עזרה למה הקו איטי?

• פותח הנושא palm
  • פורסם בתאריך

palm

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
משהו יודע מה גורם לעט להיות איטי על הקנווס, בתכנת מנגה? על כל המסך הוא מתנהל כרגיל אבל איך שהוא עולה על הקנווס הוא מתנהל באיטיות נוראית עד שקשה לעקוב אחריו, ובגלל האיטיות הוא לא מצליח לייצר קוים נורמליים רק קווים שבורים. יש לציין שבפוטושופ ואילוס' הוא רושם מצוין והבעיה רק במנגה
אני מצרפת צילום מסך ואשמח אם תמצאו איפה הבעיה

קבצים מצורפים

• עט.jpg
    עט.jpg
    KB 615.6 · צפיות: 25
נערך לאחרונה ב:

שמחה יוסקוביץ

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
בהגדרות. של העט יש הגדרה בשם stabilization כשהוא גבוהה הקו איטי שמים את זה בעיקרון על8 או 10

palm

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
שמים את זה בעיקרון על8 או 10
כך הוא מכוון באמת, אבל שמתי לב לדבר מעניין שאני לא מבינה בו; כל הסמלים של התכנות היו מסומנים עם V ירוק בתוך המשבצת הקטנה שעולה מצידו השמאלי, באופן רגיל רק כשמרפרפים מעל הסמל הוא מעלה ריבוע ולפעמים[לא יודעת מתי] יש בו גם V שחור, והפעם בלי לרפרף כלם היו מסומנים, ודוקא בירוק! אחרי 'מנוחת לילה' הכל נעלם והתכנה שוב פעילה כרגיל. יודעים מה זה? מצרפת צילום

קבצים מצורפים

• SharedScreenshot.jpg
    SharedScreenshot.jpg
    1.1 MB · צפיות: 23
  • SharedScreenshot.jpg+.jpg
    SharedScreenshot.jpg+.jpg
    KB 606 · צפיות: 18

דוד גרפיקה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
יש לי גם בעיה אני צצייר עם העט על הלוח גרפי{xp-pen}
והקו בפוטושופ נצבע הרבה יותר לאט ממהירות העט
מישהו יכול לעזור לי ד-ח-ו-ףף....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה