מבקשת המלצה בקשר לציור על קלף

MARINA

משתמש חדש
אני מציירת בצבעי שמן, מיים, וכו אך בזמן האחרון התעניינתי בציור על קלף הבעיה שאין לי מושג איפה קונים קלף ובאיזה חומרים יש להשתמש
אם משהו יוכל להדריך אותי תבוא עליו הברכה

MARINA

משתמש חדש
המון המון תודה על העזרה!!!!!
תבוא עליך הברכה

טיפ טופ

משתמש צעיר
ציור על קלף

אפשר לצייר על קלף בצבעי אקריליק,אפשר גם להשתמש בשולחן תאורה כדי להעתיק בנייר פרגמנט דוגמאות שחוזרות על עצמם כי הקלף שקוף,אשפר גם לצייר בצבעי שמן
הקלף סופג יפה מאד,יש שטה לשים שכבת בסיס שסותמת את הקלף אני יודע ,יש כמובן כמובן להזהר לא לשים יותר מדי מם על הקלף כי הורא מתכווץ ורגיש לכך

kcbv

משתמש צעיר
D I G I T A L
אבל אם את מתחילה דרך המדפסת..
את צריכה לברר שהמדפסת לא תעבוד על חום, לפני שנים עבדתי על אפסון סטיילוס 1520 וזה עבד מצוין, הכנסתי את כל סוגי הקלף, ועברתי מעל עם אקריליק.

MARINA

משתמש חדש
תודה לכולם : ) : ) : )
תמר תוכלי לומר לי בבקשה היכן ניתן לרכוש צבעי דיו מיוחדים, או איך הם נקראים,

תודה : )

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
המלצה - לכל החנויות שמוכרים קלף יש שאריות, חתיכות קטנות או פגומות שהם לא מוכרים ובמילא זורקים (או נותנים חינם לסופרים מתחילים כדי להתאמן)
אפשר לגשת ולבקש שאריות, וכך את יכולה להתנסות במגוון טכניקות לפני שאת הורסת (סתם, חלילה) קלף שעלה 100$.....

על קלף אפשר לצבוע גם עם צבעי עיפרון (לא צבעי עפרון-מים, זה הורס את הקלף, אלא צבעי קרש איכותיים)

מאוד להזהר עם מים, ומצד שני - לחות בחדר תורמת לעבודה נעימה וזורמת, כשהאויר מאוד יבש הקלף נהי'ה קשה ולא נוח לעבודה

אבישי

משתמש צעיר
שלום מרינה ! שיהיה לך בהצלחה,
לא לשכוח לשתף אותנו בתוצאות,
אני אוהב לראות עבודות על קלף

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה