לתועלת הרבים - אקסל לעורך ולקלדן.

מ. בלוי

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
כקלדן וכעורך שיוצא לו לעבוד בו זמנית על פרוייקטים מרובים בשביל פרוייקטורים שונים, באחד זו עבודת הקלדה, בשניה זו הגהה מהירה, ובשלישית עריכה לשונית כבדה עם איתור מקורות וכדו' - קורה לי, ואני מתאר לעצמי שלעוד רבים שחישוב כמויות התוים הלפעמים גדולות ושעות העריכה וסכום התשורה הסופית יכולים להתיש ואפילו לאכזב. ומה גם שטעויות הנם חלק מן המכלול האנושי על כל המשתמע מכך.

ולכן ביקשתי מידיד טוב שיועיל 'לבנות' לי קובץ אקסל שבו אוכל לחשב גם שעות עריכה וגם כמויות תוים-הקלדה - ובאופן אוטומטי גם את הסכום הסופי לתשלום.
נהניתי מהקובץ עד כדי כך, והיות ואני לא כל כך מבין באקסל ואני יודע שרבים לא כל כך מתמצאים כמו רבים אחרים - ביקשתי את רשות ה'מחבר' והחלטתי להעלותו כאן עלי אתר למען ירווח ויונעם לכל הקלדנים־מגיהים־עורכים־מתמללים וכו'.

הוראות:
הקובץ פשוט עד כדי כך שלא נדרשת שום פעולה מיוחדת אלא פשוט לרשום בתיבה שמשמאל ל"מחיר לאלף תוים" או לחילופין משמאל ל"מחיר לשעת עריכה" או "מחיר לאלף תוים" של הגהה (ראה לכידה) - - את המחיר הנדרש, כמו 4 ש"ח לאלף תוים, או 40 ש"ח לשעת עריכה. או כל סכום אחר העולה בדעתכם.
לשאלות ובירורים בקשר להפעלת הקובץ או סתם הערות אפשר לפנות אלי במייל MOSHIBLAUשטרודל גימייל וכו'.

קבצים מצורפים

• דוח עבודות ותשלומים.xlsx
    KB 17.6 · צפיות: 97

מ. בלוי

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
הנה הלכידה שמשום מה לא העליתי אותה בהודעה הקודמת, בה יתואר היכן לציין את המחיר אותו אתם מבקשים עבור שירותכם.
בהצלחה.

קבצים מצורפים

• ‏‏לכידה.PNG
    ‏‏לכידה.PNG
    KB 7.2 · צפיות: 25

גליל555

משתמש פעיל
עריכה תורנית
מענייין לעניין באותו עניין.

מחפש קובץ דומה עבור סיכום חשבון,
לכמה פרוייקטים,
בכדי לדעת כמה החוב, כמה שולם וכמה יתרה,
עם אפשרות הוספת תאריכים, וזכות או חובה.
בקיצור דוח תשלומים כמו הוצאות והכנסות.

אות באות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית
ניתן למצוא ברשת מגוון קבצי XL לחישוב שעות והמרתן לתשלום.
אולם כאן הקובץ מסודר בצורה ברורה, נוחה ומאירת עיניים!

יישר כח @מ. בלוי על השיתוף!!

מ. בלוי

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
מענייין לעניין באותו עניין.

מחפש קובץ דומה עבור סיכום חשבון,
לכמה פרוייקטים,
בכדי לדעת כמה החוב, כמה שולם וכמה יתרה,
עם אפשרות הוספת תאריכים, וזכות או חובה.
בקיצור דוח תשלומים כמו הוצאות והכנסות.

נראה לי שאני יכול לעזור בעניין. שלח לי במייל בדיוק את דרישותיך ואני אשלח קובץ לפי דרישתך האישית. MOSHIBLAU שטרודל גימייל וכו'.

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
הכי קל לכאו' להיכנס לפורום מיקרוסופט אקסל, ולבקש שם. יש שם המון תותחים שמוכנים לעזור.
עדיף אם תגיע עם איזה קובץ התחלתי, ולא לבקש שהם יבנו לך מחדש הכל. 'עזוב תעזוב עמו', אנשים אוהבים 'לעזור', לא לעשות הכל מהתחלה עד הסוף.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה