לעורכי תכניות

דורה

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
מה ניתן לעשות אם עומדים להסתיים 90 יום לבקרה מרחבית ברישוי זמין ועדיין לא הסתיים תיקון הבקשה?

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
כשזה על סטטוס בקרה מרחבית זה בידיים של רשות הרישוי ...
כשהבקשה בשלב שאת צריכה להגיב -אין בעקרון הגבלה של זמן

דורה

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
גם אם הבקשה חזרה אלי לתיקון ועדיין לא החזרתי לה,
נראה שתיסגר אם לא אחזיר?
את עונה מנסיון?

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
גם אם הבקשה חזרה אלי לתיקון ועדיין לא החזרתי לה,
נראה שתיסגר אם לא אחזיר?
את עונה מנסיון?
אני עונה מנסיון יום יומי במערכת
קודם כל בבקרה מרחבית זה 45 יום ולא 90 (תזכרי שמדובר בימי עבודה מלאים ) וכתוב לך בכל שלב עד איזה תאריך צריך תגובה מצדך או מצידם
בעיקרון אם יש לך בשלב כלשהו אפשרות להגיב אולשלוח מסמכים -זה אומר שזה בידיים שלך ,אם זה סגור ולא מאפשר להגיב -זה אומר שאת ממתינה להם
עכשיו בדקתי במערכת ושמתי לב שבשלב בקרת תכן- יש תגובה דו כיוונית וזה אכן מפתיע - אולי מחר בל"נ אבדוק עוד בקשות ואהיה יותר חכמה לענות לך במדוייק
אבל יש לי פטנט בשבילך שתוכלי להעריך את הזמן - תחזירי להם תכניות אבל אל תמלאי את כל התנאים (למשל במקום לצרף אישור מבזק למשל -תצרפי מכתב שזה בתהליך עדיין וכך יתכן שיחזירו לך שוב והימים יספרו מחדש ...אגב זה שיטה שהם בעצמם עושים אותה המון - יום לפני שנגמר הזמן הם מחזירים תגובה שחסר אישור כזה וכזה ...

דורה

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה על תשובתך
אני מדברת על תהליך עם הקלות שהוא 90 יום( כמובן ימי עבודה)
וכפי שהבנתי תיסגר אכן הבקשה ויומיים לאחמ''כ אוכל לפתוח מחדש ואז כנאה שיכנס שוב באותו שם בקשה. ויכנס לבדיקת תנאים. וכו'
הבודקת ביקשה שלא אחזיר לה אלא שיסגר כאשר אצלי.

האם את מכירה כזו אופציה?
ומה אני עלולה להפסיד?

DDESIGN

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
ברגע שהבקשה תיסגר, תצטרכי להגיש אותה מחדש, ובעצם תיכנסי אחרונה לתור, מה שיגרום לבודקת לדחות את הטיפול בתיק, לעומת זאת אם תחזירי להם תשובה כעת, התור שלך ישמר.

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
ברגע שהבקשה תיסגר, תצטרכי להגיש אותה מחדש, ובעצם תיכנסי אחרונה לתור, מה שיגרום לבודקת לדחות את הטיפול בתיק, לעומת זאת אם תחזירי להם תשובה כעת, התור שלך ישמר.
נכון , זה לא רק ידחה את הטיפול זה גם כל תהליך הבקשה מהתחלה מ-בדיקת תנאים מוקדמים...
דברי עם הבודקת איך לתת לך הארכה של זמן בצורה הכי טובה שיש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה