מידע שימושי מבוקש: גליון נתונים אלקטרוני (אקסל) - לניהול תקציב חודשי משפחתי.

תן סימן

משתמש פעיל
מחפש גליון נתונים עם התכונות הבאות, [בערך...].

א. טור ראשון מימין תאריך בחודש [1-31], רצוי שתהיה אופציה לבחור מתי מתחיל, לדוגמא מהעשירי עד התשיעי.
והטורים הבאים שמאלה:
ב. טור להזנת הכנסות לתאריך המתאים, עם אופציה להוספת שורות על כל תאריך, ולידו טור ריק לפירוט.
ג. טור להזנת הוצאות לתאריך המתאים, עם אופציה להוספת שורות על כל תאריך, ולידו טור ריק לפירוט.
ד. טור סך הכל עד עכשיו, של הטורים ב-ג הנ"ל [שנמצאים מימינו].

בנוסף: שורה ראשונה להזין את הסכום [יתרה בבנק] שממנו יתחיל החישוב
וכן לשלשת הטורים ב-ג-ד שורה אחרונה של סך הכל לטור.

עד כאן הדרישות.

[הרעיון הוא שאני רואה מה יהיה מצבי במהלך החודש, ולא רק סך הכל חודשי,
מה שמתאים במקרה שההכנסות והוצאות מפוזרות על פני ימי החודש, ולא מרוכזות].

אולי מישהו מכיר דבר קיים כזה בחינם, או שזה דבר שקל להכין אותו אז אם מישהו יתנדב, [אין לי מושג אם זה לוקח דקה או 10 שעות], או לתת לי הוראות איך להכין לבד באקסל.

תודה רבה

נערך לאחרונה ב:

תן סימן

משתמש פעיל
@הילוך גבוה
תודה רבה, אני מבין שהכנת את זה עכשיו אז תודה מיוחדת.

זה בדיוק מה שביקשתי, אבל טעות שלי שלא פירטתי את כוונתי כמו שצריך. עכשיו ערכתי את ההודעה הראשונה

התכוונתי שטור היתרה יסכם את הסך הכל עד עכשיו בהוצאות פחות הכנסות. כלומר הכנסות פחות הוצאות מתחילת החודש

דבר נוסף ששכחתי לבקש זה שיהיה שורה ראשונה, להזין סכום פתיחה לחישוב, [החודש לא תמיד מתחיל באפס שקלים, אז שיהיה אפשר לרשום את היתרה הנוכחית בבנק וממנה לחשב].

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
התכוונתי שטור היתרה יסכם את הסך הכל עד עכשיו בהוצאות פחות הכנסות. כלומר הכנסות פחות הוצאות מתחילת החודש
לא צריך טור מיוחד בשביל זה השורה האחרונה מתעדכנת אוטומטית כל הזמן (כנ"ל הטור של היתרה)
לגבי זה
דבר נוסף ששכחתי לבקש זה שיהיה שורה ראשונה, להזין סכום פתיחה לחישוב, [החודש לא תמיד מתחיל באפס שקלים, אז שיהיה אפשר לרשום את היתרה הנוכחית בבנק וממנה לחשב].
תוך כמה דקות

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
להלן הטבלה המעודכנת
בשורה העליונה מזינים את היתרה בתחילת החודש
הטור השמאלי של היתרה מתייחסת ליתרה היומית (כלומר אם אין הכנסות באותו יום אלא הוצאות של נגיד 500 ש"ח יופיע -500 ש"ח)
השורה התחתונה היא היתרה הנכונה והמדויקת שמתעדכנת כל הזמן

קבצים מצורפים

• מאזן חודשי.xlsx
    KB 9.7 · צפיות: 97

תן סימן

משתמש פעיל
@הילוך גבוה
קודם כל תודה ענקית,
לגבי
לא צריך טור מיוחד בשביל זה השורה האחרונה מתעדכנת אוטומטית כל הזמן (כנ"ל הטור של היתרה)
לגבי זה
האם זה אפשרי שיהיה את זה בכל שורה, כי הרעיון הוא שאני מסתכל בחשבון ויודע מה מצבי בכל יום, לדוגמה שבעשירי לחודש חסר 2000 ש"ח בחשבון, למרות שסך הכל בסוף החודש אני בפלוס כי יכנס לי צ'ק בעשרים לחודש [ואז אני יעביר את תאריך גביית האשראי ל28 ובחודש הבא לא יהיה לי בעיה... הרעיון מובן].

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
יש בעיה שלא חשבתי עליה דקה אני מתקן

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
הוספתי עיצוב מותנה לפי הכנסה של 10,000 ש"ח בחודש כש10K זה ירוק בוהק וככל שזה מתקרב ל0 זה נהיה צהוב ומינוס 10K זה אדום בוהק

קבצים מצורפים

• מאזן חודשי.xlsx
    KB 10.2 · צפיות: 111
D

Deleted 66182

אורח
הוספתי עיצוב מותנה לפי הכנסה של 10,000 ש"ח בחודש כש10K זה ירוק בוהק וככל שזה מתקרב ל0 זה נהיה צהוב ומינוס 10K זה אדום בוהק
איך עושים שבמקום 10000 יהיה סכום אחר?

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

סטודיו לגרפיקה

משתמש מקצוען
מחפש גליון נתונים עם התכונות הבאות, [בערך...].

א. טור ראשון מימין תאריך בחודש [1-31], רצוי שתהיה אופציה לבחור מתי מתחיל, לדוגמא מהעשירי עד התשיעי.
והטורים הבאים שמאלה:
ב. טור להזנת הכנסות לתאריך המתאים, עם אופציה להוספת שורות על כל תאריך, ולידו טור ריק לפירוט.
ג. טור להזנת הוצאות לתאריך המתאים, עם אופציה להוספת שורות על כל תאריך, ולידו טור ריק לפירוט.
ד. טור סך הכל עד עכשיו, של הטורים ב-ג הנ"ל [שנמצאים מימינו].

בנוסף: שורה ראשונה להזין את הסכום [יתרה בבנק] שממנו יתחיל החישוב
וכן לשלשת הטורים ב-ג-ד שורה אחרונה של סך הכל לטור.

עד כאן הדרישות.

[הרעיון הוא שאני רואה מה יהיה מצבי במהלך החודש, ולא רק סך הכל חודשי,
מה שמתאים במקרה שההכנסות והוצאות מפוזרות על פני ימי החודש, ולא מרוכזות].

אולי מישהו מכיר דבר קיים כזה בחינם, או שזה דבר שקל להכין אותו אז אם מישהו יתנדב, [אין לי מושג אם זה לוקח דקה או 10 שעות], או לתת לי הוראות איך להכין לבד באקסל.

תודה רבה
בנק הפועלים מציע קובץ כזה די משוכלל
אגב, תוכל לבצע חיפוש גוגל 'קובץ ניהול תקציב'
יש שם הרבה תוצאות

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
חיפוש שלי בגוגל העלה שתי טבלאות מעניינות

קבצים מצורפים

• tf00000048.xlsx
    KB 145.8 · צפיות: 76
  • אקסל-לדוגמא-לניהול-תקציב-משפחתי.xlsx
    KB 101.4 · צפיות: 93

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
נכנסים לאתר ושם יש למעלה "ניהול תקציב"

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה