כללי לשמור מסמך עם גרשיים בשם - שאלה

שרביט קסמים

משתמש צעיר
עריכה תורנית
האם יש אפשרות לשמור מסמך וורד או מסמך טקסט גם גרשיים בתוכו לדוגמא חידושי הרשב"א?

80108

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אתם מנסים לכתוב שם לקובץ שכולל בתוכו מרכאות וזה לא נותן?
תלחצו פעמיים על W

שרביט קסמים

משתמש צעיר
עריכה תורנית
לא הלך לי, אלא אם כן הכוונה שזה יהיה במקום הגרשיים, שזה משהו שאני לא רוצה, [בשביל חיפושים].

80108

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לא הלך לי, אלא אם כן הכוונה שזה יהיה במקום הגרשיים, שזה משהו שאני לא רוצה, [בשביל חיפושים].
התוכנה לא מקבלת את הסימן הזה, כמו שכתבו כאן..
עריכה: אם א"א לכתוב שם קובץ כזה, אז אין מה לחפש שם קובץ שנכתב כך, אלא עם 2 '

שרביט קסמים

משתמש צעיר
עריכה תורנית
בשביל החיפושים לא צריך לחפש עם גרשיים, אפשר לכתוב ' ' (בלי רווח כמובן) בשם הקובץ, ובחיפוש לכתוב - הרשבא, וימצאו את זה.
זה לא מיועד למשהו שהוא רק לשימושי האישי בלבד [לא משנה כרגע באיזה אופן], ולכן הוא משמעותי, במקום שיצטרכו להסביר לכל אחד ואחד מן המשתמשים לחפש בצורה הזאת.

משהקפלן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לא עובד, הגרשיים משמשים לפקודות מסויימות של חלוקה בין קבצים. לכן מוגדר שלא יכול להיות כשם קובץ.

המקלטת

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
כשאני רוצה להוסיף " לשם הקובץ אני משתמשת בדאבל ' (מקש ה-W במקלדת)
התוצאה - זהה (" = ''),
והמחשב - זורם...
בהצלחה!

80108

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
בוא נגיד שהוא לא מיועד לחיפוש כקובץ על מדובר על הזנתו למקום על פי תוכנה מסויימת שפועלת על פי שם המסמך.
אז כמו שענו פה, אי אפשר לכתוב שם של קובץ עם הסימן " אבל צריך לבדוק באותה תוכנה מסוימת אם היא תקרא את ה- ' פעמיים, כמו- " רגיל...
ואם אתם בונים את התוכנה אז אולי תגדירו כך...
מעבר לזה אין לי עוד מידע.
בחיפוש רגיל של- " במחשב, הוא לא קורא את הסימן הכפול- ' .

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה