למנס / FLY MOON ושאר ירקות במטבח

סטאזרית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י revrut;1440658:
סתם, לא נוגע לכאן כי את אומרת שנק' המים כבר קיימות, אבל אם יש לך כ-30 ס"מ מצד הכיריים- זה פותר לך את הבעיה הכשרותית עליה דיברת שמניחים כלים חלביים על שיש בשרי.

זו טעות לחשוב שרק מזווה הוא זה שפותר את בעית האחסון, יש לך כאן ארונות עליונים רבים, וגם עם התחתונים ניתן להסתדר בהנחה שבכל המקומות האפשריים יהיו מגירות, את יכולה לעשות גם מתחת לכיורים (או לכל הפחות מתחת כיור אחד) גם מגירות בצורת ח, זה אומנם מעט מיקר, אבל מרוויחים את המגירה התחתונה שמנותקת כמעט לגמרי מעסקי הכיור, וניתן לאחסן בה מצרכים סגורים- שימורים וכדו'.
אבל אם עניין המזווה זה כ"כ קריטי לך כפי שנשמע- את יכולה להזיז את הכיור ב-30 ס"מ מהמקרר ולעשות שם מזווה צר ועמוק. (נק' המים יכולה להימשך מעט ולא אמורה להיות בעיה)

לא אני המומחית בתחום...;)

אם את אומרת שהארונות מספיקים מי אני שאגיד אחרת
האם היית ממליצה אכן להזיז את המקרר ולוותר על משטח עבודה (שאינו גדול בלאו הכי) או לוותר על המזווה הנכסף?

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לא התכוונתי להזיז את המקרר אלא למזווה אחריו, צמוד לשיש,
אבל לדעתי תוותרי כאן על מזווה ותרוויחי יותר משטח ויותר חלל במטבח.

סטאזרית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י revrut;1441782:
לא התכוונתי להזיז את המקרר אלא למזווה אחריו, צמוד לשיש,
אבל לדעתי תוותרי כאן על מזווה ותרוויחי יותר משטח ויותר חלל במטבח.

אופס, לא הייתי מרוכזת... התכוונתי - להזיז את הכיור...
אבל כנראה נלך על ההמלצה שלך

שאלה נוספת- ראיתי במספר בתים ששמו את המיקסר והמג'ימיקס במגירה מתחת לכיור
אותי קצת מפחיד מקורוזיה

יש בזה משהו?

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לדעתי יש ממה לחשוש, היות ולעיתים יש נזילות, לחות, המקום לא הרמטי.
לכן אני גם לא ממליצה לשים דברי מאכל פתוחים, אלא רק בסגנון של מוצרי נקיון, בקבוקי שתיה, שימורים וכו'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה