לינקדין

• פותח הנושא nhfk
  • פורסם בתאריך

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
אני רוצה להעלות פוסט חיפוש עבודה ואני לא יודעת מאיפה להתחיל
עזרה מישהו?

משולש ברמודה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה
לינקדאין זאת תבנית גנרית בצורה קרינג'ית לפעמים:)
תנסי לחפש שם את המשפטים הבאים: "מחפש/ת את האתגר הבא...", "פוסט חיפוש עבודה" וכו', תקבלי הרבה דוגמאות.

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
תנסי לחפש שם את המשפטים הבאים: "מחפש/ת את האתגר הבא...", "פוסט חיפוש עבודה" וכו', תקבלי הרבה דוגמאות.
לא רוצה משהו כמו כולם
טוב ניסחתי משהו
מי מוכן/נה לבקר לי את זה?

תמרה א

משתמש פעיל
המטרה שלך זה למשוך תשומת לב, ולהראות בצורה עקיפה את החוזקות שלך.
אז כמובן יכולה לפרסם פוסט בנאלי כמו הרבה.
אבל אני ראית גם פוסטים שהתחילו בצורה מקורית עם הסבר כל שהוא על תופעה/בעיה מסוימת והפיתרון שהם מצאו.
ואז בהמשך ציינו שהם מחפשים עבודה, וזה כמובן משך הרבה יותר תשומת לב ובקשות לשליחת קורות חיים.

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
עיין ערך

משולש ברמודה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה
עיין ערך
הבננה :ROFLMAO:
כנראה גם chatGPT יכול לחולל כמה טובים...

איילת השחר~

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
המטרה שלך זה למשוך תשומת לב, ולהראות בצורה עקיפה את החוזקות שלך.
אז כמובן יכולה לפרסם פוסט בנאלי כמו הרבה.
אבל אני ראית גם פוסטים שהתחילו בצורה מקורית עם הסבר כל שהוא על תופעה/בעיה מסוימת והפיתרון שהם מצאו.
ואז בהמשך ציינו שהם מחפשים עבודה, וזה כמובן משך הרבה יותר תשומת לב ובקשות לשליחת קורות חיים.
זה נכון

רק מוסיפה שכדאי לכלול איפשהו בפוסט את המילים "פוסט חיפוש עבודה" בשביל שיעלה בחיפוש של המגייסים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה