שיתוף לתרגם את אינקטובר למוצר

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הי מאיירים/ות אלופים/ןת
שבוע טוב!
מעלה רעיון חביב שאפשר לעשות עם האינקטוברים שיצרנו (לקחתי את הטובים בלבד)

זה יכול להיות מגנט, כרטיס ברכה, ציור למשרד וכו הרעיון לעשות סדרה של בערך עשר כאלה
הכנסתי תציור שעשיתי בדיוק לאילוס ועשיתי אימג' טרייס, זה נתן לי קו נקי יותר ויכולתי ליייצא באיזה גודל שאני רוצה כי זה וקטורי

צבעתי בפוטושופ, בטח כולם יודעים איך אבל למי שלא, מכניסים את התמונה שמים על מולטיפליי וצובעים מתחתיה.

והוספתי משפט שנון (לפחות להבנה שלי זה שנון.. יש כאן משוננים ממני ;))

embrace your impact - בתרגום חופשי זה חבק את העוצמה שלך בשתי ידיים.. הרעיון זה שלפעמים משהו שנתפס אצל עצמנו כחסרון, אצל הזולת נתפס כיתרון, אז למה סתם לא להיות מרוצה מעצמך :)

והרעיון הוא שאם עשיתם ציור אפילו אם זה נראה לכם כמו סקיצה, אפשר טיפה ללטש ולנסות ליצור מזה משהו, כי כבר השקענו מחשבה ומאמץ ולמחשב אין סוף יכולות. ואגב לאינקטובר יש בן דוד מהמם אבל בגרסא של צבעי מים.. מחכה לראות אם ירימו תכפפה כאן אבל אחרי אתגר @יחיאל ב. שלא יתנגש :) (מחכים בסקרנות למה שבישלת יחיאל...)

תלחצו על התמונה אני לא מצליחה לעשות אמבד..
א גוטע וואך!

קבצים מצורפים

• birdshsj.jpg
    birdshsj.jpg
    5.4 MB · צפיות: 119

יחיאל ב.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
רעיון טוב בהחלט !

אבל אחרי אתגר @יחיאל ב. שלא יתנגש :) (מחכים בסקרנות למה שבישלת יחיאל...)
האמת שלא בישלתי...
החומרים מוכנים, רק שעדיין לא העמדתי סיר .;)
פשוט אין לי כ"כ זמן, וגם ככה זה נראה שבפורום לא כ"כ רעבים ...:confused:
אני צודק ?

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
רעיון טוב בהחלט !

האמת שלא בישלתי...
החומרים מוכנים, רק שעדיין לא העמדתי סיר .;)
פשוט אין לי כ"כ זמן, וגם ככה זה נראה שבפורום לא כ"כ רעבים ...:confused:
אני צודק ?

אני חותמת כעת על צ'ק פתוח ומבטיחה בלי נדר להשתתף לא משנה מה תבחר ובטוחה שעוד ישתתפו. פאדיחות עם האתגר של מלכי באמת היה צריך להרים תכפפה יותר. אולי בדיוק יצאו מהסגר והחגים לשיגרה? בעיני האתגר של מלכי היה מעולה.

אבל רעבים לאתגרים בהחלט!

הרעיון של האתגר זה לקחת איזה נישה שעזרה לך להתפתח בתור מאייר ולחלוק איתנו גם שנתקדם או נחשף לעניין.. אתה מאייר ברמה מאד גבוהה, הן מבחינת הביצוע והן מבחינת הרעיונות (שאצל כל מאייר מנצחים תביצוע), לא תחלוק איתנו מהאבק כוכבים טיפה?

לי זה ממש מקפצה האתגרים כי זה מוציא אותי מאזור הנוחות, מכל אתגר שהיה כאן עשיתי מוצר (כמו ששיתפתי כאן בתחילת השרשור) וזה רעיונות וסגנונות שלא הייתי מגיעה אליהם בלי הדחיפה של המאתגר

אז יאללה תדחוף אותנו!

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
@טלי'ה אהבתי את הרעיון
והאיור - מהמם!

את המהממת.
הציור לא מהמם אבל מעלה חיוך ;)

אני מקווה.. ? אני אמרתי כבר שמצחיקה את עצמי מצויין

בנוגע לאתגר שליט"א
יאללה @יחיאל ב. שינסנו מותניים, החלפנו חודים גרפים, הברקנו תלוחות.. ולחצנו על הכפתור הגדול שמדליק תמחשב. (או משגר טיל? לך תדע)

עכשיו תבשל לנו מטעמים..! ומי שלא משתתף - צנצנת, כמיטב המסורת :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה