למקצוענים במידי! זקוקה לעזרתכם

חדוי

משתמש צעיר
אם אני רוצה להשתמש בתוכנה במידי לדוגמה atmospher ואני רוצה לבחור 2 צלילים ולנגן עם כל צליל תפקיד אחר. האם אני צריכה לפתוח את התוכנה פעמיים או שיש אפשרות לפתוח 2 ערוצים נפרדים עם צלילים שונים בלי לפתוח את התוכנה פעם נוספת (אם אני פותחת את התוכנה פעמיים זה מאד מכביד על המחשב)
שאלה נוספת- בתוכנה philharmonic יש אפשרות לבחור מספר צלילים שינגנו יחד. משום מה כשאני בוחרת מספר צלילים מנגן לי רק הצליל שאני בוחרת ולא כל הצלילים יחד.
ושאלה אחרונה- כשאני מיצאת מידי דרך export הצליל משתתק באמצע והתוכנה לא מיצאת לי את כל הצליל ברצף. הדרך היחידה שאני יכולה ליצא זה בתוך התוכנה כשאני מקליטה לערוץ אודיו. איך מסדרים את זה?
מחכה להענות! תודה מראש!!

SmarTune

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
עריכה והפקת סרטים
אם אני רוצה להשתמש בתוכנה במידי לדוגמה atmospher ואני רוצה לבחור 2 צלילים ולנגן עם כל צליל תפקיד אחר. האם אני צריכה לפתוח את התוכנה פעמיים או שיש אפשרות לפתוח 2 ערוצים נפרדים עם צלילים שונים בלי לפתוח את התוכנה פעם נוספת (אם אני פותחת את התוכנה פעמיים זה מאד מכביד על המחשב)

אטמוספיר (עד כמה שאני זוכר...) לא נותן אפשרות של - multi channel אבל...כל צליל מורכב שם מ2 צלילים, מה שאומר שאפשר לבדוק אם ניתן לחווט את הכלי ל2 יציאות וירטואליות למיקסר של התוכנה ואז בעצם יש לך שני צלילים נפרדים.
אגב, אחיו הגדול של Atmosphere ה- Omnisphere כן תומך באפשרות הזו. (עד 8 צלילים במקביל).

שאלה נוספת- בתוכנה philharmonic יש אפשרות לבחור מספר צלילים שינגנו יחד. משום מה כשאני בוחרת מספר צלילים מנגן לי רק הצליל שאני בוחרת ולא כל הצלילים יחד.
תגדירי נכון את ערוצי המידי, גם ב-philharmonic וכמובן גם בתוכנה שאיתה את עובדת.

שאלה אחרונה- כשאני מיצאת מידי דרך export הצליל משתתק באמצע והתוכנה לא מיצאת לי את כל הצליל ברצף. הדרך היחידה שאני יכולה ליצא זה בתוך התוכנה כשאני מקליטה לערוץ אודיו. איך מסדרים את זה?

נשמע כמו מחסור בזיכרון במחשב, הוא מתקשה לנגן את הכל בבת אחת.

חדוי

משתמש צעיר
דבר ראשון תודה לcubase less שתמיד עונה לכל השאלות!
ניסיתי לפתוח 2 ערוצי מידי ונווטתי אותם לאטמוספר. שניהם היו אותו צליל...
לפי איך שאני מבינה תוכנה שאין לה אפשרות של בחירת מספר צלילים (multy) אם אני רוצה להשתמש ב2 צלילים אני אאלץ לפתוח שוב את התוכנה ב vst instruments ולבחור צליל אחר. כן?
יוצא שאין הרבה תוכנות כאלה- אפילו easy drummer אם אני רוצה לשים על הבסיס פרקשנס אני צריכה לפתוח אותו שוב.
לגבי הפילרמוניק- הצלחתי לבחור צלילים שונים בכל ערוץ אבל שבערוץ אחד כל הצלילים יהיו יחד לא הצלחתי. ואני יודעת שיש אפשרות כזאת כי כשבוחרים את הצלילים המובנים שלהם לפעמים יש שם קבוצה של צלילים שפועלים בו זמנית. איך עושים את זה????

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה