עזרה לקוחות FOX ושילב, וגם שאינם. אנא חיתמו והפיצו!!! עצומה לסגירת רשת חנויות FOX בשבתות וחגים

מצב
הנושא נעול.

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים

gsh

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
לא נעים אבל אני עדיין מחפש את העצומה שעשתה איזשהו שינוי כדרישת החותמים.
אפשר להיכנס לאתר 'עצומה' לראות את העצומות המובילות עם מאות אלפי חתימות ולהבין ששום דברלא יוצא מזה.
למי שנהנה לפתוח עצומות ולחתום שיחתום.... רק שיקח בחשבון שלפעמים מספר החותמים מתהפך על המטרה ומקטין מבחינת הרשת את הדרישה המדוברת כי זה רקאלפיים איש שחתמו וכדו'

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
הרעיון הוא ליצור לחץ ציבורי.
חברות מסחריות חוששות מזה.

עצומה נגד החד פעמי אכן לא תפעיל לחץ על ליברמן, כי אין לו מה להפסיד
לעומת זאת, חברה שרוצה לתת יחס טוב ללקוחות שלה, כדי שלא יעזבו אותה - כי מה שמעניין אותה בסוף זה כסף.
תתייחס גם תתייחס לכל סוג של עצומה שיכולה לגרום לה נזק פרסומי
ולכן יש עדיפות שיהיו כמה שיותר חותמים על העצומה

סופריא - הוצאה לאור

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מה שמעניין אותה בסוף זה כסף
לצערי, ועל אף שחתמתי ושיתפתי, אני מסופק ביכולותיה של עצומה זו להשפיע.

אם נבחן את הנתונים במבט קר, הרי שסביר להניח שאחוז הקונים ברשת FOX ששמירת השבת חשובה להם - לא עובר את ה-20%. וסביר גם להניח, שאחוז הקונים ברשת FOX שלמגינת כל לב יהודי דווקא יאהבו את הרעיון שהם פתוחים בשבת - כנראה עובר את ה-50%. כך שעצומה כזאת או אחרת, במיוחד אם לא חתומים עליה לכה"פ 20,000 אנשים, לא תעלה ולא תוריד לכאורה.

יש בחתימה על עצומה זו, הצהרה כלפי שמיא בעיקר. אנחנו מוחים וכואבים את חילול השבת המחפיר. אנחנו מוכנים לקבל על עצמנו לא להיות שותפים למהרסיה ומחריביה של מלכתנו.

leaha

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יש בחתימה על עצומה זו, הצהרה כלפי שמיא בעיקר. אנחנו מוחים וכואבים את חילול השבת המחפיר. אנחנו מוכנים לקבל על עצמנו לא להיות שותפים למהרסיה ומחריביה של מלכתנו.
בדיוק כך
כמו קריאת שאבעס כדי לעורר אותנו

gsh

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
הרעיון הוא ליצור לחץ ציבורי.
חברות מסחריות חוששות מזה.

עצומה נגד החד פעמי אכן לא תפעיל לחץ על ליברמן, כי אין לו מה להפסיד
לעומת זאת, חברה שרוצה לתת יחס טוב ללקוחות שלה, כדי שלא יעזבו אותה - כי מה שמעניין אותה בסוף זה כסף.
תתייחס גם תתייחס לכל סוג של עצומה שיכולה לגרום לה נזק פרסומי
ולכן יש עדיפות שיהיו כמה שיותר חותמים על העצומה

לכל לחץ ציבורי יש לחץ מנגד.
החברות האלה לצערינו מרוויחות בשבת לא מעט ממכירות

ב' א'

משתמש פעיל
לצערי, ועל אף שחתמתי ושיתפתי, אני מסופק ביכולותיה של עצומה זו להשפיע.

אם נבחן את הנתונים במבט קר, הרי שסביר להניח שאחוז הקונים ברשת FOX ששמירת השבת חשובה להם - לא עובר את ה-20%. וסביר גם להניח, שאחוז הקונים ברשת FOX שלמגינת כל לב יהודי דווקא יאהבו את הרעיון שהם פתוחים בשבת - כנראה עובר את ה-50%. כך שעצומה כזאת או אחרת, במיוחד אם לא חתומים עליה לכה"פ 20,000 אנשים, לא תעלה ולא תוריד לכאורה.

וואו!

סופריא - הוצאה לאור

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לכל לחץ ציבורי יש לחץ מנגד.
החברות האלה לצערינו מרוויחות בשבת לא מעט ממכירות
יתרה מזאת. יש סיכוי לא מבוטל שאם בעקבות העצומה הנוכחית הם יחליטו לסגור בשבת, הם יספגו חרם צרכנים משמעותי הרבה יותר מהציבור הכללי שמעוניין בפתיחת הרשת בשבת.

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
שמירת השבת חשובה להם - לא עובר את ה-20%
דברי טעם, אך אני ממש לא חושבת כך. אחוז החרדים הנמנים בין לקוחות FOX הוא גדול בהרבה ממה שנראה בשטח, אחת הסיבות היא משום שהרכישות כיום מתבצעות באופן מקוון, ואלו שיוצאים פיזית לחנויות אלו החרדים.
יאהבו את הרעיון שהם פתוחים בשבת - כנראה עובר את ה-50%.
אני שמחה לבשר כי מהיכרות גדולה עם הציבור החילוני בישראל, אחוז שומרי השבת ומוקיריה גדול יותר ממה שנראה!

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
דברי טעם, אך אני ממש לא חושבת כך. אחוז החרדים הנמנים בין לקוחות FOX הוא גדול בהרבה ממה שנראה בשטח, אחת הסיבות היא משום שהרכישות כיום מתבצעות באופן מקוון, ואלו שיוצאים פיזית לחנויות אלו החרדים.

אני שמחה לבשר כי מהיכרות גדולה עם הציבור החילוני בישראל, אחוז שומרי השבת ומוקיריה גדול יותר ממה שנראה!

הבעיה שלא כולם יכולים לחתום שבמידה והרשת לא תסגור את החנות ימנעו מלקנות שם.
זו אמירה מאוד מאוד מחייבת.

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
הבעיה שלא כולם יכולים לחתום שבמידה והרשת לא תסגור את החנות ימנעו מלקנות שם.
זו אמירה מאוד מאוד מחייבת.
מה יותר גרוע, לשנות מן האמת או לחלל שבת?....

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים

סופריא - הוצאה לאור

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
1. דברי טעם, אך אני ממש לא חושבת כך. אחוז החרדים הנמנים בין לקוחות FOX הוא גדול בהרבה ממה שנראה בשטח, אחת הסיבות היא משום שהרכישות כיום מתבצעות באופן מקוון, ואלו שיוצאים פיזית לחנויות אלו החרדים.

2. אני שמחה לבשר כי מהיכרות גדולה עם הציבור החילוני בישראל, אחוז שומרי השבת ומוקיריה גדול יותר ממה שנראה!
1. עדיין קשה מאוד להאמין שאחוז החרדים הנמנים בין לקוחות FOX גבוה יותר מאחוז החילונים הנמנים בין לקוחות FOX. מי שצריך לדעת את זה ולקבל החלטה לפי זה, זו הנהלת רשת FOX עצמה...

2. זו אכן בשורה טובה, והיא אף ידועה לכולנו. אך עדיין יש מקום להניח שאחוז הנמנעים מקניה ברשת מחללת שבת, נמוך יותר מאחוז הנמנעים מקניה ברשת שתודיע שבניגוד לפרסומים, היא תפסיק לעבוד בשבת.

סופריא - הוצאה לאור

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
ואגב, משום מה קצת החתימות נמוך מאוד.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה