מבקש חו"ד על מחשב שלכאורה נראה מושלם גם מבחינת המחיר

aeb

משתמש סופר מקצוען
אני יוצא מהקשר השאלה, בדקתי את הקישור וכתוב שנגמר המלאי והכל נמכר

אלי TZA

משתמש רשום
זה i5 ישן - דור 4, נראה לי ש-ThinkPad עם מפרט זהה לא יעלה יותר בארץ ותרוויח את האיכות של ThinkPad.

לתשומת לב: מדובר בדגמים ישנים וחסרונות אפשריים הם חוסר USB 3 וכן ביצועים גרפיים נמוכים.

נערך לאחרונה ב:

BREAKING NEWS

משתמש מקצוען
זה i5 ישן - דור 4, נראה לי ש-ThinkPad עם מפרט זהה לא יעלה יותר בארץ ותרוויח את האיכות של ThinkPad.

לתשומת לב: מדובר בדגמים ישנים וחסרונות אפשריים הם חוסר USB 3 וכן ביצועים גרפיים נמוכים.
תודה על המידע
איך אתה רואה שזה I5 ישן?
האם אתה אומר שאין הבדלים במחירים בין ארצה''ב להארץ?
מה עם הThinkPad הזה https://www.bestbuy.com/site/lenovo...lid-state-drive-black/6320442.p?skuId=6320442 בתמונה הוא נראה ישן?

bris

משתמש סופר מקצוען

כמה הערות
מדובר על סדרת ZBOOK שהיא מקבילה לסדרת W ב THINKPAD לא פחות איכותית
הדגם הנל גם מגיע עם כרטיס גרפי נפרד (או QUADRO או FIREGL)
והוא גם מגיע עם 3 יציאות של USB3.0 (ועוד יציאות של THUNDERBOLT וכו)

סהכ מדובר על מחשב ברמה מאוד גבוה , קצת ישן , אבל מאוד איכותי .
קצת כבד.
שווה או לא , תלוי בך.

צריך לקחת בחשבון , שאפילו אם יש לך מי שיביא את המחשב מחול , להבדיל מישראל (ואירופה) המעמ בארהב לא מופיע בעמוד המוצר אלא רק בסיום הקניה.
מדובר בסכום לא מבוטל , ב NY זה 8.875%.

BREAKING NEWS

משתמש מקצוען
תודה לכל העונים
אז למעשה האם יש הבדל גדול בין המחירים בארץ לארצה''ב ששוה לקנות שם?

bris

משתמש סופר מקצוען
במפרט כתוב רק:
  • Intel HD Graphics
  • Integrated
אני מקווה שהם לא כתבו עוד דברים לא מדוייקים...

אגב, מוודא שראית: הם מחודשים\משומשים.
אני לא עיוור , ב"ה

עיין כאן
https://support.hp.com/us-en/document/c04488080#AbT8
אין אף דגם בסדרת ה ZBOOK שמגיע בלי כרטיס נפרד , רק עם מובנה
הם כותבים את זה בגלל שהם מקבלים כמויות שונות של מחודשים / OFFLEASE וכל אחד מגיע עם מפרט קצת שונה
אם לא רוצים לעשות עמדו מכירה נפרד לכל תת דגם , אז הם רושמים תמיד את המינימום הקיים.

אלי TZA

משתמש רשום
אני לא עיוור , ב"ה

התזכורת שזה משומש נועדה לפות"ש, אני חדש כאן ולא הצלחתי לכתב אותו באמצע ההודעה.

לגבי המפרט: אז בעצם אתה מאשר את מה שאני אומר שא"א לסמוך על המפרט שלהם וצריך לבדוק אצל היצרן (או אצלך...:D). הבנתי נכון?

avi chazak

משתמש מקצוען
צריך לקחת בחשבון , שאפילו אם יש לך מי שיביא את המחשב מחול , להבדיל מישראל (ואירופה) המעמ בארהב לא מופיע בעמוד המוצר אלא רק בסיום הקניה.
מדובר בסכום לא מבוטל , ב NY זה 8.875%.

לכל המעוניין
יש כאן מחשבון מכס על קניות מחו"ל פשוט וקל מאוד לשימוש שאתו ניתן לבדוק בצורה מדויקת על מה לוקחים מס מע"מ, וכמה. מסודר לפי קטגוריות
המע"מ והמכס מתייחסים אך ורק למה שלוקחים כאן בארץ ולא בחו"ל במידה ולוקחים
בהצלחה כאן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה