למה אשכולות חיזוק ננעלים?מה זה פורום חילוני?

מצב
הנושא נעול.

פוזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
ממש יושב לי על הלב,
כולנו נהנים מידי פעם בתוך שגרת העשיה והעולם הזה על שלל קישקושיו,
להתחזק ממאמר כזה או או אחר שמעלים כאן,
ממש כל הכבוד,
וכל פעם בנאיביות כזאת שממש לא מובן מה עומד מאחוריה,
האשכולות המתוקים האלה ננעלים,
למה?!

נערך לאחרונה ב:

רחשי הלב

משתמש מקצוען
לדעתי הסיבה היא שבחלק מאשכולות התחזקות כאלו עלולים להגיע מאוד מהר לנושאים נפיצים שעלולים להעלות באש את הפורום על יושביו.
יתחילו לחזק פה את הציבור על פאות נכריות, נגד מחלוקת (ואז הצד השני תמיד יהיה בעל המחלוקת), חצאית עד הקרסול ועוד ועוד.

בן ציון הלמ

משתמש מקצוען
לדעתי הסיבה היא שבחלק מאשכולות התחזקות כאלו עלולים להגיע מאוד מהר לנושאים נפיצים שעלולים להעלות באש את הפורום על יושביו.
יתחילו לחזק פה את הציבור על פאות נכריות, נגד מחלוקת (ואז הצד השני תמיד יהיה בעל המחלוקת), חצאית עד הקרסול ועוד ועוד.
לא צריך להיסחף,
תמיד אפשר למצוא דרך האמצע,
וכאשר יעברו את הגבול יש לנו ב"ה,
מנהלים שיודעים לנעול מה שצריך.
מנסיון...

ישראל מיכאל

משתמש מקצוען
ממש יושב לי על הלב,
נאיביות כזאת שממש לא מובן מה עומד מאחוריה,

אני אישית לא הייתי מתפלא אם גם האשכול הזה ייסגר במוקדם או במאוחר,
וברור לי שאם זה יקרה זה גם יהיה מתוך כאב לב של מי שיעשה את זה...
מהסיבה הפשוטה שלמרבה הצער כדי לנהל כמעט כל דבר שלא יהיה, בצורה תקינה צריך לעמוד על הכללים, גם כשזה לא נעים, וגם כשהיינו מעדיפים שלא לעמוד עליהם, כי במחשבה מוקדמת וכוללנית פורום שנפתח לכל מטרה שהיא ומתחיל להתפרס לנושאים אחרים שמועדים להתפתחות, אין לו הרבה סיכויים לשרוד הרבה זמן בצורה יעילה.
בתור נחמה פורתא יש לציין שישנם פורומים שמיוחדים לענין וכן ניתן בקלות לקבל חומר חיזוק רוחני למייל כל שבוע וכד' וניתן לנצל זאת בצורה הטובה ביותר.
וחוץ מזה, חייב אדם להיות בשמחה תמיד כי כך פסק מרן!!;);)

Idjdjdjshjs

משתמש מקצוען
לא צריך להיסחף,
תמיד אפשר למצוא דרך האמצע,
וכאשר יעברו את הגבול יש לנו ב"ה,
מנהלת רבנית שיודעת לנעול מה שצריך.
מנסיון...
הסיבה האמיתית היא כי יש פה אנשים שחשים שהם "מחנכי הציבור" ורק מטיפים לאחרים איך לחיות את חייהם, מה לחשוב ומה נחשב לחטא או למצווה לפי כראות עיניהם. וממש לא מפספסים הזדמנויות להטפה.

והאשכול הזה סופו להנעל ולהמחק בקרוב כנראה, ובצדק!!

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הסיבה האמיתית היא כי יש פה אנשים שחשים שהם "מחנכי הציבור" ורק מטיפים לאחרים איך לחיות את חייהם, מה לחשוב ומה נחשב לחטא או למצווה לפי כראות עיניהם. וממש לא מפספסים הזדמנויות להטפה.
נכון שיש כאלה. אבל מלא פעמים רואים פה סיפורים ממש יפים בלי קשר למשהו ספציפי אלא רק לחיזוק בעניין מסויים בלי להכריח אדם לקרוא או לעשות... כמו לדוג': סיפורים על רבנים, סיפור לשבת. אז אם וכאשר יש סיפור שבא עם טון ש'מכריח' אנשים שצריך לעשות כך וכך אז ראוי שההנהלה תמחק ותנעל אשכולות אלו.

מרחבית

משתמש מקצוען
ברור שלא רוצים שהפורום ייהפך לבמת השקפות וכדו', ויש גם נושאים נפיצים.

עם זאת, לעיתים קרובות יש כל-כך הרבה מלל בכל ענייני החיים, כולל עניינים פחות נחוצים או הוצאות קיטור למיניהן, וההרגשה היא, שדווקא בענייני חיזוק יש יותר הקפדה שלא יהיו.

וזה גורם לתחושה, כאילו כמעט כל הנושאים האחרים הם חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו, והשם 'עזרה הדדית' יכול לבוא שם טוב. ודווקא ברוחניות, כאילו חלילה זה חלק נפרד מהחיים שלנו, משהו לצד החיים ולא בתוכם ממש, ו'עזרה הדדית' לא שייכת אליו. ולדעתי זה חבל.

זה גם יוצר לפעמים הרגשה שהציבור יותר שטחי ממה שהוא באמת, וגם זה לדעתי חבל, וכדאי למצוא את האיזון המתאים (וזה בטוח לא קל).

רבקושש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לדעתי כמה שימחקו ומה שימחקו יהיה יותר טוב
מה זה פורום חילוני?
בשום פורום חילוני לא היו מוחקים לך...:p
זה פורום שמור לכן יש פה כללים וכמה שיהיה יהיה יותר טוב

כולנו נהנים מידי פעם בתוך שגרת העשיה והעולם הזה על שלל קישקושיו,
להתחזק ממאמר כזה או או אחר שמעלים כאן,
מקבל את הפעקל'ע של @נתן גלנט ??
ממליצה...
:)

רבקושש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בפורום חילוני בהחלט מוחקים כל מה שמריח ממנו קשר לדת....
טוב אין לי ממש נסיון בזה...
הנה דוגמא לכמה אשכולות יפים ונאים, כאלו הגורמים לחיזוק, ללא שום מטרה לחינוך הציבור וכד' שננעלו.
מה הבעיה??? ננעלו
לא נמחקו!

רבקושש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
זו בדיוק הבעיה, שאחרי יום זה כבר 10 עמודים אחורה ואף אחד כבר לא זוכר שהועלה כאן
אז מה אתה רוצה???
שיהיה דיונים סביב זה???
אני כשאני רוצה חיזוק אני לא פותחת את פרוג
ב"ה לא בשמיים היא!!!

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ועדיין, זה כדאי, ראוי, ומומלץ, שבתוך קלחת החולין הזו יש לפעמים גם דיון של התחזקות ולא רק סביב איך להכין חביתה בלי ביצה או גאלע מרגל תותבת....
כמובן שזאת בתנאי שהדיון מתנהל בכבוד ובהגינות, גם אני מסכים שצריך לנעול אשכולות מתלהמים וכד'.
....
כמו זה למשל???? :):):)

רבקושש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש כאן משהו שאני ממש רוצה לכתוב אבל בטוחה שימחקו ..:)

כמובן שזאת בתנאי שהדיון מתנהל בכבוד ובהגינות, גם אני מסכים שצריך לנעול אשכולות מתלהמים וכד'.
אם פרוג לא היה ויזואלי נראה לך היה מתאים שיתנהל דיון כמובן מכובד מהסוג הזה???

אבל
איך להכין חביתה בלי ביצה או גאלע מרגל תותבת....
זה כבר משהו אחר ....זה גם בדיוק זה המטרה של פרוג

פוזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי

לא נראה לי אשכול על הדמות המיוחדת של יעקב ויינרוט זצ"ל יכולה להיגרר לפאות ומחלוקת...
אולי מחלוקות בין ביבי לשרה...
חברה תתעשתו בזמן,
אנשים לא אוהבים לחיות תחת פקחים ושוטרים שדופקים דוחות סתם!

ברור שאשכולות חיזוק בעניינים פרובקטיביים אין להם מקום מכל הסיבות,
אבל שהאשכול על ויינרוט ועוד מסוגיו ננעלו,
אני מרגיש שעד כאן.
לא יזיק קצת שכל בתוך ההיגיון!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה