עזרה לקוחות FOX ושילב, וגם שאינם. אנא חיתמו והפיצו!!! עצומה לסגירת רשת חנויות FOX בשבתות וחגים

מצב
הנושא נעול.

chaia

משתמש מקצוען
חתמתי.

עריכה:
רק עכשיו נודע לי שהם פתוחים בשבת.
כל כך חשוב להעלות את המודעות.
לא מבטיחה כלום אבל כן יודעת שאני אשתדל לא לקנות שם.

יש לי חלום
בכל רשת חנויות שסגורה בשבת יהיה סימון של פמוטים כמו בתחנות דלק.
והציבור החרדי יכנס יותר לחנויות האלה.
כי כל כך הרבה אנחנו טועים ונכנסים לחנויות של רשתות מחללי שבת בלי ידיעה.
ונרים קמפיין כמו של "לשון הרע לא מדבר אלי".
ובכל המדינה (שרובה מסורתית) ידברו על סגירת חנויות בשבת.
יש לחרדים כח כלכלי חזק מאוד - בואו ננצל אותו.
אולי יום אחד זה יקרה....
בטבריה זה כבר קיים
חנות ששומרת שבת יש לה תעודה שהיא שומרת שבת.
לתשומת לב המגיעים לטבריה- בדקו האם יש לעסק תעודת שומר שבת

הזדמנות

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אל תרוצו לחתום לפני שאתם בודקים!
שמעתי ממישהו שעובד בפוקס שזה פשוט לא נכון

אריסטוקקטוס

משתמש פעיל
לצערי, ועל אף שחתמתי ושיתפתי, אני מסופק ביכולותיה של עצומה זו להשפיע.

אם נבחן את הנתונים במבט קר, הרי שסביר להניח שאחוז הקונים ברשת FOX ששמירת השבת חשובה להם - לא עובר את ה-20%. וסביר גם להניח, שאחוז הקונים ברשת FOX שלמגינת כל לב יהודי דווקא יאהבו את הרעיון שהם פתוחים בשבת - כנראה עובר את ה-50%. כך שעצומה כזאת או אחרת, במיוחד אם לא חתומים עליה לכה"פ 20,000 אנשים, לא תעלה ולא תוריד לכאורה.

לצערי, ועל אף שחתמתי ושיתפתי, אני מסופק ביכולותיה של עצומה זו להשפיע.

אם נבחן את הנתונים במבט קר, הרי שסביר להניח שאחוז הקונים ברשת FOX ששמירת השבת חשובה להם - לא עובר את ה-20%. וסביר גם להניח, שאחוז הקונים ברשת FOX שלמגינת כל לב יהודי דווקא יאהבו את הרעיון שהם פתוחים בשבת - כנראה עובר את ה-50%. כך שעצומה כזאת או אחרת, במיוחד אם לא חתומים עליה לכה"פ 20,000 אנשים, לא תעלה ולא תוריד לכאורה.

יש בחתימה על עצומה זו, הצהרה כלפי שמיא בעיקר. אנחנו מוחים וכואבים את חילול השבת המחפיר. אנחנו מוכנים לקבל על עצמנו לא להיות שותפים למהרסיה ומחריביה של מלכתנו.
מבחינה כלכלית לא בוחנים את הדברים בצורה זו.
השאלה היא כמה הם אחוזי הרווח שלהם מתוך המכירות. כמה הם ההכנסות שמגיעות משומרי תורה.
בשביל להקטין משמעותית את רווחי הרשת מספיק שכעשרים אחוזים מהקונים יחרימו אותה, זה גם יכול לגרום לסגירת סניפים מסויימים.

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לע"ד תמנון גם מחלל שבת

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  41  פעמים

לוח מודעות

למעלה