנת סוף שנה והדפיסה על מדבקות ויניל ושמעתי ממש לאחרונה ממנה שהילדים משתמשים בזה יום יום ונשאר פצצה ולא יורד בשטיפה)
אני רוצה מדבקות יותר קטנות שאפשר להדביק על בקבוק או מוצץ
אני לא מבינה בהדפסה אני רוצה מישהוא שיביא לי מוכן

סשה

משתמש רשום
אז האתר הנ"ל פצצה לזה רק ללא תמונה יש שם גדלים שונים
תודה פחות התחברתי לעיצובים

משהוא הזמין מהם?

HBE

משתמש חדש
אתר WAWI עיצובים מתוקים מחיר זול מדבקות מאד עמידות. אין תמונה אישית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה