דיון למישהו יש רעיון לכותרת?? [לי עדיין אין...]

בן ציון יהודה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
לאחר שעתיים וחצי של ישיבה על הלוח גרפי אני קולט מולי את הציור הזה.
ת'אמת שלי עוד אין מושג מה הציור בא לבטא.
אולי למישהו יש רעיון??

קבצים מצורפים

• נווד מושלם.jpg
    נווד מושלם.jpg
    3.6 MB · צפיות: 121
נערך לאחרונה ב:

ישראל (שרוליק)

משתמש פעיל
לאחר שעתיים וחצי של ישיבה על הלוח גרפי אני קולט מולי את הציור הזה.
ת'אמת שלי עוד אין מושג מה הציור בא לבטא.
אולי למישהו יש רעיון??

עֲלִילוֹת לוּצ'וֹ וְקָמִילוֹ

...וְכָךְ מָצְאוּ עַצְמָם הַשְּׁנַיִם כְּשֶׁהֵם יוֹשְׁבִים בְּבִגְדֵיהֶם הַמְּרֻפָּטִים עַל שְׂפַת הָאֲגַם. כֵּן, אוֹתוֹ אֲגַם קָטָן וְצוֹנֵן שֶׁנִּגְלָה לְמוּל עֵינֵיהֶם זֶה לֹא מִכְּבָר בְּלֵב לִבּוֹ שֶׁל הַמִּדְבָּר הַשּׁוֹמֵם וְהַצָּחִיחַ. קָמִילוֹ לוֹפֵת בְּיָדוֹ אֶת הַגִּיטָרָה הַיְּשָׁנָה וּפוֹרֵט עַל מֵיתָרֶיהָ בְּחֶדְוָה מֻפְגֶּנֶת, כְּשֶׁלְּצִדּוֹ לוּצ'וֹ הָאֻמְלָל, סָפֵק מַאֲזִין לַצְּלִילִים הָעַלִּיזִים סָפֵק שָׁקוּעַ בְּשַׂרְעַפָּיו וּמְנַסֶּה לְהֵחָלֵץ מֵהֶם נוֹאָשׁוֹת כְּדָג הַמְּפַרְפֵּר בָּרֶשֶׁת.

אֲוִירָה כְּבֵדָה וְחוֹנֶקֶת שֶׁל "זֶה לֹא הוֹלֵךְ לְשׁוּם מָקוֹם" שָׂרְרָה בְּכָל הַסְּבִיבָה, וְהַבַּרְוָז הַצִּבְעוֹנִי וְהָאָדִישׁ שֶׁבָּחַר לְבַקֵּר בָּאֵזוֹר רַק אִשֵּׁר שֶׁזֶּה אָכֵן הָיָה הַמַּצָּב בְּאוֹתָם רְגָעִים אֲפֹרִים.

כָּךְ חָלְפוּ לָהֶן דַּקּוֹת אֲרֻכּוֹת, עַד שֶׁלְּפֶתַע...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה