• בעקבות ניצול הפורום למטרות אחרות ההרשאה לכתיבה והעלאת נושאים הינה רק למנויים, לקבוצות מקצועיות ולחכמת נשים.

למוטי אין יד. לכם יש לב. עזרו לו להגיע ליעד !!

• פותח הנושא S&S
  • פורסם בתאריך

מרחבית

משתמש מקצוען
אני רק מציעה לפתוח אשכול בנושא: הנוסחה המנצחת לסף רגישות נכון,
לא, זה ממש לא הנושא. הנושא הוא לכבד כל בן אדם גם אם הוא מרגיש אחרת ממך, מתאים לו דברים אחרים ממך, והוא מתנהג עם עצמו אחרת ממה שאתה מתנהג עם עצמך.

מחכים לשמוע עדכונים ורעיונות כיצד להפיץ את זה מחוץ לרשת. קצת התרומות חייב לעלות כדי שנוכל להגיע ליעד, ונשמח להתגייס כדי לעזור לזה לקרות.

חושבת שפרסום פרטי החשבון הישיר של המשפחה היקרה - במקביל לפרסומים האחרים - עשויים להביא תורמים נוספים. האם עשו זאת? אם לא, כדאי לנסות. יש המעדיפים לתרום ישירות לחשבון המשפחה.

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
איפה אמא של מוטי? אין לי כרטיס אשראי אבל אני רוצה לתרום משהו אחר איך אני יכולה לשלוח לה את זה? רציתי כבר מזמן אבל היא לא ענתה לי להודעות ועכשיו העליתי בקצת את מה שאני רוצה לתת
אין קול ואין עונה.
כאילו אם לא רוצים אז אוקי אני לא אשלח.
לא אל תקחו אותי קשה רק אני לא מבינה למה אין משהו שלוקח על עצמו את העניינים חוץ מהעניין של לתרום דרך האתר.
טוב מה שרציתי לשלוח הוא לא הכי משמעותי אבל כל דבר יכול לשמח את מוטי

מרחבית

משתמש מקצוען
אין קול ואין עונה.
כאילו אם לא רוצים אז אוקי אני לא אשלח.
לא אל תקחו אותי קשה רק אני לא מבינה למה אין משהו שלוקח על עצמו את העניינים חוץ מהעניין של לתרום דרך האתר.
טוב מה שרציתי לשלוח הוא לא הכי משמעותי אבל כל דבר יכול לשמח את מוטי

כתבנו כמעט במקביל. אכן חייבים לפתוח עוד ערוצים. כתובת למשלוח צ'קים (למוטב בלבד) למשפחה, ומס' חשבון ישיר של המשפחה.

נערך לאחרונה ב:

רחלה 123

משתמש מקצוען
אפשרויות תרומה:"(חוץ מהקישור)
בטל‘ מרכז הצדקה
1800-28-28-28
לציין עבור קרן מס' 3015 ”תנו לי יד“

העברה בנקאית :
בנק 52 / סניף 185 / מס' חשבון 701831
בהעברה יש לכתוב : עבור 'נותנים יד למוטי'

MusiCode

משתמש מקצוען
מבחינה שווקית. אין ספק שהסרטון המזעזע הכניס לי את מוטי ללב.
אחרי שהוא נכנס לשם כל תמונה שהוא מחייך ומתקדם גורמת לי לרצות לתת לו עוד. ובפועל תרמתי יותר מפעם אחת.
אבל אם הוא לא היה נכנס לי כל כך לתודעה לא יודעת אם הייתי עוקבת אחריו ומתרגשת מלראות אותו מתגלץ' במגלשה..
גם אני...

הקטע שהכי נגע לי בלב,
זה לראות אותו בוכה בלי קול,
ואי אפשר לעזור

ובכלל, שאי אפשר להאמין שמכזה גוש בשר חרוך,
יכול לצאת ילד חמוד כמו מוטי.

דיצה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
ביקשתי מאחד הניקים פה את כתובת דף הפייסבוק של מוטי, והעברתי
לכמה בנות שאני יודעת שיש להן דף פייסבוק, בבקשה להפיץ אותו.
מאמינה שזו הדרך לגרום לתפוצת פייסבוק.
הנה הקישור, לשליחה לכל מי שאפשר:
https://www.facebook.com/YadLeMoti/

דג סלומון

משתמש מקצוען
מתקרבים למאתיים !
מי מעלה ?
https://givestart.org/truma/?project_id=65156
200.JPG

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
לא, זה ממש לא הנושא. הנושא הוא לכבד כל בן אדם גם אם הוא מרגיש אחרת ממך, מתאים לו דברים אחרים ממך, והוא מתנהג עם עצמו אחרת ממה שאתה מתנהג עם עצמך.

חושבת שפרסום פרטי החשבון הישיר של המשפחה היקרה - במקביל לפרסומים האחרים - עשויים להביא תורמים נוספים. האם עשו זאת? אם לא, כדאי לנסות. יש המעדיפים לתרום ישירות לחשבון המשפחה.

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
כתבה מטלטלת. לקרוא ולבכות. יש כ"כ הרבה מה ללמוד מהכתבה הזו. יש דברים שלא תלויים בנו ואין לנו איך לעזור- למשל המצב הבריאותי של הילדים, ההתקדמות שלהם וכד'. יש דברים שיש מי שיכול לעזור ומי שמאד רוצה אבל לא יכול- עזרה כספית. אבל יש משהו שכל אחד ואחד מאיתנו יכול לתת עם קצת רגישות ומחשבה- הרבה הרבה עידוד, חיזוק, השתתפות אמיתית מהלב.זה נותן להורים כ"כ הרבה. בואו ניתן להם את זה.

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה