דרוש מידע מבחן מדוייק למציאת מקצוע מתאים?

מצב
הנושא נעול.

בת צלפחד

משתמש מקצוען
נושא רחב ועצום. את יכולה להגיד באותה מידה שה' שולח כסף גם בשביל לחתן ילדים (וזה נכון) ובכל זאת אנשים קורסים.
שאלנו רב והוא בפרוש התחשב גם במצב הכלכלי, סיפר שהרבה אברכים קרסו בשלב הסמינרים בפרט אם יש כמה בנות יחד.
אנחנו עשינו צעד נועז והכל בגיבוי אדם גדול מאד [ לבת זה לא היה קל לעזוב מסגרת...] ב"ה הן מצאו שידוך מצוין [ תפרח, חברון, ] וראינו שהנוטל עצה מן הזקנים....

חגית קרמר

בניית אתרים ברמה בינלאומית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
איפה אני יכולה לקבל את התשובות?? עשיתי מבחן ולא נתנו לי לראות את התשובות.. זה חשוב לי, איפה אני יכולה לראות את התוצאות??
החוק הוא שלא מקבלים תוצאות מלאות של מבחנים פסיכוטכניים, לא עניין של קמח או מישהו אחר
זה תקף בכל המכונים - תיל, אדם מילוא, פילת ואולי עוד
(אם יש מכון שמחזיר תוצאות מלאות צריך לבדוק אותו טוב טוב...)
מקבלים תוצאות לנבדק של בערך 2 עמודים

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה