מגיני פינות

רוטנברג

משתמש רשום
שלום,

לאחר צביעת הקירות אני מעוניינת לשים בפינות מגינים, הקבלן טוען שמה שהוא מכיר זה רק הפלסטיקים המכוערים שמוכרים בטמבור למרות שראיתי במקומות כן מגינים יפים יחסית שמשתלבים יפה ואפילו נותנים יופי מסוים- אשמח לשמוע איפה, מה וכו'

תודה רבה מראש!

qwerty052

משתמש רשום
נערך לאחרונה ב:

cherry c

משתמש סופר מקצוען
אייל ציפויים חולון
אם זה שמים כשיש חיפוי של אריחים.
לא בקיר צבע.

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש פרופילי פינה מפולימר
לחברות כמו שירן ודומיהן
יש פשוטים ויש מעוצבים יותר
המחיר כמובן בהתאם...

ה ש

משתמש מקצוען
אני עשיתי בצבע זהב כמו הידיות בהתאמה לעיצוב של הבית.
לדעתי זה אפילו שידרג

qwerty052

משתמש רשום
מומלץ לדבר איתם בטלפון
יש להם הרבה אפשרויות
סוג חומר גודל ועוד

קבצים מצורפים

• מגן פינה.JPG
    מגן פינה.JPG
    KB 16.6 · צפיות: 158

gs

משתמש פעיל
אשמח לשמוע היכן בירושלים ניתן לקנות פרופיל זווית לפינות קיר רוחב 2 ס"מ גובה 2-3 מטר נירוסטה מט ומבריק

הומלץ למעלה להזמין מחו"ל, למשל מאליאקספרס או מטמיו - מעשי? איך זה יגיע באורך הנ"ל?

gs

משתמש פעיל
תודה, אבל הקיר צבוע ועל חלק מהפינות בגלל חיפוי קרמיקה של הריצוף (שאגב אני ממליצה מאד לפרוזדורים ומעברים במטבע הדברים מתחככים בהם יותר והשריטות או הלכלוך כמעט בלתי נמנעים) יש כבר פרופיל מתכת נירוסטה מט לכן אני צריכה דוקא כזה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה