מבקשת המלצה על מדפסת, תודה

יהודה מאיר

משתמש מקצוען
ממליצה מאד על המדפסת הזאת:
ממליץ רק על המדפסת הזאת, הכי טובה שיש, עברתי הרבה מדפסות, הכי מושלמת שיכול להיות.

קדוש!!!

משתמש פעיל
עריכה תורנית

ישי פ

משתמש צעיר
ממליצה מאד על המדפסת הזאת:
גם אני קניתי כזאת לאחרונה, ובינתיים מרוצה מאד. כמדומני שברדר מומלץ כיום יותר מHP.

מתנה טובה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
ממליץ על hp 8023 . זולה (באיזור 400 שח) , משולבת כולל סורק ופקס. תפריט פשוט בעברית מלאה, אפשר להדפיס מאימייל, קטנה ויפה. מחיר הדיו בערך 400 שח לכל הצבעים יחד ומספיק ל 800 דף

.....

משתמש מקצוען
מחפשת מדפסת משולבת, לא משנה לי צבעים. מדפיס דו צדדי מהיר דיו זול

.....

משתמש מקצוען
לי יש ברדר 1910. הסורק שלו למעלה כבר כמעט בהתחלה לא עבד - כיום עובד אבל מוציא מס לכל האורך.
הטונר שלו עולה לי כל פעם 90 ש"ח אשמח לדעת איפה קונים אותו יותר בזול.
המכשיר עלה לי בסביבות ה-500 כשקניתי אותו....
אין לו הדפסה דו צדדית.
אני מחפשת משהו בסגנון הזה אבל קצת יותר מקצועי

ממ"ד

משתמש מקצוען
לי יש ברדר 1910. הסורק שלו למעלה כבר כמעט בהתחלה לא עבד - כיום עובד אבל מוציא מס לכל האורך.
הטונר שלו עולה לי כל פעם 90 ש"ח אשמח לדעת איפה קונים אותו יותר בזול.
המכשיר עלה לי בסביבות ה-500 כשקניתי אותו....
אין לו הדפסה דו צדדית.
אני מחפשת משהו בסגנון הזה אבל קצת יותר מקצועי
אם לא עובד - יש שירות של ברדר.
אם עושה פס, צריך בסך הכל לנקות אותו... יש לכלוך על הזכוכית שסורקת את המזין העליון וכשהדף עובר זה עושה כעין פס. ניקוי במגבון פותר את הבעיה - אגב זה בעיה שקורה גם במדפסות הכי משוכללות.
דיו זול קונים בזאפ, בדר"כ הכי זולים הם דיו פיקס. לטונק קוראים 1050 תואם - ממש מעולה.
דו צדדי - באמת אין לו.

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
בלת"ק.
ראו כאן:

ואם לייזר, הזהרו מ-HP

.....

משתמש מקצוען
דיו זול קונים בזאפ, בדר"כ הכי זולים הם דיו פיקס. לטונק קוראים 1050 תואם - ממש מעולה.
האם לזה אתה מתכוון?

ליה עמר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
קופצת על האשכול...
אשמח לקבל המלצה למדפסת טובה להדפסה צבעונית.

ממ"ד

משתמש מקצוען

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה