מידע שימושי ל"ג בעומר במירון תשפ"ב

מצב
הנושא נעול.

מב

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עד איזה יום לפני לג בעומר יהיה ניתן להגיע בתחבורה 'רגילה' בלי להזמין כרטיס

הללוהו ב ו

משתמש מקצוען
נדמה לי שכל חסידות קיבלה רק 1700, מקסי' 2000, אבל אם הבנתי נכון, אני בעצם רוצה לדעת אם יש למישהו מידע לגבי זה, שלא מחויבים לחזור מיד בסיום השעות, רק לא להיות בהר, אבל אפשר להסתובב למטה בהדלקות וכו', ואפשר לחזור מתי שרוצים, הבנתי נכון?

ROSE.graphics

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
הרכישה היא דרך אתר טיק-צ'אק, או נדרים פלוס, אז איך בדיוק יקבלו כרטיס? או צמיד??

עלקי רוזנפלד

משתמש חדש
כמה הודעות נוספות
1 רחבת הריקודים של חסידות באיאן תהפוף אחר ההדלקה של באיאן לרחבת הציון כוונתי שהמוזיקה המיתולגית שהיתה תמיד בחצר הציון תנגן במשך כל הלג בעומר בשטח באיאן ושם יוכלו עם ישראל לרקוד כמו כל השנים
2 להלן רשימת קהילות שקיבלו כרטיסים לעליה קבוצתית
באיאן
קרלין
זווהיל
מתמידים
פינסק קרלין
תולדות אהרן
תולדות אברהם יצחק
ברסלב
משכנות הרועים
אנשי ירושלים
אורייתא
קהל חסידי ירושלים

S234

משתמש פעיל
1100_logo2.jpeg

הזמנת כרטיסים למירון​

מאתר נדרים פלוס
שימו לב!
האפשרות להזמנת כרטיסי נסיעה למירון עדיין לא נפתחה רשמית ע״י מארגני האירוע.
צפי לפתיחת המערכת:
יום ראשון ז' אייר תשפ"ב

אייזיק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הלוואי
יש חשש להמוני בית ישראל
שעלו בכל שנה להר
אך הם לא זכו להיות מהפרוטקציונרים
שלא יוכלו לקנות כלל...

ועובדה שכל רגע דוחים ודוחים את האפשרות קנייה...
הזוי
קודם 'קונים' כל המקורבים והמקורבים של המקורבים וכו'.....
אח''כ, אם ישאר יפתחו לשאר הציבור .( הדברים הנ''ל ברורים וידועים ולצערינו גם נכונים...)

נ.ב. מישהו חשב מה זה אירוע הזכרון להרוגי מירון ?
ממתי עושים אירועי מוזיקה וזמרים לזכרון ?
העיקר שעושים סיום מסכת.....

מאטל

משתמש פעיל
אני כחסיד באיאן יודע שהודיעו לנו שכמות הכרטיסים מצומצמת מאוד ולכן כל מי שרוצה כרטיס יצטרך לעשות זאת במהירות האפשרית ודרך אגב אני לט יודע אם ידוע לכם אבל השנה לא ישתתפו ילדים בהדלקה וכן נשים שאינן חוגגות חלאקה לא יוכלו לקנות כרטיסים להדלקה וזה הכל אחרי שבשנים עברו מי שהשתתף בהדלקה הקטנה שהתקיימה על הבמה שעליה ממוקמת היום הבי"כ ע"י גג הציון היו אך ורק כמה יהודים זקנים חסידי באיאן שמסרו את נפשם למען שמירת המסורת ונראה לי שהיה מתאים לכל יהודי באשר הוא להבין את הדבר מצד קצת שונה וכמו שבטיש במוצאי שביעי של פסח כל אחד מבין שיש זכות קדימה כ"ש לחסידי באיאן גם במירון בהדלקה יש זכות קדימה כ"ש לחסידי באיאן ובכל מקרה נשמח לראות את כל עם ישראל משתתף בשמחה הגדולה הילולת התנא האלוקי רשב"י יחד עם משיח צדקינו במהרה אבל העיקר זה להבין גם את הצד השני של המטבע
במחילה זה פשוט שטויות
זה מעמד שכל כ-ל-ל ישראל שחל מרכזי ממנו נקנה ושייך לאדמור"י רוז'ין
המעמד עצמו הוא של כל כלל ישראל

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
כי נכון לעכשיו עדיין המערכות להזמנה לא מוכנות
הם רוצים שיוכלו לקבל את הכרטיס גם לפקס מה שבינתיים לא הולך להם(מני חדד אתמול בקו מירון תשפ"ב)
ספר להם על זה:

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה