דרוש מידע מבצעי ענק עכשיו על חד פעמי בסניפי אושר עד!!!

my car

משתמש פעיל
בחנות זול ובגדול בירושלים מבצע יומי:
צלחות גדול צבעוני ר. שמאי 100 יחי' ב 10.90 בלבד!
צלחות צבעוני קטן 200 יחי' ב 16 ש''ח בלבד.

רחל י.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
האם צריך ארון מטבח מיוחד למדיח? או שהוא בא בארון שמתחת לכיור?

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
האם צריך ארון מטבח מיוחד למדיח? או שהוא בא בארון שמתחת לכיור?
לא צריך ארון מיוחד, צריך נקודת מים+ביוב וחשמל, אפשר גם לשים במרפסת לצורך העניין.
מתחת הכיור הגודל הסטנדרטי לא ייכנס

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
דוקא אני ג"כ משפחה ברוכה בלעיה"ר, וכבר קרוב לשנה שקניתי מדיח וחתכתי את הסיפור של החד-פעמי, רכשתי מלא צלחות פלסטיק רב פעמיות, והמדיח פשוט תענוג, לצלחות בדר"כ אני עושה את התכנית הכי קלה ויוצא נקי ומצוחצח להפליא בלי לשטוף.
אפילו סירים מתנקים בדר"כ אם כי אותם אני עושה בתכנית של 70 מעלות. מאז נלקח מביתנו פרק השטיפות [פרט לחלבי].

והמדיח עצמו ג"כ עלה גרושים בסביבות 1000 ש"ח
אפשר לקבל את שם הדגם?

יהודי רגיל

משתמש פעיל
דוקא אני ג"כ משפחה ברוכה בלעיה"ר, וכבר קרוב לשנה שקניתי מדיח וחתכתי את הסיפור של החד-פעמי, רכשתי מלא צלחות פלסטיק רב פעמיות, והמדיח פשוט תענוג, לצלחות בדר"כ אני עושה את התכנית הכי קלה ויוצא נקי ומצוחצח להפליא בלי לשטוף.
אפילו סירים מתנקים בדר"כ אם כי אותם אני עושה בתכנית של 70 מעלות. מאז נלקח מביתנו פרק השטיפות [פרט לחלבי].

והמדיח עצמו ג"כ עלה גרושים בסביבות 1000 ש"ח
שמעתי שמשרד הבריאות לא מתיר במטבחים ציבוריים להשתמש בכלים כאלו, כי בחריצים שנוצרים מצטבר לכלוך שקשה להסרה

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
שמעתי שמשרד הבריאות לא מתיר במטבחים ציבוריים להשתמש בכלים כאלו, כי בחריצים שנוצרים מצטבר לכלוך שקשה להסרה
יש כל מיני דברים שאסורים במטבחים ציבוריים ולא מיישמים אותם במטבח הביתי.
כמו שיש הנחיות למעון/ משפחתון שלא קורים בבית.
בסדר גודל כזה קשה יותר לשמור על בטיחות ולכן חייבים נהלים מסודרים

בקרוב

משתמש רשום
יתכן!
אכן אני לא חותך סלט על הצלחות (זה לא קרש חיתוך, וזה שונה מצלחת זכוכית) ולכן כמעט ואין חריצים.

MOM

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לא צריך ארון מיוחד, צריך נקודת מים+ביוב וחשמל, אפשר גם לשים במרפסת לצורך העניין.
מתחת הכיור הגודל הסטנדרטי לא ייכנס
מדיח על השיש יכול להיכנס מתחת לכיור מטבח עם מעקף מיוחד לביוב. כמובן שצריך למדוד לפני כדי לא להתאכזב

בקרוב

משתמש רשום
גם חשבון החשמל?
כנראה התייקר טיפטיפונת לא מורגש, (קח בחשבון שרוב ההדחות אני עושה בתכנית הפשוטה של 30 מעלות שלא מצריך כמעט חימום).
ודרך אגב מי שההחסכון היא נר לרגליו, יוכל גם לחבר את המדיח לברז מים חמים ואז האנרגיה תהיה על חשבון המאור הגדול שברקיע. רק יש לקחת בחשבון שגם בתכניות עם חום נמוך המים יהיו רותחים ואז ישנם כלי פלסטיק עדינים שנהרסים
מה הכונה בקו?
תלחץ על התיבה בקו ותגיע לדגם בקישור

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה