עזרה למישהו יש רעיון לאתר שימושי שלא קיים?

צלצולית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
בררתי על זה בעבר
זה לא חוקי להחזיק מאגר כזה
לא הבנתי למה בדיוק אבל ככה אמר לי מישהו שמבין מאוד בתחום
מובן מאוד, מכירה את חוק הספאם?

h5247

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
בררתי על זה בעבר
זה לא חוקי להחזיק מאגר כזה
לא הבנתי למה בדיוק אבל ככה אמר לי מישהו שמבין מאוד בתחום
יש כמה חברות שמחזיקות מאגרים ומוכרות אותם לחברות (יצא לי לקנות כמה מאגרים בעבר), קשה לי להאמין שזה לא חוקי.

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
יש כמה חברות שמחזיקות מאגרים ומוכרות אותם לחברות (יצא לי לקנות כמה מאגרים בעבר), קשה לי להאמין שזה לא חוקי.
תברר - זה אכן לא חוקי.

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אתר למילוי רב קו(יש אפליקציה , ואפילו כבר קו פלאפון, אבל עדיף שיהיה מהמחשב)

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
  • תודה
Reactions: ***

קווי מתאר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עימוד ספרים
בדיוק השבוע גיסתי העלתה רעיון מעניין.
היא איבדה כרטיס מצלמה והופכת את המדינה בשביל לאתר אותו...
תוך כדי החיפושים היא שמעה מהרבה שמחזיקים אצלם כרטיסים אבודים והיו שמחים להחזיר אותם, אך לא יודעים למי הם שייכים. כמו"כ כמעט כל אחד הגיב ב:'גם אני איבדתי כרטיס. כ"כ חבל! אין לי את התמונות של החלאק'ה/אירוסין' וכו'.
שלא לדבר על ערימות הכרטיסים ששוכבות ומעלות אבק בכל חנויות הפוטו.
הרעיון או ליצור אתר או פלטפורמה שבו יוכל כל מחזיק כרטיס אבוד להעלות מספר תמונות מתוך הכרטיס ולהשאיר את פרטיו, ממש כמו המיילים שרצים מעת לעת. במקביל, מאבד הכרטיס יעלה את סיכוייו למצוא את כרטיסו השכוח.
היא ניסתה לעניין את המרכז הארצי להשבת אבידה, בינתיים לא הצליחה להגיע שם לאנשים המתאימים.

A B

משתמש מקצוען
בדיוק השבוע גיסתי העלתה רעיון מעניין.
היא איבדה כרטיס מצלמה והופכת את המדינה בשביל לאתר אותו...
תוך כדי החיפושים היא שמעה מהרבה שמחזיקים אצלם כרטיסים אבודים והיו שמחים להחזיר אותם, אך לא יודעים למי הם שייכים. כמו"כ כמעט כל אחד הגיב ב:'גם אני איבדתי כרטיס. כ"כ חבל! אין לי את התמונות של החלאק'ה/אירוסין' וכו'.
שלא לדבר על ערימות הכרטיסים ששוכבות ומעלות אבק בכל חנויות הפוטו.
הרעיון או ליצור אתר או פלטפורמה שבו יוכל כל מחזיק כרטיס אבוד להעלות מספר תמונות מתוך הכרטיס ולהשאיר את פרטיו, ממש כמו המיילים שרצים מעת לעת. במקביל, מאבד הכרטיס יעלה את סיכוייו למצוא את כרטיסו השכוח.
היא ניסתה לעניין את המרכז הארצי להשבת אבידה, בינתיים לא הצליחה להגיע שם לאנשים המתאימים.
אפשר כל מיני דברים של השבת אבידה.
זה רעיון מבריק!

סוגרים שידוך

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אתר עם רשימה של כל הישיבות והסמינרים בארץ+כתובות וטלפונים
כאשר לצד כל אחד יהיה שמות של כל אנשי הצוות עם הטלפונים שלהם
ולצד כל אחד יהיה תיאור של סגנון לימודים וסוג הבחורים/ות אשר שם

נ.ב. מכיר את האתר torahindex.com
אמנם יש בו רק את החלק הראשון ורק ישיבות ללא סמינרים

Tehilla Adler

משתמש מקצוען
ואפשר - שאי אפשר יהיה להתחיל להשתמש בכרטיס בלי להכניס פרטים מזהים. אני מניחה שלחברות הדיסק און קי / הנגנים / כרטיסי הזיכרון למיניהם אין אינטרס כזה (להיפך...) אבל אולי משווק ירים את הכפפה ולפני שיארוז את הכרטיס המוגמר יעביר אותו איזה טרנספורמציה של נעילה שתאפשר להשתמש בו רק אחרי שהגדירו בו מספר טלפון וכתובת אימייל (אולי אפילו עם חובת אימות) וחסל סדר כרטיסים ללא פרטים מזהים.

A B

משתמש מקצוען
ואפשר - שאי אפשר יהיה להתחיל להשתמש בכרטיס בלי להכניס פרטים מזהים. אני מניחה שלחברות הדיסק און קי / הנגנים / כרטיסי הזיכרון למיניהם אין אינטרס כזה (להיפך...) אבל אולי משווק ירים את הכפפה ולפני שיארוז את הכרטיס המוגמר יעביר אותו איזה טרנספורמציה של נעילה שתאפשר להשתמש בו רק אחרי שהגדירו בו מספר טלפון וכתובת אימייל (אולי אפילו עם חובת אימות) וחסל סדר כרטיסים ללא פרטים מזהים.
הכי כדאי ולא מצריק שום שינוי באונקי או הכרטיס- להגדיר את השם של האונקי במספר טלפון של בעל הכרטיס וחסל האבדות.
מנסיון במקום לימודים שלמדתי לכולן היה מס' טלפון בתור שם וזה היה מצוין- 0% אבדות!

stefan

משתמש רשום
ולמת להקים אתר לתיווך חלקי חילוף של דברים יקרים
החל מחלקי חילוף לרכב, מיקסרים, מכונות כביסה ומקררים עד עגלות ומשקים
כל מי שרוצה להוריד למטה מכשיר או סתם משהו שלא צריך יוכל לבדוק אם מישהו מחפש חלקי חילוף ולמכור לו או למסור לפי בקשתו. יש לי תוכנית מסודרת אם זה לא גדול מידי תוכלי לדבר איתי ולהגשים את החלום השיתופי הזה
אני רואה שכבר עברו כמעט 4 שנים מההודעה שכתבת...
השאלה האם אני יכולה לקחת את הרעיון ולרוץ איתו?

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אני רואה שכבר עברו כמעט 4 שנים מההודעה שכתבת...
השאלה האם אני יכולה לקחת את הרעיון ולרוץ איתו?
בטח. זה כל הזמן בראש שלי. משום מה גדלתי עם חינוך כמה שפחות לזרוק כמה שיותר למחזר...
ויש דברים מצוינים שנזרקים בגלל חלק קטן.
אם תשאלי אותי- אחרי שהאתר יהיה ויתחיל לרוץ יש סיכוי למימון כלשהו מה"ירוקים" הגנת הסביבבה וכד'
אבל צריך לאפיין טוב את המשתמשים, מטרות, למה שמישהו יפרסם סתם ככה? צריך להשקיע בזה...

stefan

משתמש רשום
בטח. זה כל הזמן בראש שלי. משום מה גדלתי עם חינוך כמה שפחות לזרוק כמה שיותר למחזר...
ויש דברים מצוינים שנזרקים בגלל חלק קטן.
אם תשאלי אותי- אחרי שהאתר יהיה ויתחיל לרוץ יש סיכוי למימון כלשהו מה"ירוקים" הגנת הסביבבה וכד'
אבל צריך לאפיין טוב את המשתמשים, מטרות, למה שמישהו יפרסם סתם ככה? צריך להשקיע בזה...
כנראה שיש עוד כאלו עם חינוך כזה..
אבל באמת יש המון דברים ישנים שאין להם חלקי חילוף לקניה. לדעתי זה רעיון ממש טוב. נראה אם אני באמת ימצא זמן להשקיע בזה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה