דרוש מידע מאוחדת או מכבי?

• פותח הנושא manu
  • פורסם בתאריך

manu

משתמש פעיל
איזה מהקופות האלו הכי טובות?
מה הביטוח משלים ההכי טוב ביניהם?
איפה הכי טוב בשביל המרפאת שיניים?
ומשקפיים?
וסתם כללית איפה מקבלים הכי הרבה?
ואיפה משלמים הכי זול?

צילום בכיף

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תלוי באזור מגורים
בבני ברק רב האכלוסיה מכמבי
בבית שמש וירושלים רב האוכלוסיה במאוחדת

י. הלוי

משתמש פעיל
עריכה תורנית
ואיפה משלמים הכי זול?
לאומית
על השאלה האופן כללי קשה לענות, כיוון שאת רוב הדברים החשובים באמת נותנים כל הקופות, ומה שלא, לא פשוט לבדוק ללא ידע מתאים.
כמו שענו לך, חשוב ללכת לקופת חולים שתתן "לך" מענה נח בעת הצורך, ולכן הבני ברקים נשארים במכבי, והירושלמים במאוחדת, אם כי, אם גרה סמוך לסניף של קופת חולים מסויימת, או שאת יודעת על מזכירות ומנהלת סניף מסוימים נחמדים וזמינים - זה עדיף בהרבה על כל שיקול אחר. זה מקל על החיים מאד

(:keep smiling

משתמש פעיל
כמובן שזה מאד תלוי באזור המגורים
אנחנו אישית שנים במכבי וזו בעיניי לפחות הקופה הכי טובה,
יש עם מי לדבר וכו...
והביטוח המקסימלי שנקרא 'מכבי שלי' נותן דברים שווים בכל הנושאים שהזכרת לעיל וגם ברפואה משלימה מכל הסוגים ברגע שרופא נותן.......
ניסינו פעם לעבור ללאומית ועפנו במעבר הבא שיכולנו, היה לנו אישית על הפנים.
בהצלחה:)

י. הלוי

משתמש פעיל
עריכה תורנית
כמובן שזה מאד תלוי באזור המגורים
אנחנו אישית שנים במכבי וזו בעיניי לפחות הקופה הכי טובה,
יש עם מי לדבר וכו...
והביטוח המקסימלי שנקרא 'מכבי שלי' נותן דברים שווים בכל הנושאים שהזכרת לעיל וגם ברפואה משלימה מכל הסוגים ברגע שרופא נותן.......
ניסינו פעם לעבור ללאומית ועפנו במעבר הבא שיכולנו, היה לנו אישית על הפנים.
בהצלחה:)
אצליינו זה היה הפוך....
שוב אם את באמת רוצה, תכתבי שכונה שבה את גרה ותשמעי המלצות

י. הלוי

משתמש פעיל
עריכה תורנית
אין על מכבי.........
אני מכיר את החיסדות למכבי, אני הייתי במכבי, ואשתי היתה במכבי. באופן כללי זה חסידות של שטות, לא היה שירות מיוחד שם בכלל. ומעבר למחיר היקר שהם לוקחים יותר מכל הקופות אין שום יוקרה בלהיות במכבי. ובירושלים זה מקביל להגדרה של סיוט - כל דבר לנסוע לאגריפס, או לחיים תורן שבפסגת זאב. אין קשר אישי עם הסניף, כי ברוב המקומות אין אפילו סניף מקומי קטן. בקיצור, אם צריכים שירות - מכבי היא לא בהכרח הכתובת

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
זה תלוי עיר, ולפעמים תלוי שכונה.
אני סבלתי ממאוחדת (מחדלים הזויים והתנהלות דוחה\), ורווח לי מאד בלאומית. היה לי יום שחסכתי קרוב ל-1000 ש"ח רק בתרופות, ביחס למאוחדת

ממ"ד

משתמש מקצוען
זה תלוי עיר, ולפעמים תלוי שכונה.
אני סבלתי ממאוחדת (מחדלים הזויים והתנהלות דוחה\), ורווח לי מאד בלאומית. היה לי יום שחסכתי קרוב ל-1000 ש"ח רק בתרופות, ביחס למאוחדת
באופן כללי -
כללית היא הקופה החזקה היציבה והמקצועית בארץ. - היא ממשלתית, עם 14 בתי חולים משלה, ועם כמות הפציינטים הגדולה בארץ - יותר מ 3 הקופות האחרות יחד. כל רופא שם הוא מהבתי חולים, או מנתח או מנהל מחלקה וכד'.. כמעט לא תמצאו חאפערים וסנדלרים...
היציבות שלה גורמת לה להיות פחות קשובה באמת לצרכי הציבור בפרט בפרטים הקטנים...
מכבי - לא כל כך מכיר, חזקים בגוש דן, אבל יש אזורים שהם מחוקים - כגון באיזור ירושלים בית שמש ביתר וכו'... והשירות בהתאם...
לאומית - הקטנה בארץ, אך יש לה איזורים חזקים בירושלים וכו'.
מאוחדת - כויילל... החלפת כסאות כל רבע שעה... אין רופאות נשים כמעט - הכל רופאים גברים לטיפול בנשים - לא נעים... אין עם מי לדבר כי הכל מתחלף כל הזמן, מי שהיה מנהל איזורי הפך להיות הרופא, והרופא הפך להיות המאבטח והמאבטח הפך להיות איש תחזוקה והתחזוקה למזכירה....
יש הרבה יחצנים, אך לא מחזיקים מים ולא מעמד...
יש להם זמינות של בתי מרקחת וכד'... אבל רופאים לא ברמה טובה...

טכנאית רפואית

משתמש מקצוען
אני מכיר את החיסדות למכבי, אני הייתי במכבי, ואשתי היתה במכבי. באופן כללי זה חסידות של שטות, לא היה שירות מיוחד שם בכלל. ומעבר למחיר היקר שהם לוקחים יותר מכל הקופות אין שום יוקרה בלהיות במכבי. ובירושלים זה מקביל להגדרה של סיוט - כל דבר לנסוע לאגריפס, או לחיים תורן שבפסגת זאב. אין קשר אישי עם הסניף, כי ברוב המקומות אין אפילו סניף מקומי קטן. בקיצור, אם צריכים שירות - מכבי היא לא בהכרח הכתובת
הבעתי את דעתי האישית בלבד,
נמצאת שם קרוב ל-40 שנה ולא הייתי עוברת לשום קופה...........

שרה...

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
א.מה שאני רואה פה שהרוב המכריע ממליץ על מכבי
ב.מכבי היא היחידה מבין הקופות שש להם גם רופאים מעולים ברמת ליגה וגם קשר אישי
מכבי הכי מפותח הרעיון של מתאמי קשרי קהילה ככה שאפשר לפנות באישי תמיד
אם אתם מתענינים במכבי או שצריכים עזרה ניתן לפנות אל :0534183155
מתאם של מכבי באלעד נותן את הנשמה שלו מנסיון!!!
אם אתם רוצים לעבור תעשו את זה דרכו זה יתן לו כח להמשיך לעזור
אני באופן אישי ממש מעריצה אותו הוא עוזר המוווווווווון

לייקית

משתמש מקצוען
היינו במכבי וברחנו משם.
תנסו לפנות למוקד הטלפוני במכבי- עד המענה הראשוני, זו המתנה של 20 דקות (ישבנו עם שעון)
במאוחדת- 2 דקות.
במכבי הכל רשמי, ומסורבל, וכבד......
אין זמינות ואין אישי. רופאים טובים, זה נכון, אבל לפחות באזור שלנו, אין תורים.
מנהלי קשרי קהילה שפורחים במכבי, רק מדגישים את החיסרון שלה. בלעדיהם לא ניתן להתקדם לשום מקום.
סה"כ זה הזוי ולא נעים להעביר הכל דרכם. מהתחייבות למרפאת עור, ועד תור לרופא נשים, בקשה לתור לאולטרא סאונד, אחות במצב חירום, שעות מרפאת שבת
בקופה שיש בה זמינות של מרפאות, תורים, מענה טלפוני/ און ליין, מזכירות אישית, אין צורך במנהלי קשרי קהילה!

אדריכלית בעתיד בעז"ה

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני אישית במאוחדת ומאוד מרוצה שירות מעלה רופאים מקצועיים ומשתדלים להיות מאוד אדיבים בעניין זמינות הרופאים!!!
אני מירושלים ובאזור שאני גרה יש לפחות 6 קופות אם לא יותר של מאוחדת באזור במרחק הליכה ממש
ומכבי אין אחת:(
אז תבדקי אזור שכונה וכו.....

אני בודק

משתמש מקצוען
כללית היא ממשלתית.
לא נכון. היא מלכ"ר כמו שאר הקופות.
כל רופא שם הוא מהבתי חולים, או מנתח או מנהל מחלקה וכד'..
הגזמת...
מאוחדת - כויילל... החלפת כסאות כל רבע שעה... אין רופאות נשים כמעט - הכל רופאים גברים לטיפול בנשים - לא נעים... אין עם מי לדבר כי הכל מתחלף כל הזמן, מי שהיה מנהל איזורי הפך להיות הרופא, והרופא הפך להיות המאבטח והמאבטח הפך להיות איש תחזוקה והתחזוקה למזכירה....
מדוייק!
יש להם זמינות של בתי מרקחת וכד'...
הלוואי!
אני אישית במאוחדת ומאוד מרוצה שירות מעלה רופאים מקצועיים ומשתדלים להיות מאוד אדיבים בעניין זמינות הרופאים!!!
אני מירושלים ובאזור שאני גרה יש לפחות 6 קופות אם לא יותר של מאוחדת באזור במרחק הליכה ממש
ומכבי אין אחת:(
אז תבדקי אזור שכונה וכו.....
מה פירוש 'משתדלים להיות אדיבים בעניין זמינות הרופאים'?
אין להם כמעט רופאים מומחים ברמה גבוהה.
ואם יש, אין תורים. בשביל רופא טוב חייבים פרוטקציה.
אני לא רוצה פרוטקציה, אדיבה ככל שתהיה. אני רוצה תור באתר לזמן סביר.

אדריכלית בעתיד בעז"ה

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לא נכון. היא מלכ"ר כמו שאר הקופות.

הגזמת...

מדוייק!

הלוואי!

מה פירוש 'משתדלים להיות אדיבים בעניין זמינות הרופאים'?
אין להם כמעט רופאים מומחים ברמה גבוהה.
ואם יש, אין תורים. בשביל רופא טוב חייבים פרוטקציה.
אני לא רוצה פרוטקציה, אדיבה ככל שתהיה. אני רוצה תור באתר לזמן סביר.
לא יודעת מה שעד היום ההייתי צריכה רופאים מומחים היה להם וכשבקשתי משהו באופן דחוף התקשרתי לקופה עצמה ולא למוקד ובאמת שהם משתדלים להכניס בין התורים כבר קרה לי כמה פעמים שהיתי זקוקה לתור חירום SOS
התקשרתי למזכירות של המרפאה והם היו מאוד נחמדים עם נכונות ורצון לעזור ובהחלט עזרו!!!!
יש מקרים שבלתי אפשרי כמו בכל קופה!!!
לא חושבת שיש מה להתקיף כל אזור והקופה המוצלחת שלה אני גרה באזור שאני יודעת בבירור שמכבי לא טוב!
פשוט לא טוב!
ותאמת כמו שאני שומעת מאנשי השכונה גם כללית ולאומית לא משהו מצד שני באזור אחר מאוחדת על הפנים!
מאוחדת זה הקופה היחידה שבאזור שאני גרה יש לה הכי הרבה שירות הכי הרבה מרפאות הכי הרבה בתי מרקחת תענוג!!!!!!!!!!!!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה