דרוש מידע מבינים במשקפי VR?

מ גולד

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איפה כדאי לרכוש?
והאם אפשר להסתדר בלי חיבור לסמארטפון?
איך מכניסים משחקים וכו'?
האם הדגם הזה מומלץ?
נשמח לקבל כל מידע.

מ גולד

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איפה כדאי לרכוש?
והאם אפשר להסתדר בלי חיבור לסמארטפון?
איך מכניסים משחקים וכו'?
האם הדגם הזה מומלץ?
נשמח לקבל כל מידע.
אף אחד?

א.מ.ח

משתמש חדש
אני גם חיפשתי לקנות והסתובבתי בהמון חנויות ואף אחד לא ידע להתאים את עצמו לציבור שלנו.
בסוף מצאתי ב''ה. קניתי בnext gen. התקינו לי שם חבילה של מאות משחקים שמותאמת לציבור החרדי מבחינת תכנים וכו'. הכינו לי הכל בצורה כזו שלא הייתי צריך לא סמארטפון ולא שום חיבור לרשת. גם בהמשך שהייתי צריך תמיכה טכנית, קיבלתי ממש שירות VIP ללא תוספת תשלום. שווה כל שקל.

שירושבח

משתמש פעיל
אני גם חיפשתי לקנות והסתובבתי בהמון חנויות ואף אחד לא ידע להתאים את עצמו לציבור שלנו.
בסוף מצאתי ב''ה. קניתי בnext gen. התקינו לי שם חבילה של מאות משחקים שמותאמת לציבור החרדי מבחינת תכנים וכו'. הכינו לי הכל בצורה כזו שלא הייתי צריך לא סמארטפון ולא שום חיבור לרשת. גם בהמשך שהייתי צריך תמיכה טכנית, קיבלתי ממש שירות VIP ללא תוספת תשלום. שווה כל שקל.
איפה החנות
ומה העלות
תודה

א.מ.ח

משתמש חדש
אין לי מושג היכן המחסנים שלהם. בעל החנות הגיע אלי עם המשקפיים עד אלי הביתה, הדגים לי איך מפעילים הכל ולא עזב עד שראה שאני מפעיל את המוצר היטיב ובקלות. כתובת האתר https://next-gen.co.il/product-category/אוקולוס/
המחירים כמובן משתנים בהתאם לגודל החבילה. בעל החנות ידע באמת ליעץ לי מה כדאי לקחת. חשוב להדגיש להם שמדובר בלקוח חרדי ושמעוניינים שהמשחקים יותקנו בפועל ולא רק יאוחסנו בזיכרון כדי שלא יצטרכו חיבור לרשת בהמשך.

שירושבח

משתמש פעיל
חוץ מזה שמותקן בפועל ללא אינטרנט
מתאים לבחור ישיבה לבינהזמנים?
כמה שילמת?

א.מ.ח

משתמש חדש
זו כבר שאלה למשגיח...
יש המון מקומות שאפשר לשכור מהם ולהתרשם.
נקודה חשובה, צריך לשים לב שהמכשיר מגיע עם ווי פיי. מה בדיוק אפשר לעשות עם זה בקרבת רשת גלויה, אני לא יודע. שמעתי שיש אפשרות לנתק את הווי פיי אבל עדיין לא בדקתי. אם תדעו, טוב שתעדכנו כאן כדי שנדע. שווה לבדוק גם בחנות הנ''ל, אבל אולי מקומות כמו אאוטנט וכו'.
לגבי עלויות, זכור לי ששילמתי כ2400-2200 ש''ח לפני יותר מחצי שנה, אבל לקחתי את עם המון תוספות, בעיקר על מגיני סיליקון, רצועות הידוק וכו'. אמצעי הגנה נחוצים ביותר. הרי לפעמים מספיק נפילה אחת יותר מידי....

shyf

משתמש צעיר
אין לי מושג היכן המחסנים שלהם. בעל החנות הגיע אלי עם המשקפיים עד אלי הביתה, הדגים לי איך מפעילים הכל ולא עזב עד שראה שאני מפעיל את המוצר היטיב ובקלות. כתובת האתר https://next-gen.co.il/product-category/אוקולוס/
המחירים כמובן משתנים בהתאם לגודל החבילה. בעל החנות ידע באמת ליעץ לי מה כדאי לקחת. חשוב להדגיש להם שמדובר בלקוח חרדי ושמעוניינים שהמשחקים יותקנו בפועל ולא רק יאוחסנו בזיכרון כדי שלא יצטרכו חיבור לרשת בהמשך.
מדובר בדגם עם מערכת אנדרואיד כמו כל טאבלט / סמארטפון...
בשביל להתקין משחקים יש צורך בחיבור לוויפיי...
כל מה שבעל החנות עשה זה להתקין לכם משחקים למכשיר עם וויפיי שלו...
מחיר המכשיר נע בשוק באיזור 1400 ש"ח למכשיר עם 128 GB

א.מ.ח

משתמש חדש
קודם כל, אני לא יודע היכן ניתן להשיג 250 משחקים. בטח לא משחקים נקיים. שנית, אין לי גישה בכלל לאתרים שבהם נמצאים המשחקים. בנתיב ונטפרי זה חסום בוודאות, אני מניח שגם בסינונים פחות מפוקחים, חלק ניכר סגור. שלישית (וזה החשוב ביותר), כשאתה כבר משיג גישה לרשת לא חסומה (בשביל להגיע לאתרי משחקים) אתה כבר במצב בעייתי מאד. אתה צריך לשוטט ולחפש, לפתוח ולמיין ומכיון שאתה לא רובוט של נטפרי ולא נרננדה מהודו ברור שאתה מכניס את עצמך למקום שאתה לא אמור להיות בו. שומר נפשו ירחק מזה והדברים ברורים ופשוטים.
אגב, גם מבחינת זמן וטירחה הדברים לא מדוייקים. גם אנשים שאינם שומרי תומ''צ רוכשים משקפות עם חבילות משחקים מוכנות בזכרון, כיוון שמדובר בעבודה שמצריכה ידע והבנה. אבל שוב, זו נקודה משנית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה