מאגר גרפים חדש | למשתמשי אינדיזיין

ישעי' ב"ר משה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
D I G I T A L
עימוד ספרים

צח מלול

עימוד מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לא נראה שנוספו עוד...
תודה רבה יהודה. תבורך.

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
תתחדש!

רק שלא הצלחתי למתוח את התיבה משום מה:
‏‏צילום מסך (6).png

צח מלול

עימוד מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אני מבין שיש פה סוג של שעת רצון, אז אני אשאל:
רב' יהודה, האם יש סיכוי כלשהו שתחזור לפתח לנו סקריפטים כ"כ מדהימים, או שהוא שואף לסיכוי שעיתון הארץ יכתוב מאמר תמיכה ברפורמה?

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
אני מבין שיש פה סוג של שעת רצון, אז אני אשאל:
רב' יהודה, האם יש סיכוי כלשהו שתחזור לפתח לנו סקריפטים כ"כ מדהימים, או שהוא שואף לסיכוי שעיתון הארץ יכתוב מאמר תמיכה ברפורמה?
או לפחות לשדרג את "רב טקסט" כמו החלום הישן..

יידישע קאפ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
אני כבר לא מעמד בעבודה היומיומית שלי, אז אני לא נתקל בעצמי ברעיונות לסקריפטים חדשים.
אבל אתם מוזמנים להציע רעיונות לסקריפטים שימושיים, ואם יש מספיק ביקוש נפתח אותם בעז״ה.

צח מלול

עימוד מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מעולה!
יש לי כמה רעיונות, אני כבר אארגן קבוצה סימלית...

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אני כבר לא מעמד בעבודה היומיומית שלי, אז אני לא נתקל בעצמי ברעיונות לסקריפטים חדשים.
אבל אתם מוזמנים להציע רעיונות לסקריפטים שימושיים, ואם יש מספיק ביקוש נפתח אותם בעז״ה.
לדעתי, לפני שאתה מתחיל בפיתוח סקריפטים חדשים, עדיף לתקן\לשדרג את הקריפטים הקיימים.

YY F

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
יש למישהו מילון שפת גרפ למתחילים?
מחפש מילון ממש שיעזור לי להרכיב לבד, ולא מחרוזות מוכנות!
תודה.

יידישע קאפ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים

מקטעים

עימוד שמזמין לקרוא
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אדרבה, תכתוב לי איזה שדרוגים/תיקונים אתה רוצה
א) הוסף\חסר שורה:
סקריפט מעולה שעושה את המלאכה כמו שצריך.
יש מקום לשדרג הסקריפט, שיוכלו לרווח בין המילים\תוים בלי קשר להוספת שורה, כלומר המטרה תהיה לרווח, לא משנה אם מוסיף שורה יוסיף אם לא מוסיף לא יוסיף. (משא"כ במצב הקיים המטרה היא להוסיף שורה ובכפוף למטרה זו זה מרווח).

ב) חלון פרו:
יש כמה בעיות מהותיות:
1. הסקריפט למעשה לא מתאים טוב את הראש הפסקה לפסקה. הוא נעשה יותר גדול ממה שהגדרנו אותו בפעם הראשונה. וגם אינו יושב טוב על השורה.
2. גם כאשר משנים אותו דרך הסגנון תו, צריך לשנות את זה שוב כל פעם שמפעילים הסקריפט, לדוגמה כאשר הפעלתי רק על 'בחירה'. ובעצם הסקריפט בעצם 'מאפס' את כל השינויים שעשינו אחרי הפעלת הסקריפט, גם כאשר אני מגדיר בהפעלה השניה, שזה יחול רק על 'סיפור\בחירה' כל שהוא.
3. הסקריפט מתבלבל לגמרי כאשר מפעילים אותו בהערות שוליים. כלומר הוא מייצר סגנון תו עצמאי, בשם עצמאי. וגם אי אפשר ליצור כמה סוגים בהערות שוליים.

כמה הצעות לשדרוג:
1. נחוץ מאד לעשות לחצן של ביטול החלונות והעיצוב, כדי להחזיר המצב לקדמותו.
2. ראיתי שכאשר לוחצים 'אל תעדכן את הסגנון' נעשה 'דרופ קפ' על שני השורות הראשונות בלי חלון. לא ברור מתוך המילים האלו שזה מה שעושה. ובכלל לא ידעתי שאפשר לעשותו באמצעות הסקריפט.
3. לא שומר ההגדרות האחרונות, וצריך כל פעם להזין עוד פעם אותם נתונים (נחוץ בעיקר כאשר עובדים ע"פ סיפור\בחירה ולא על כל המסמך ביחד).
4. יש בעיה ברווח ראשון אחרי הדיבור המתחיל, שזה לא מתאים לשאר הרווחים בשאר השורה.

ג) ניווט מהיר:
1. סקריפט מעולה כאשר יש רק מאסטר אחד. אבל כאשר יש כמה מאסטרים זה לא כ"כ יעיל. כי צריך לדפדף לאותו מאסטר, ולא תמיד זוכרים בכלל באיזה מאסטר עומדים. צריך להגדיר שהסקריפט יזהה בעצמו באיזה מאסטר עומדים ויצטרכו רק ללחוץ 'לחזור למאסטר'.
2. יש בעיה, שכשעומדים במאסטר ואז 'מדליקים' הסקריפט ורוצים ללכת לדף שבמסמך, הוא לא נותן, כי זה נדלק על מצב של 'לך למאסטר' והרי אין למאסטר מאסטר. צריך לעשות שהסקריפט יזהה שעומדים במאסטר, ואז הלחיצה הראשונה תהיה ללכת לדף ולא למאסטר.
3. יש מקום לשדרג הסקריפט, שיעבוד גם על מאסטר שהוא על בסיס מאסטר אחר. כלומר כשיש לי מאסטר B על בסיס מאסטר A, ואני עומד בדף שמוחל עליו מאסטר B, אין לי דרך להגיע למאסטר A כי הסקריפט מחזיר אותי רק למאסטר B.

ד) מחיל סגנונות מהיר:
1. סקריפט חזק. אבל א"א להוציא ממנו כל התועלת. שהרי בוורד א"א להוסיף אות 'בתחילת פסקה' רק אם מוסיפים אותו 'אחרי סימון פסקה', ואז נשאר הפסקה הראשונה (שאין לפני זה סימון פסקה באותו סגנון) בלי אות. וממילא צריכין לעבוד באופן ידנית להוסיף אות, וכל 'הטעם' כבר יוצא עד שמגיעים להפעיל הסקריפט.
2. כדאי להוסיף אפשרות לבטל\לדרוס - בעת הפעלת הסקריפט - כל סגנונות תו שיש על הפסקה.
3. יש בעיה שלא נשמר ההגדרות האחרונות, ואם סוגרים ואח"כ פותחים שוב, צריכים להזין עוד פעם כל הנתונים. וזה נחוץ מאד, כי לפעמים לא רוצים למחוק האותיות בתחילת הפסקה לפני שמוודאים שהכל בסדר וכדו', ואח"כ כשרוצים למחוק האותיות צריך עוד פעם להזין כל הנתונים.
4. החלון של הסקריפט קופץ ממקום למקום על המסך כל פעם שמוסיפים עוד שורה.
5. ובכלל אם יש מסך לא כ"כ גדול, ומצד שני יש לי הרבה סגנונות, אני לא מצליח לראות ברשימה כל הסגנונות שלי, כי הרשימה יוצאת ממסגרת המסך, כלומר הסקריפט לא מתאים לכל גדלי מסכים.

ה) כותרת הערות שוליים:
סקריפט מעולה ונפלא.
יש מקום לשדרג, וזה יעצים פי כמה וכמה את הסקריפט, אם יהיה אפשרות למקם האובייקט (המיועד להיות כותרות) יחסית ל'סגנון פסקה' ולא רק להערות שוליים המובנים בתוכנה. כך נוכל למקם כותרת הערות שוליים יפה גם כאשר משתמשים עם 'הערות שוליים מלאכותיים' כמו ב'רב טקסט' וכדו', שהם בעצם סגנון תיבת טקסט פשוט.
ושדרוג עוד יותר גדול, בהמשך להנ"ל, אם יהיה אפשרות למקום כמה סוגים של 'כותרות' כאלו, כל אחד בייחס לסגנון אובייקט מסויים אחר.

ו) place images:
אני חייב לומר שזה הסקריפט שאני באמת מאוכזב ממנו (כמובן מחמת המחיר הגבוה ביחס לתפעול הירוד שלו לענ"ד).
1. ראשית כל הסקריפט אינו שומר על ההגדרות האחרונות, שזה מקשה על השימוש בו.
2. כמה שניסיתי להשתמש בו, הוא כל פעם מפספס כמה קישורים, ולא מכניס שם התמונות. אני מבין שאולי טעיתי ולא החלתי סגנון תו על הקוד או משהו, אבל מכיון שמטבע הדברים הסקריפט מיועד לדברים מסובכים, חייב להיות מנגנון פנימי שיקל על השימוש, כגון שיתריע איפה חסר ברצף הקודים וכדו', שיוכלו להכניס תמונה בודדת כאשר אני מוצא שזה מה שחסר מאיזה שהיא סיבה. ולא שכשיש לי מסמך של עשרות או מאות תמונות צריך כל פעם 'לשבור את הראש' איפה הבעיה, ובכלל לא מוצאים הבעיה רק אחרי שעות ארוכות שאפי' לא ידעו שלא נכנס כל התמונות.
3. אני כבר לא מדבר, שהוא בכלל לא מכניס התמונות בעמוד הנכון. אני לא יודע איך זה אמור לעבוד. אבל יש לי תחושה שהסקריפט מחשב 'מראש' באיזה עמוד נמצא כל קישור, ואח"כ מתחיל להכניס התמונות. אבל זו טעות גדולה, שהרי בדרך כלל מכניסים התמונות בהחלת סגנון אובייקט של 'דחיפת טקסט', ואז הרי כל הטקסט קופץ לעמודים אחרים, והסקריפט עדיין 'זוכר' את העמודים הישנים ומכניס שם התמונות, והקודים בכלל כבר לא נמצאים באותו מקום. לכאו' הסקריפט חייב לחשב לפני כל הכנסת תמונה, אחרי הכנסת כל התמונות הקודמות, איפה נמצא כעת הקישור לתמונה ספיציפית הזו.
4. כמו"כ כנראה יש באג בסקריפט ואינו מכניס התמונות במיקום הנכון ביחס לדף (פנימי\חיצוני).
5. הכפתור הנחוץ כ"כ של 'עדכון התמונות' מאד בעייתי. שהרי זה נחוץ בדרך כלל אחר שכבר התחילו לשנות, להגדיל ולהקטין התמונות במסמך, ורק רוצים לעדכן את מיקומו ביחס להקוד שלו, ובפועל הוא מפעיל עוד פעם כל ההגדרות היינו 'גודל' התמונה, וגם מיקומו ביחד לעמוד (פנימי, חיצוני). הכפתור צריך להיות מנותק מכל שאר ההגדרות, ויפעיל רק את ההגדרה שיהיה ליד הפסקה איפה שהקוד שלו נמצא.
6. הגדלים השונים של הכנסת התמונות לא כ"כ יעילים, שהרי כל תמונה יש לי רוזולציה אחרת. לכאו' הדבר הנכון היה אפשרוית כאלה: גודלו הטבעי, 50% גדול יותר או קטן יותר, כך אין אח"כ בעיות של תמונות מטושטשות, ולא צריך לשחק עם כל תמונה בנפרד, כדי לוודא שהם ברורים.

ז. ניקוד באינדיזיין:
סקריפט שיכול להועיל מאד אם תתקן אותו.

עד כאן לעת עתה. ואשמח מאד אם יהיו שדרוגים בענינים האלו. אני מודע שיתכן שיש כאן דברים שנובעים מחסרון הידיעה שלי. אז אשמח אם יהיה על הסקריפטים הדרכה יותר ברורה כדי שיהיה מובן יותר.

בתודה ובברכה

סופריא - הוצאה לאור

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אם כבר, יש לי שאלה: סקריפט רב טקסט כולל גם סקריפט חלון למשל?

יידישע קאפ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
@שיקול דעת וואו איזה סקירה מורחבת...

א) הוסף חסר שורות:
כשמו כן הוא, מיועד להוספת/החסרת שורות, וריווח מילים כבר יוצא מהיעוד שלו.

ב) חלון פרו:
1. הסקריפט מנסה ליצור סגנון תו מתאים למילה הראשונה, אבל עושה זאת רק כנקודת התחלה, אתה יכול לערוך את הסגנון תו ולהתאים אותו בדיוק לעיצוב שלך.
2. בדיוק לזה יש את האופציה ״אל תעדכן את הסגנון״ - זה אומר לסקריפט לא לגעת בסגנון תו שעיצבת, אלא להשתמש בו כמות שהוא.
3. לא נתקלתי בזה - אבדוק את זה.

הצעות לשדרוג:
1. רעיון טוב.
2. ההסבר לזה במס׳ 2 לעיל.
3. נכון מאוד - רעיון טוב לשיפור.
4. אפשר לבחור רווח רגיל - זה יהיה גמיש כמו שאר הרווחים בשורה. אם בחרת רווח קבוע - אז זה יהיה קבוע ולא גמיש.

ג) ניווט מהיר:
1. זה בדיוק מה שהסקריפט עושה - בכל עמוד קופץ למאסטר של אותו עמוד. תבדוק שוב...
2. במצב כזה - לאיזה עמוד אתה רוצה שהוא יקח אותך?
3. אוקיי.

ד) מחיל סגנונות מהיר:
1. סקריפט זה פותח לפי הדרישה של מעמד מסויים שזה היה סדר העבודה שלו - היה מבקש ממי שמכין את הטקסט להכין ככה את הקודים. אם יש לך רעיון אחר - אולי אפשר לעדכן את הסקריפט שיעבוד גם בצורה ההוא.
2. רעיון טוב
3. צודק. בדיוק ביום שישי הוספתי את זה שיזכור את ההגדרות בכל מסמך (דהיינו שבכל מסמך כשתפתח שוב את הסקריפט הוא כבר יגיע עם כל ההגדרות וההחלפות של הפעם הקודם במסמך זה).
4. לא קורה אצלי (אולי זה בעיה בווינדוס בגירסה מסויימת?)
5. אם יהיו לך 100 סגנונות זה לא יכנס גם במסך 100 אינטש... (הפתרון האמיתי זה לעשות רשימה נגללת, אך זה קצת מסובך לעשות בסקריפטים של אדובי)

ה) כותרת הערות שוליים:
רעיון יפה מאוד.

ו) place images:
1. צודק, צריך להוסיף שיזכור את ההגדרות.
2. לא נתקלתי בזה שהוא מפספס קישורים. יש לשים לב שהקישורים הם בסגנון תו שבחרת בסקריפט תחת ״Link character style״.
3. עשיתי עכשיו ניסוי כדי לבדוק את זה, וראיתי שגם אם הקישור זז לעמוד אחר מפני הכנסת תמונה לפניו, הסקריפט ממקם את התמונה בעמוד המעודכן אחרי הזזת הקישור. אולי יש אצלך מצב אחר שלא נתקלתי בו.
4. גם בזה לא נתקלתי, אם בחרתי "outside margin" הוא תמיד ימקם בצד החיצון של העמוד (בין אם העמוד בצד ימין או שמאל). גם כאן אולי יש איזה מצב שלא נתקלתי בו?
5. צודק מאוד, בעז״ה אעדכן את זה שיעבוד כמו שכתבת.
6. נשמע כרעיון טוב.

ז) ניקוד באינדיזיין:
ניסיתי פעם לפתח כזה דבר, אך התייאשתי ממנו, כי קשה להגיע לכלי עם חוויית משתמש טוב בסקריפט באינדיזיין. וגם כי לרוב שלב הניקוד עושים בוורד וכו׳ לפני שלב העימוד באינדיזיין.

בעז״ה כשיהיה זמן אשב על זה ליישם את ההצעות הרלוונטיות.

ייש״כ!

יידישע קאפ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
@שיקול דעת וואו איזה סקירה מורחבת...

ב) חלון פרו:
1. הסקריפט מנסה ליצור סגנון תו מתאים למילה הראשונה, אבל עושה זאת רק כנקודת התחלה, אתה יכול לערוך את הסגנון תו ולהתאים אותו בדיוק לעיצוב שלך.
2. בדיוק לזה יש את האופציה ״אל תעדכן את הסגנון״ - זה אומר לסקריפט לא לגעת בסגנון תו שעיצבת, אלא להשתמש בו כמות שהוא.
אוקיי, לא ידעתי.
אבל אני לא מבין למה צריך על זה לחצן נפרד, לכאו' זה אמור להיות כך מובנה אוטומטית, כי דומני שמרבית הפעמים, כשמעדכנים את הסגנון תו ואח"כ מפעילים את הסקריפט שוב, לא רוצים להחזיר המצב לקדמותו.
הצעות לשדרוג:
4. אפשר לבחור רווח רגיל - זה יהיה גמיש כמו שאר הרווחים בשורה. אם בחרת רווח קבוע - אז זה יהיה קבוע ולא גמיש.
גם הרווח הרגיל לא עוזר, כי הרווח יוצא ביחד עם הדיבור המתחיל שזה בעצם בגודל גופן קטן מאד, וזה לא מתרחב באחידות כמו שאר הרווחים שיש להם רווח רגיל בגודל רגיל של הפסקה.

ונזכרתי בעוד הצעות לשדרוג שלא ציינתי מקודם:
1. שיהיה אפשרות שהסקריפט ייצר רק את ה'דיבור המתחיל' בלי החלון. כי הרבה פעמים (שורה אחת או שתים בפסקה) רוצים רק הדיבור המתחיל בלי החלון, כי כך השורה האחרונה אינו מיושר לאמצע.
2. שדרוג משמעותי מאד: שיוכלו להפעיל הרבה חלונות בבת אחת (בדומה לסקריפט של הפעלת הסגנונות). כי לדוגמא אם אני מעמד סידור, ויש כל מיני גדלים של פסקאות, אני צריך לכל סגנון פסקה סגנון תו נפרד לדיבור המתחיל. ובמקום להפעיל אחד אחד, יהיה אפשרות להפעיל הכל בבת אחת.
ג) ניווט מהיר:
1. זה בדיוק מה שהסקריפט עושה - בכל עמוד קופץ למאסטר של אותו עמוד. תבדוק שוב...
השתמשתי עם זה הרבה זמן ולצערי זה לא כך. יש שדה שמשם צריכים לבחור לאיזה עמוד מאסטר אני רוצה לקפוץ, וזה מייגע. הוא לא מזהה לבד כשאני עומד בדף שמוחל עליו מאסטר מסוים שיקפוץ לאותו מאסטר.
2. במצב כזה - לאיזה עמוד אתה רוצה שהוא יקח אותך?
לא משנה לאיזה, שיהיה לעמוד ראשון שמוחל עליו אותו מאסטר, העיקר שיקפוץ לדף.
הרי כל הייעוד של הסקריפט הוא שאוכל בקלות לראות בדפים עצמם את השינויים שעשיתי במאסטר.
ד) מחיל סגנונות מהיר:
1. סקריפט זה פותח לפי הדרישה של מעמד מסויים שזה היה סדר העבודה שלו - היה מבקש ממי שמכין את הטקסט להכין ככה את הקודים. אם יש לך רעיון אחר - אולי אפשר לעדכן את הסקריפט שיעבוד גם בצורה ההוא.
הרעיון פשוט מאד, במקום שיחפש האותיות בתחילת הפסקה, שיחפשו בסוף הפסקה (כלומר לפני הסימון פסקה). בסוף הפסקה פשוט מאד להכניס אותיות בוורד גם בפסקה הראשונה.
4. לא קורה אצלי (אולי זה בעיה בווינדוס בגירסה מסויימת?)
יש לי גירסה ווידאוס 10 רגילה.
5. אם יהיו לך 100 סגנונות זה לא יכנס גם במסך 100 אינטש... (הפתרון האמיתי זה לעשות רשימה נגללת, אך זה קצת מסובך לעשות בסקריפטים של אדובי)
כמובן. לזה היתה כוונתי מתחילה, לעשות רשימה נגללת.
אבל זה לא סתם 'לוקסוס', זה רכיב נחוץ מאד. הרי אתה לא יכול להגביל הסקריפטים שלך רק לגודל מסך מסוים... ואני לא מדבר אפי' רק על טאבלטים ונוטבוק, אני מדבר גם על מסך 14 אינטש, ברגע שיש לי הרבה סגנונות זה כבר לא נכנס.
ו) place images:
2. לא נתקלתי בזה שהוא מפספס קישורים. יש לשים לב שהקישורים הם בסגנון תו שבחרת בסקריפט תחת ״Link character style״.
אבל מכיון שמטבע הסקריפט זה אמור להתמודד עם הרבה תמונות, צריך להכניס מנגנון שיבדוק קודם כל אם יש סגנונות תו מתוקנים במסמך במספר רץ עולה, כמו שיש לך בסקריפט רב טקסט. אחרת, מספיק שקישור אחד לא הוחל עליו סגנון תו - משום מה, ואז צריכים לחפש בעשרות או מאות קישורים איזה מהם אין עליו סגנון תו!! א"א אפשר לעבוד באופן כזה.
3. עשיתי עכשיו ניסוי כדי לבדוק את זה, וראיתי שגם אם הקישור זז לעמוד אחר מפני הכנסת תמונה לפניו, הסקריפט ממקם את התמונה בעמוד המעודכן אחרי הזזת הקישור. אולי יש אצלך מצב אחר שלא נתקלתי בו.
4. גם בזה לא נתקלתי, אם בחרתי "outside margin" הוא תמיד ימקם בצד החיצון של העמוד (בין אם העמוד בצד ימין או שמאל). גם כאן אולי יש איזה מצב שלא נתקלתי בו?
אוקיי, זה הנסיון המר שלי מלפני יותר משנה וחצי, אז אני לא יכול להתמודד מולך... אצטרך לבדוק שוב.
בעז״ה כשיהיה זמן אשב על זה ליישם את ההצעות הרלוונטיות.
נראה לך שתגיע לזה מתי שהוא??;)

מודה לך מאד על ההקשבה ועל הזמן שלך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה