דרוש מידע מגהץ קיטור הכפתור מהבהב

אסתי אחת

משתמש מקצוען
כפתור שכתוב עליו אנטי קאלק -מהמהב באדום
האם זה מורה שיש אבן? היכן?
מה עושים?
(מגהץ מעולה של טפאל)

gila zohar

משתמש מקצוען
האם זה מורה שיש אבן? היכן?
אכן,] יש בצד מן כפתור כמו פקק כזה, קטן, את צריכה (כמובן כשהמגהץ מכובה ומתקרר) לסובב אותו עד שהוא יוצר לגמרי- זה כמו בורג ארוך כזה או כמו חצי צינור... צריך לשפשף עם מים או מסיר אבנית, ואחכ להחזיר וללחוץ על ההפעלה, זה אמורלהסתדר
טיפ- כשאת מוציאה את הבורג- נוזל משם מים, לכן אני עושה את זה ליד הכיור, מטה את הגוף של המגהץ לתוך הכיור ואז מוציאה...

אסתי אחת

משתמש מקצוען
אכן,] יש בצד מן כפתור כמו פקק כזה, קטן, את צריכה (כמובן כשהמגהץ מכובה ומתקרר) לסובב אותו עד שהוא יוצר לגמרי- זה כמו בורג ארוך כזה או כמו חצי צינור... צריך לשפשף עם מים או מסיר אבנית, ואחכ להחזיר וללחוץ על ההפעלה, זה אמורלהסתדר
טיפ- כשאת מוציאה את הבורג- נוזל משם מים, לכן אני עושה את זה ליד הכיור, מטה את הגוף של המגהץ לתוך הכיור ואז מוציאה...
רק את הבורג לנקות?
בתוך החור לא לשפוך חומר?

mwp

משתמש מקצוען
לא רק את הבורג,
אני מרוקנת את המים שיוצאים משם ומנגבת כמה שיכולה עם סמרטוט לח ממים

fix

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הי, גם לי מהבהב הכפתור, ואני לא רואה שם בורג או פקק.
מגהץ קיטור של טפאל
מה עושים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  34  פעמים

לוח מודעות

למעלה