התייעצות (מבזקי) חדשות, עדכני, נקי כשר למהדרין, קיים בכלל?

מצב
הנושא נעול.

לעבעדיקייט

משתמש מקצוען
עד לאחרונה נזונתי וקראתי חדשות מאתר שנקרא חרדי, עם תמונות וסרטונים ממש לא מתאימים. ולא משנה מה שם האתר. אם אתם חושבים בקול זו על אחריותכם בלבד.
בכל מקרה, ביקשתי ממערכת הסינון שיסננו לי אותו ועל הדרך הזהרתי אותם שלא יעיזו לפתוח את האתר הזה לאחרים. כנראה שהעניין לא נקלט ולה' הישועה.
תכל'ס, אני מחפש אתר שמביא מבזקיחדשות או חדשות, אבל שיהיה עדכני לא שאצטרך לקרוא מה שכבר קראתי לפני שבוע בעיתונים, אבל חשוב שיהיה נקי וכשר למהדרין.

מעט מן האור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
תכל'ס, אני מחפש אתר שמביא מבזקיחדשות או חדשות, אבל שיהיה עדכני לא שאצטרך לקרוא מה שכבר קראתי לפני שבוע בעיתונים, אבל חשוב שיהיה נקי וכשר למהדרין.
באמת חסר כאלה אתרים של מבזקים.
אבל בינתיים מה שיש:

יש עוד אתר. לא מובן למה חסום בנטפרי.

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
יש את זה

או מבזקי העדכונים במייל (זה הכי נוח)

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה