למי יש רעיון???

Stylee

משתמש רשום
חתן הלחין לכלתו שיר בואי בשלום ושר אותו בזמן האוכל בחתונתם (כמובן שהוא הכין קודם את התזמורת)
רק שבזמן הצילומים הוא התכונן לעצמו עם גיטרה.. ואיך לא- הצלם צילם.. והצילומים מאד יפים אבל הם שוטים קצרים ולא השיר המלא ברצף..
ערכתי את החתונה הזו ולא ידעתי מה לעשות עם הצילומים הנ"ל.. בסופו של דבר לקחתי את הסאונד של השיר המלא שהוא שר בסעודה ועליו הלבשתי את הצילומים, וכמובן את השוטים שרואים אותו שר בפה-לא רק גיטרה- התאמתי בדיוק לסאונד וגם בשוטים הנלווים השתדלתי שיהיה תאום עם הסאונד... הבעיה היא שיש לי בסאונד רעשים של קהל.. לי זה לא הפריע ובסופו של דבר מאד אהבתי מה שיצא..(הראיתי גם לעוד כמה והם חשבו שזה הסאונד המקורי של הצילומים וגם להם לא הפריעו הרעשים)
אבל מה - הצלם לא אהב ככ שזה לא סאונד נקי.. :(
יש למישהו רעיון אחר לעריכה?
תודה מראש למגיבים.

פרוסמדיה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
למה לא ליצור קשר עם החתן ולבקש ממנו הקלטה אולפנית כדי שיהיה לו סרט מושלם?

Stylee

משתמש רשום
לפני הכל ניסיתי גם את זה אבל אין לו..

אביגדורית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אין הקלטה פנימית שבוצעה ע"י התזמורת?

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בדיוק.
קחי את ההקלטה מהזמן שהוא שר ברמקול ותפרידי את הערוצים,
ויהיה לך סאונד נקי מרעשים.

Stylee

משתמש רשום
איך עושים את זה?
נכון ההקלטה היא ערוץ אחד התזמורת והערוץ השני קהל ניסיתי לשחק עם זה ב fill rihgt/left וזה לא עזר וכן ב chanel volume להוריד בכלל את הקהל וגם לא הצלחתי...
באיזה צורה כן אפשר לעשות זאת?

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
נכתב ע"י תותחית;219934:
איך עושים את זה?
נכון ההקלטה היא ערוץ אחד התזמורת והערוץ השני קהל ניסיתי לשחק עם זה ב fill rihgt/left וזה לא עזר וכן ב chanel volume להוריד בכלל את הקהל וגם לא הצלחתי...
באיזה צורה כן אפשר לעשות זאת?
אם יש שתי ערוצים נפרדים לחלוטין אחד קהל ואחד תזמורת, אז מה הבעיה? או שלא הבנתי נכון.

Stylee

משתמש רשום
אוקי באמת ניסיתי שוב לשים fill right וזה כן טוב (חוץ מקטע קטן מאד של הקהל שכנראה היה מידי קרוב למיקרופון ואין מה לעשות לזה...) פשוט פעם קודמת לא שמעתי עד הסוף-ראיתי שבהתחלה זה לא ניקה רעשים אז עזבתי אותו ככה אבל עכשיו הקשבתי לכל השיר וזה ניקה את הכל.. חוץ מהקטע הנ"ל.. אני מקווה שעכשיו הוא יקבל אתזה
תודה לכולם!

Stylee

משתמש רשום
בכל זאת-
יש לכם רעיון אחר אולי???

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תבחרי בחלון הפרוג'קט את הקובץ הרצוי.. (זה שהחתן שר ברמקול)
ואז בשורת התפריטים תבחרי ב:

clip
\
Aoudio options
\
Breakout to mono

ותקבלי את הסאונד בשני קבצים נפרדים בחלון הפרוג'ט.

Stylee

משתמש רשום
לא הבנת אותי... הסתדרתי בסוף עם הסאונד... אבל אני מחפשת רעיון אחר לעריכה של השיר....
אולי זה קצת מסובך לבקש דבר כזה כשאני לא מראה לכם את הקליפ או את הקבצים.. אבל אולי בכל זאת...
תודה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה