עזרה לקוחות FOX ושילב, וגם שאינם. אנא חיתמו והפיצו!!! עצומה לסגירת רשת חנויות FOX בשבתות וחגים

מצב
הנושא נעול.

כסא נח

משתמש מקצוען
אחרי שהבעלים שלהם הראל ויזל
לקח חלק פעיל
במלחמה נגד הרפורמה המשפטית
והפסיד במודע ובזלזול את אהדת
הציבור הימני ומסורתי בישראל
(ע"ע אשכול נפרד כאן ובאמצעי תקשורת ימניים נוספים
להחרמת רשתות כמותו שהיו שותפים למלחמה הזו)

מסופקני האם הוא יעתר
לבקשה מסוג זה.

בכל מקרה אחתום
למען כבוד שמים!

תודה רבה על יזמתכם!

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
כמה נקודות.
א. @פנינה ריימונד - אשכול מצוין ויוזמה חשובה. תבורכו בברכת השבת! הלוואי שהיוזמה תתקדם והעיקר - תצליח.
ב. אין שום בעיה שהאשכול ימשיך להיות פתוח, והעצומה תמשיך להתקדם.
ג. יש בעצומה כח. אם היא תצליח או לא תצליח? קשה לדעת.
ד. נקודה חשובה שצריך לדעת. פוקס היא חברה ציבורית. והראל ויזל הוא מנכ"ל, שמחזיק ברבע מהמניות, אבל לא מחזיק בגרעין שליטה.
פירוש רש"י: בעלי השליטה על פוקס הם בעלי מניות, שאם פוקס תרד ברווחים - הם יכולים פשוט לתת לו בעיטה. אז יש לנו כבר שתי אופציות - או שהוא יתחרט, או שבעלי המניות יפטרו אותו...
ה. זה שוויזל הצטרף למחאה נגד הרפורמה המשפטית, מכניס את פוקס לבעייתיות עם מצביעי הימין, נותן לנו הזדמנות ללחוץ יותר חזק מהכיוון של שמירת השבת.
רוכשי פוקס שייכים יותר למעמד הנמוך, שרובם מצביעי ימין, כך שיש לקוות לירידה של רווחי החברה ברבעון הקרוב. זו ההזדמנות שלנו.
ו. למי שמזלזל בכח ההשפעה של שומרי השבת - שיזכר במהפכה שקרתה בתחום האטרקציות ואתרי הבילוי. (וזה למרות שבהחלט לא כל הציבור אפילו החרדי הצטרף למאבק).
ז. כל מי שימצא לעצמו 3 דקות בדיוק, לכתוב פניה לפניות הציבור של פוקס - אלו דברים שעוזרים.
support@ terminalx.com
או בקישור זה.
לא צריך להסתבך ולא להתפלפל. פשוט לכתוב במילים הכי פשוטות משהו כמו "אתם מחללים שבת בחלק מהרשת שלכם, וזה פוגע בכולנו וגם בי באופן אישי, וזה יגרום לי להשתדל להמנע מקניות ברשת שלכם ככל שאוכל". סה טו. לא צריך לכתוב מכתב של עורך דין.

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
ועכשיו ברצינות, למי שרוצה להמנע ככל האפשר מקניות בFOX אבל מודה שקשה לי להבטיח שאחרים אותם טוטאלית - תנו לי חנות שמקבילה? עם כל הנקודות והיום הולדת וכו' המחירים ממש רצפה...

ועוד נקודה - תנו לי חנויות שוות שאפשר לממש בהם כרטיסי BUY ME מלבד רשת פוקס על שלל מותגיה...

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה