מבצע אלול

נקודה אחת

משתמש סופר מקצוען
"אוצרות של אלול"
מספרת את המשל של העני וחדר האוצרות (מכירה?)
מכינה קופסת אוצרות (מקופסת נעלים)
מדביקה עליה את הסיסמה "אוצרות של אלול" (מצורף בדף הראשון)
מכינה פתקים. (מצורף בדף השני) כל ילדה זכאית לפתק ביום.
בפתק הזה היא כותבת את כל מה שהיא התחזקה באותו היום. עזרה, ברכה, וכולי...
היא מביאה לכיתה למחרת, בזמן הפסקת האוכל, את קוראת את הפתקים בקול (למי שמרשה) ומתרגשת עד מאד מהמצוות המתוקות.

כל פתק מקבל ניקוד. (ביום הראשון אני מפרגנת 5 ואחר כך אומרת להן, לא! אני לא אתן לכן לגמור כל כך מהר ולנצח אותי!!! והניקוד יורד ל3) כשהן מגיעות ל... 100 נקודות (או יותר) הן ניצחו אותך!
זה אמור לקרות בראש השנה, אז את מביאה להן משהו יפה, כפרס. (אפשר טבעת בקופסה ואיזו דובשנית)
בינתיים הן שמחות מאד. אווירת אלול. ויש לנו גם שיר אלולי כזה בשביל ללוות את האווירה.

מקווה שהבנת משהו. מצרפת לך, הדף המקורי היה יותר יפה, צריך לעצב קצת.

קבצים מצורפים

• אוצרות של תשובה.pptx
    KB 155.4 · צפיות: 24

נקודה אחת

משתמש סופר מקצוען
חדר האוצרות של המלך.

המשל:
היו היה עני חוטב עצים, הוא היה כה עני וכה מסכן. ליד היער בו חטב את עציו היה נהר גדול. יום אחד, בעוד העני שלנו חוטב עצים נשמע קול זעקה בוקע מהנהר. העני רץ ומה רואות עיניו? ידיים מנפנפות וקצהו של כתר מבצבץ. מיד הוא מבין שאיש חשוב הוא הטובע. מסיר מעילו קופץ ומצילו.
לאחר שהצילו, והנשימו ואף עזר לו להתאושש, מגלה העני שהוא הציל לא פחות מאשר את בן המלך!!!
בן המלך הנרגש מפציר בעני לבוא עמו לארמון כדי שאבא שלו המלך יכיר לו טובה על עסק ההצלה.
העני לא מבין על מה הסער, הן היה קופץ למים להציל כל בן אדם, אך הנסיך מפציר.
מדלגתתתתתתתת
הוא מגיע לארמון, המלך כה מתרגש. כל הממלכה חפש חיפשה את הנסיך כבר מהבוקר, כשהמלך שומע את שבנו מספר הוא מתמלא בהכרת הטוב ואומר לעני שלנו, שמע, בתאריך כך וכך תבוא ותכנס לחדר האוצרות שלי למשך שעה!!!
(ספרי על ההתרגשות, ההכנה המרובה, השקים שהוא שטף בנהר כדי שיהיו לו, העגלון שהוא שכר כדי שיסחוב השקים ועוד שאר ירקות...)
ביום המיועד הוא מגיע לארמון עם השקים, מוכן ומזומן. אך המלך קצת מתחרט, כיצד עלה בדעתו דבר שכזה? לתת לאיש להיכנס לחדר האוצרות! שעה שלמה זה הרבה זמן והוא יוכל לרוקן את כל החדר!!!
לכן הוא שולח את שריו ועבדיו להסיט ולפתות את העני המסכן.
להטוטנים, טבחים, מנגנים, חיות, גינה מלכותית ועוד דברים מסיטים אותו.
הוא אכן מוסט, כל רגע יש הפרעה אחרת ובסוף, בחמש דקות האחרונות הוא שועט פנימה ואוסף ואוסף... נו.
לא אסף הרבה, אבל מה שאסף= וואו!!!!

הוא קצת עצוב. למה התפתה? היה יכול להיות העשיר בתבל, ועתה הוא עשיר קטן ותו לא...

הנמשל:

חודש אלול!!! חדר האוצרות של המלך. יש כל כך הרבה אוצרות! רק לקחת. אבל, בגלל שהכל כל כך שווה בשמיים עכשיו יש מניעות. רוצים שלא נאסוף ונצבור זכויות! ולכן אנחנו צריכות להתעלם מהמניעות ולעשות את שלנו. ולפרט ולהדגיש את הנמשל. ואפשר להציג את המבצע לכיתה...

טוב, סליחה, אין לי כוח לערוך ולבדוק את טיב המילות. מקווה שהועלתי לך. תצליחי.

ירוק-עד

משתמש צעיר
שלום לך
אם את מעוניינת לקנות במחיר סמלי
מבצע אלולי מיוחד
כולל תוכנית פתיחה : הצגה מוקלטת ומרגשת
פעילויות מוכנות ומגוונות
והרבה חומר רעיוני כתוב ומעובד
לחלוקה
כולל שיר שמלווה את החודש
במחיר עלות ממש
0548471126

(יש לי שלושה מבצעים שונים לאלול לבחירתך)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  42  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה