למסירה למסירה שולחן וכסאות לפינת אוכל - של ביתי לי מעץ מלא. איכותי

מצב
הנושא נעול.

zap

משתמש צעיר
למסירה שולחן וכסאות לפינת אוכל - איכותי מאוד. של ביתילי. מעץ מלא. מראשון לציון מרכז.
למי שצריך ורוצה, צריך לדאוג למוביל בהקדם.
מידות השולחן - אורך סגור 180 אורך פתוח 270 ורוחב מטר.
השולחן נמצא בראשון לציון מרכז, בקומה ראשונה ללא מעלית.
למי שיתאים יקבל פרטים לתיאום.

קבצים מצורפים

• 2.jpg
    2.jpg
    KB 135.6 · צפיות: 35
  • 1.jpg
    1.jpg
    KB 148.3 · צפיות: 31

zap

משתמש צעיר
יש לי את מספר הטלפון של המוסרת. אם תכתבי לי בפרטי, אוכל לשלוח אותו. (לי אין אפשרות להודעה פרטית).
אני מחכה קצת, ואם לא תהיה תגובה ממך, אני ממשיכה לפרסם הלאה ועוברת לאלו הבאות שמעוניינות.

zap

משתמש צעיר
אין לי פרטי, כשתהיי כאן ארשום מספר ואצחק
תודה
תתיגי אותי כשאת כאן
אין לי מושג איך מתייגים. עונה לך דרך השב. רושמת לך את המספר של ההיא. תשמרי לך ותמחקי מפה.
052-536-8475 יפה בן זימן.
תעדכני ששמרת ודיברת איתה. בהצלחה!

zap

משתמש צעיר
היית צריכה לומר לי קודם לכן. ואגב, אני גם לא יכולה למחוק. ובוודאי לא לאחר משך הזמן של התגובות והצפיה. תתקשרי אליה. ואם תוכלי לבקש ממערכת למחוק - מה טוב. ואם לא - מקווה שלא יזיק להיא - ושהודעות חדשות ידחקו את ההודעה הזאת בכלל, עד שתעלם בארכיון. בהצלחה!

משה 05276

משתמש מקצוען
היית צריכה לומר לי קודם לכן. ואגב, אני גם לא יכולה למחוק. ובוודאי לא לאחר משך הזמן של התגובות והצפיה. תתקשרי אליה. ואם תוכלי לבקש ממערכת למחוק - מה טוב. ואם לא - מקווה שלא יזיק להיא - ושהודעות חדשות ידחקו את ההודעה הזאת בכלל, עד שתעלם בארכיון. בהצלחה!
א. כל אחד יכול למחוק או לערוך הודעה שהוא כותב עד עשרים דקות
ב. תלחצי על תוכן שלילי בהודעה שאת רוצה למחוק ותכתבי סיבה אולי ההנהלה תסכים למחוק

zap

משתמש צעיר
השולחן והכיסאות כבר נמסרו עכשיו למישהו אחר. אז כל מי שכתב פה ורצה - לא אקטואלי. היה דחוף להם למסור בהקדם. כי בעז"ה בשבוע הבא אמורים להגיע השולחן והכסאות החדשים וצריך לפנות להם מקום.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה