שיתוף ליקוטי מוהר"ן לחיילי ישראל בעיצוב שעוד לא היה!!!

סטודיו עמודים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
גם אני כמו כולם רציתי קצת לתרום למען עמ"י בזמן הקשה שבו אנו נמצאים.
לצאת מהבית לא כלכך פשוט עם שתי קטנים ותינוק בן חודשים ,עד שיום שלישי שעבר קבלתי טלפון מלקוח ותיק שלנו שיש לו הוצאה לאור של ספרים בשם "משכן מוהר"ן".
הוא סיפר לי שהוא רוצה להוציא את ספר ליקוטי מוהר"ן בגודל כיס, עם תמונה של הקמעה
של הצדיק מיבניאל- מוהרא"ש זתע"א שמסוגל לשמירה ולחלק את הספר לחיילי ישראל בחינם!!
שמחתי שנפלה הזדמנות בידי לתרום את חלקי והחלטתי גם אני להשתתף במיזם המיוחד ולתרום את עיצוב הכריכה והעימוד הספר.
הוא ביקש 2 דוגמאות:
דוגמא ראשונה
שהכריכה תהיה עם תמונה מוכנה ולהוסיף רקע יפה.
ודוגמא שניה אני יכולה לעשות ככל העולה על רוחי (מתאים לי:p).
אחרי שגמרתי את הכריכה הראשונה, חשבתי לעצמי איזה כריכה אפשר לעשות שעוד לא עשו ,החלטתי ללכת על כריכה בסגנון פוטומונטאז (שילוב של כמה תמונות ביחד לתמונה אחת גדולה) .
אחרי כמה לילות בלי שינה, הינה התוצאה לפניכם....
(לא נעשה בטכנולוגיית AI).

נ.ב
מי שרוצה לקחת חלק במיזם המיוחד הזה, או לחלק את הספר לחיילים יכול ליצור קשר עם ההוצאה לאור:
אליאל 058-6609660

הדמיה ליקוטי מוהרן כמה ספרים בייחד עם דגל.jpg

ליקוטי מוהרן לפרוג חדש.jpg

12.jpg

הדמיה ליקוטי מוהרן כחול.jpg
הדמיה לליקוטי מוהרן ורוד.jpg
ירוק הדמיה לליקוטי מוהרן.jpg

נערך לאחרונה ב:

סטודיו עמודים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה