למה הסרטונים כל הזמן נתקעים?

גלילאי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
כל פעם הסרטונים מהסוג הזה (כדלהלן צילום מסך) שמופיעים בפורום זה ובפורומים אחרים, נתקעים.
הסרטונים אינם חסומים ןלכן אני לא מבין למה לצפות בסרטון של 20 שניות לוקח דקה, כיון שכל כחמש שניות הסרטון נעצר והגלגל מתגלגל...
בתחילה חשבתי שזה קשור למחשב הישן שהיה בידי, אך לאחרונה רכשתי מחשב נוסף וגם בחדש הבעיה קיימת!
יש פתרון???

קבצים מצורפים

• ‏‏לכידה.PNG
    ‏‏לכידה.PNG
    KB 91.3 · צפיות: 22
  • ‏‏לכידה.PNG
    ‏‏לכידה.PNG
    KB 56.5 · צפיות: 19

גינדי

משתמש מקצוען
כל פעם הסרטונים מהסוג הזה (כדלהלן צילום מסך) שמופיעים בפורום זה ובפורומים אחרים, נתקעים.
הסרטונים אינם חסומים ןלכן אני לא מבין למה לצפות בסרטון של 20 שניות לוקח דקה, כיון שכל כחמש שניות הסרטון נעצר והגלגל מתגלגל...
בתחילה חשבתי שזה קשור למחשב הישן שהיה בידי, אך לאחרונה רכשתי מחשב נוסף וגם בחדש הבעיה קיימת!
יש פתרון???
בעיה מוכרת ורווחת אני לא חושבת שזה קשור למחשב עצמו זה קשור לאינטרנט למהירות הגלישה
זה לא קורא לכם בכל האתרים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה