דרוש מידע למה מחירי החבילות בנטפרי גבוהים כל כך ?

איש חדש

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
לגבי המחיר אני מאמין שבסינון ישנם עליות מסוימות נוספות, לדוגמא סגירת ופתיחת אתרים, מישהו מתפעל את זה.
אבל כמו בכל דבר אם יש תחרות המחיר יורד, ואין מספיק תחרות.
ב. אין הבדל בין דאטה לסים עם שיחות, מכניסים לסטיק וזה עובד.

לחיל אומר

משתמש מקצוען
כן יש הבדל בין סים לשיחות וסים לדאטה(מחשב)
זה סתם כי מנצלים אותך אין שום הבדל חוץ מזה שבסים דאטה אין שיחות מה שעושים זה שלוקחים סים רגיל בנטפרי ספציפית אין אפשרות לסים עם שיחות אז חייבים סים דאטה

by6199

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אני הכנסתי סים של פלאפון של לנטסטיק וחברתי למחשב, וזה עבד מעולה .....
ברור שעובד זה אותו סים, אבל לא אותה צריכה, ולכן התמחור שונה.
זה סתם כי מנצלים אותך אין שום הבדל חוץ מזה שבסים דאטה אין שיחות מה שעושים זה שלוקחים סים רגיל בנטפרי ספציפית אין אפשרות לסים עם שיחות אז חייבים סים דאטה
אני ישמח שהמחיר ירד אבל זה לא ענין של ניצול תוכל לראות שגם בטלפונים הכשרים שהדקות ללא הגבלה כולם הורידו דרסטית, בטלפון משתמשים מעט, ובמחשב הרבה.

לחיל אומר

משתמש מקצוען
אני ישמח שהמחיר ירד אבל זה לא ענין של ניצול תוכל לראות שגם בטלפונים הכשרים שהדקות ללא הגבלה כולם הורידו דרסטית, בטלפון משתמשים מעט, ובמחשב הרבה.
זה לא נכון כי בפלאפונים זה ללא הגבלה ובגלישה אתה משלם על אותו כמות גיגה הרבה יותר

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
לגבי המחיר אני מאמין שבסינון ישנם עליות מסוימות נוספות, לדוגמא סגירת ופתיחת אתרים, מישהו מתפעל את זה.
אבל המחיר שהספק לוקח לא קשור לסינון כלל !
כי לא הספק מסנן אלא מספק לך את תעבורת האינטרנט, ומי שמסנן זה נטפרי והם לא ספק

by6199

משתמש מקצוען
D I G I T A L
זה לא נכון כי בפלאפונים זה ללא הגבלה ובגלישה אתה משלם על אותו כמות גיגה הרבה יותר
ובפלאפון שזה ללא הגבלה כמה אתה צורך? החברות טוענות שהממוצע הכללי בציבור הוא פחות מ500 דקות יוצאות, כמה ג'יגה משתמשים בממוצע כללי בטלפון? במחשב הממוצע גבוה הרבה יותר

אמא טובה!

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני משלם על 40 ג'יגה ב019 50 ש"ח (+15 לנטפרי)
56₪ לפלאפון על 17 ג'יגה נ"ל מאד יקר
נדמה לי שניתן להשיג בערך במחיר הזה בפאלפון 100 ג"ב
(תנסו אצל הסוכן הבא, נדמה לי שהוא סיפר לי על המחירים הללו, וסתם כך יש לו מחירים זולים מאד, ושירות נדיר. מניסיון. זאב 0533157776)
איזה עיר הסוכן שצינת?

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
זה פשוט מאוד.
תוכנת הסינון של נטפרי יושבת על שרת נפרד.
שרת שמשמש רק את לקוחות נטפרי.
היום ומספר לקוחות נטפרי הם מועטים לעומת מה שהשרת מסוגל להחזיק ולעומת כמות הלקוחות שהשרתים האחרים שלהם מחזיקים זה מייקר, כי העלויות מתחלקות בין מי שנמצא שם.

כמובן שהמחיר נקבע בהתחלה כשהמצב היה ככה, תאורטית יתכן שהיום כבר ישנם יותר אבל אם כולם משלמים אז למה לשנות?
וכמובן שיש גם שיקול של תחזוקה שונה, זה בהחלט מצריך/הצריך מהם לשבת ולהבין איך זה מתבצע וכדו'
יתכן גם שהעובדה שזה כולל הגבלה על הקו לשלוח SMS וכדו' זה גם עלויות פיתוח במערכת שלהם..

וכן, גם מבחינה עסקית, כמו שכבר אמרו מחיר מוצר צולל כשישנו תחרות, וכאן היא פחות קיימת.

בשיקלול כל הנקודות האלו, ההשוואה לחבילה רגילה - לא נכונה.

ANNA!

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
דרך סים כשר- זה 50 ג'יגה ב50 ש"ח או 500 ג'יגה ב100 ש"ח (+15 ש"ח לנטפרי)
והשירות שלהם פצצה

גולדברג.

מעצב גרפי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
או 500 ג'יגה ב100 ש"ח
בטוח? בעבר שאלתי את הסוכן שהבאתי למעלה (בין היתר הוא גם סוכן של סים כשר), והוא אמר שאין יותר מ 100
ואגב אני מצטרף לזה שיש להם שירות פצצה.

ANNA!

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
בטוח? בעבר שאלתי את הסוכן שהבאתי למעלה (בין היתר הוא גם סוכן של סים כשר), והוא אמר שאין יותר מ 100
ואגב אני מצטרף לזה שיש להם שירות פצצה.
כן. בטוח. אני לקחתי את החבילה הזו

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים

המייטב

משתמש רשום
אני מאוד נהנה מהמחירים שלהם ומהשירות שלהם

קבצים מצורפים

• סים כשר-19.jpg
    סים כשר-19.jpg
    2.7 MB · צפיות: 32

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה