דרוש מידע לצורך עבודה, מחפשת מידע אודות הקמת ארגונים

• פותח הנושא ל7
  • פורסם בתאריך

ל7

משתמש פעיל
לצורך עבודה, מחפשת מידע אודות הקמת ארגונים שונים כמו בוני עולם, דור ישרים, יד שרה, מתנת חיים וכו'...
אשמח לקבל למייל כל מידע אודותם.
תזכו למצוות!

צביבה

משתמש פעיל
למיטב ידיעתי האירגונים נפתחו לאט לאט בלא "שם" של אירגון אלא אנשים טובים שעשו חסד ולאט לאט התפתח ונעשה אירגון
בהצלחה!!!!!!!

ל7

משתמש פעיל
תודה,
אך חשוב לי לדעת מה עמד מאחורי הקמת הארגון.

ל7

משתמש פעיל
צודקת בהחלט...
אך הרבה ארגונים נוסדו בשל קושי מסוים וכד'.
לזה אני מתכוונת
תודה בכל אופן

צביבה

משתמש פעיל
יש באתר של האירגונים מטרת הקמת האירגון וכו'... תראי שם

למען דעת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
ראשיתו של ארגון מציל חיים
הרב הבר, מייסד הארגון ומושתל כליה בעצמו, עבר בשנת 2007 תקופה קשה של טיפולי דיאליזה מתישים. באותו זמן פגש הרב במרפאת הדיאליזה את פנחס, בחור צעיר למשפחה שכולה שאיבדה את בנה הבכור בעת שירותו הצבאי. פנחס, האח הצעיר, נזקק להשתלת כליה בדחיפות, אך בהעדר תורם מתאים ובאין גוף רשמי או מסגרת שאליהם אפשר לפנות בבקשת עזרה, התעכבה השתלתו של פנחס וגופו לא עמד לו עוד. לאחר תקופה המלווה בייסורים פיזיים ונפשיים קשים שלו ושל בני משפחתו נפטר פנחס והותיר את הוריו שיח' ללא שני בנים.

הסיפור הנורא – שלצערנו כמוהו ארע יותר מדי בשנים האחרונות – המחיש את הצורך החיוני בהקמת מערכת שאליה יוכלו החולים לפנות בעת מצוקתם. כך למעשה נוסד ארגון מתנת חיים. להתארגנות החשובה הצטרפו כמה אנשים המכירים מקרוב את סבלם של חולי כליות הזקוקים להשתלת כליה, במטרה להקל על מצוקתם באמצעות איתור תורמי כליה מן החי. אנו פועלים לעידוד השגת תורמי כליה מתנדבים, והפנייתם לחולים מתאימים.

• תודה
Reactions: ל7

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לצורך עבודה, מחפשת מידע אודות הקמת ארגונים שונים כמו בוני עולם, דור ישרים, יד שרה, מתנת חיים וכו'...
אשמח לקבל למייל כל מידע אודותם.
תזכו למצוות!
נתקלתי בהודעה הזו עכשיו..

אם זה בכ''א עדיין רלוונטי בשבילך אני עבדתי בעבר עם ארגון ידידים ואיחוד הצלה כך שיש לי המון חומר על שניהם.

בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...