עזרה למכור דירה לפני הרחבה או אחרי. מה משתלם יותר?

קופי 100

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
דירת ארבעה חדרים שיש לי אפשרות לבצע בה הרחבה ולהוסיף חדר ומרפסת. האם משתלם לי להרחיב אותה ואטז למכור או שעלות הבניה פלוס כאב הראש מתקזזים.
וגם. מי הגורם האמין שיוכל לתת לי מידע מה שווי הדירה שלי. למי יש אינטרסים חבויים וממי להיזהר?

גלינג

משתמש סופר מקצוען
דירת ארבעה חדרים שיש לי אפשרות לבצע בה הרחבה ולהוסיף חדר ומרפסת. האם משתלם לי להרחיב אותה ואטז למכור או שעלות הבניה פלוס כאב הראש מתקזזים.
ראשית אין בזה כלל.
אומר בזהירות.. ברוב המקרים זה לא שווה את העבודה.
וגם. מי הגורם האמין שיוכל לתת לי מידע מה שווי הדירה שלי. למי יש אינטרסים חבויים וממי להיזהר?
מתווכים מוכרים.

אחד הטיפשים

משתמש פעיל
לדעתי וממה שאני מכיר עדיף להרחיב, אבל זה תלוי גם באיזור ומחיריו (כי עלויות הבניה שוות בכל מקום ...)
מחירים אפשר לקבל מפירסומים על דירות דומות וכדומה

מרצדס

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
למי יש אינטרסים חבויים וממי להיזהר
מתווכים!!!
הם ינסו להוריד אותך הכי הרבה.
הכי קל לסגור עסקה מתחת למחיר השוק.
אתה צריך לראות באתרים כמו מדל"ן באיזה מחיר נמכרו דירות עם מאפיינים דומים באיזור שלך.
להציע למכירה במחיר שהערכת, ולראות מה קורה, אם זה מחיר לא ריאלי, אתה תבין מיד.
ועוד משהו, מרכיב מאוד חשוב למחיר זה הסבלנות של המוכר.
אם אתה לחוץ למכור זה כנראה יתבטא במחיר. (לא חייב להיות בכלל. אבל עלול)

גלינג

משתמש סופר מקצוען
מתווכים!!!
הם ינסו להוריד אותך הכי הרבה.
מעניין.
דוקא אתרים כיד 2 לדוג' מצעים פחות ממחיר השוק.
כי בציבור החרדי ישנם פרמטרים שאינם מסחריים פרופר שאנחנו מוכנים ומשלמים עליהם יותר.

אלפי תודות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לא מבינה בזה בכלל,
אבל חושבת שצריך לקחת בחשבון את רמת הביקוש.
בד"כ דירת 4 חד' מבוקשת הרבה יותר מדירת 5 חדרים,
כך שאם תרחיבו אתם מאבדים הרבה מאוד רוכשים פוטנציאלים.

estyr

משתמש מקצוען
קופצת על האשכול..
@קופי 100
אנחנו גם בדילמה זהה,
וכשהתחלנו לברר את שווי הדירה אמורה לנו שיש הטל השבחה שמוכר הדירה צריך לשלם, לדירה שיש לה אופציות הרחבה.
שמעתם על שבר כזה?
משהו יודע לעזור לנו?
ואגב, כמו שכתבו מעל, מתווך אחד רק ניסה לשכנע אותנו כמה הדירה, והאזור שלנו דפוקים, כדי שנבקש כמחיר התחלתי משהו שהוא כמעט 100 אלף פחות ממה שחשבנו ובדקנו...

הנורמלי

משתמש פעיל
זו שאלה שצריכה המון חקירות ודרישות....
זה משתנה לא רק מאזור לאזור אלא מדירה לדירה - דוג' אם בהרחבה נכלל גם סלון גדול יותר, מבטח רחב מעבר לסטנדרט המוצע באזור אז גם אם ישנו ביקוש נמוך יותר לדירת 5 מדירת 4 או 3 בסוף יש לדירה מעלות שאין לדירה אחרת.
כמו כן יש לקחת בחשבון עלויות מעבר דירה כולל עו"ד מכירה קניה, תיווך, מיסים - לא בהכרח - הובלה אגרות, משכנתא - אם יש.
מאידך בניה זה המון כאבי ראש, שכנים, קבלן, בחירה, וכו' - אבל גם מקבלים משהו בסגנון ובעיצוב שאנחנו רוצים!
לגבי מחירי דירות - יש גם מדד של עסקאות שנעשו לאחרונה באזור זה - מתפרסם ע"י הרשויות באתרים
לבדוק לפי מה שרואים בעיתון - אפשר גם ללכת לראות דירה או שנים כדי להבין כמה דורשים + בדיקה עם כמה מתווכים, ובכל אזור יש את המתווך האמין המוכר שעליו סומכים
המון הצלחה!

אבק

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
במקרה שאתם לא מוכרים דרך מתווך
יש הרבה מתווכים שמוכנים לבוא בתשלום לתת הערכת מחיר
ואז אין לו שום אינטרס

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה