למישהו יש כינור קטן למכירה יד שניה?

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית

סמינר דוד

משתמש מקצוען
דעתי, ילד שרוצה לנגן על כלי, כדאי לתת לו. גם אם הכלי פשוט, הוא לא ישבר, הוא אולי ינדנד,"ינגן על העצבים"?

ואם הוא באמת מוכשר, הוא ינגן בו, ויהנה, הגם שיבקש שידרוג, ואם אתם תראו שהוא מנגן, ומצליח, אתם בודאי כבר תדאגו לכינור טוב.

רצון של ילד לנגן, בא מאיזשהו מקום פנימי ועמוק, שחבל עליו.

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
השאלה היא אם בכיתה א או ג קולטחם מה שקולטים בגילאים הבוגרים יותר,מנסיון!!!

נכון.
אני ההתכוונתי ללימוד רצוף. א זו רק השנה הראשונה. כל שנה של לימוד ואימון רק משביחה.

אולפני מלודי

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
ואני התכוונתי שאם מתחילים בגיל גדול יותר מכיתה ו ז ומעלה קולטים יותר מהר וחבל על כל ההשקעה והמאמץ מגיל קטן שבגיל גדול אפשר לילמוד בשנה מה שבגיל קטן אפשר לילמוד אותו דבר ב3 שנים.

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
קחי בחשבון שמדובר בלימודים מאד קשים ומחייבים.
רוב הילדות לא שורדות.
היא אוהבת אתגרים והיא מתעקשת ללמוד , לכן אני מחפשת משהו זול שאם תרצה להפסיק לא יהיה חבל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  25  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה