מבצע של האגיס חודש משכורת

צילי

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
משהיא ענתה יודעת מה התשובות הנכונות לשאלות שם בחידון בטלפון?
אני רוצה להשתתף וחבל לי להכשל על תשובות לא נכונות
תודה מראש

לא אני

משתמש מקצוען
מבצע שהאגיס משקיעים לפחות 50,000 על פירסום במדיה החרדית,
בשביל לתת למישהי 7000 ש"ח אם היא קנתה 3 חבילות שלהם.
אז מה, אגד מבזבזים מאות אלפי שקלים על פרסום כדי שתשלמי להם עוד 5.90.
בואי נדייק - לא כדי לתת 7,000 ש"ח, אלא כדי להכניס לתודעה שמשתלם ונהדר לקנות האגיס.

צילי

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
אין לי את מס' הטלפון לידי
אף אחת לא השתתפה ויכולה לכתוב לי מה התשובות?

סוכריה

משתמש פעיל
זה נראה שאין מגבלה כמה פעמים להשתתף עם אותה חשבונית, קראתי את כל האותיות הקטנות ולא רשום וגם בפרטים הם לא שואלים פרטי חשבונית, מוזר לא?

צילי

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
זה נראה שאין מגבלה כמה פעמים להשתתף עם אותה חשבונית, קראתי את כל האותיות הקטנות ולא רשום וגם בפרטים הם לא שואלים פרטי חשבונית, מוזר לא?
אין מצב
הם יראו שזה אותו אחד כמה פעמים
ויפסלו

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
מבצע שהאגיס משקיעים לפחות 50,000 על פירסום במדיה החרדית,
בשביל לתת למישהי 7000 ש"ח אם היא קנתה 3 חבילות שלהם.
אמת, פיכס של גועל נפש.
למרות שהם לא הראשונים.
אבל למה הם חושבים שאנחנו כ"כ אינפינטילים שהמיתוג המשונה הזה של 7,000 פרוטות בתור "חודש מתנה" יגרום לנו לרוץ אחריהם.
הרי כל מכירה סינית מתחילה עם פרסים בסך כולל של לפחות מאה אלף ש"ח.
לא מגיע להם האשכול הזה. לא מגיע להם שנדבר עליהם. לא מגיע להם שאבזבז עכשיו מאתיים תווים ושישים וחמש שניות בשביל לכתוב פוסט.

רוטב שום

משתמש מקצוען
אמת, פיכס של גועל נפש.
למרות שהם לא הראשונים.
אבל למה הם חושבים שאנחנו כ"כ אינפינטילים שהמיתוג המשונה הזה של 7,000 פרוטות בתור "חודש מתנה" יגרום לנו לרוץ אחריהם.
לא מגיע להם האשכול הזה. לא מגיע להם שנדבר עליהם. לא מגיע להם שאבזבז עכשיו מאתיים תווים ושישים וחמש שניות בשביל לכתוב פוסט.
וואו, את נשמעת בטראומה?

efrat1

משתמש סופר מקצוען
אמת, פיכס של גועל נפש.
למרות שהם לא הראשונים.
בקטנה.
לא מזמן היתה תחרות, שכחתי של מי, אולי מישהו מהניקים כאן ירענן את זכרוני, שאחרי פרסום מסיסי וממושך, הזוכה המאושר (?) היה אמור להגריל, כרטיס ספר של אור החיים על סכום עתק של 500 ש"ח.
אם זה לא היה עצוב זה היה מצחיק :(

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
צריך חשבונית אחת?
או אפשר כמה חשבוניות?

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
משהיא ענתה יודעת מה התשובות הנכונות לשאלות שם בחידון בטלפון?
אני רוצה להשתתף וחבל לי להכשל על תשובות לא נכונות
תודה מראש

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
בקטנה.
לא מזמן היתה תחרות, שכחתי של מי, אולי מישהו מהניקים כאן ירענן את זכרוני, שאחרי פרסום מסיסי וממושך, הזוכה המאושר (?) היה אמור להגריל, כרטיס ספר של אור החיים על סכום עתק של 500 ש"ח.
אם זה לא היה עצוב זה היה מצחיק :(

ומה עם כל הפרסומות האינפנטיליות של 'תשכנעו אותנו למה מגיע לכם חבילת פופסים, ותקבלו פופסים לכל הכיתה'?

(תשכנעו אותנו אתם בעצמכם, למה לקנות את הפופסים חסרי הטעם שלכם. הארנק אצלנו וההחלטות אצלנו, אנחנו לא נשכנע אף אחד בשום דבר).

בדור שלי היו מבצעים אמיתיים, של תלמה וורד הגליל. אספנו שלושים אריזות, קיבלנו ספל מנגן. ארבעים, קיבלנו לא זוכרת מה. והיו גם את המצעים של פיצי ושוגי, שחצי מילדי ישראל ישנו עליהם בעת ההיא. ותחנת החלוקה בגאולה, שר' פנחס קורנפלד ישב שם כל היום וחילק מתנות, וכל ילדי ירושלים עמדו בתורות ארוכים מאחורי החלון הקטן שלו כדי להושיט את האריזות שאספו ולקבל שעון מעורר/ספל/שטות כלשהי אחרת.

ככה מרגישים כשמזדקנים, כנראה.

מתוקינג

מגשי אירוח מלוחים ומתוקים בכשרות העדה החרדית
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
ומה עם כל הפרסומות האינפנטיליות של 'תשכנעו אותנו למה מגיע לכם חבילת פופסים, ותקבלו פופסים לכל הכיתה'?

(תשכנעו אותנו אתם בעצמכם, למה לקנות את הפופסים חסרי הטעם שלכם. הארנק אצלנו וההחלטות אצלנו, אנחנו לא נשכנע אף אחד בשום דבר).

בדור שלי היו מבצעים אמיתיים, של תלמה וורד הגליל. אספנו שלושים אריזות, קיבלנו ספל מנגן. ארבעים, קיבלנו לא זוכרת מה. והיו גם את המצעים של פיצי ושוגי, שחצי מילדי ישראל ישנו עליהם בעת ההיא. ותחנת החלוקה בגאולה, שר' פנחס קורנפלד ישב שם כל היום וחילק מתנות, וכל ילדי ירושלים עמדו בתורות ארוכים מאחורי החלון הקטן שלו כדי להושיט את האריזות שאספו ולקבל שעון מעורר/ספל/שטות כלשהי אחרת.

ככה מרגישים כשמזדקנים, כנראה.
אחחח... היו ימים...

ימי מבצע קרלו אופנים... ימי אלבום מדבקות עולם החי... וכן הלאה על זו הדרך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה