שיתוף לימוןה ליזה

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
טוב, אז הלימון הזה לקח לי 3 שעות ולא 30 שנה כמו המונה ליזה אבל תודו שלימון מוסיף המון וזה ניסיון ראשון לחלוטין בשמן. רציתי להתנסות קצת בחומרים אצל חברה טובה שלי @Rivka Hapartzy שמלמדת אותי איך עובדים איתם בשיטה המסורתית, עם התחשבות קלה בדור האינסטנט שרוצה תוצאות מהירות חחח

אני לא עושה הסבה לאומנות מסורתית גם אין לי את היכולות בארסנל, הלב שלי נמצא לגמריי בתקשורת חזותית ובדיגיטל (ויש בזה פרנסה יותר ברורה עבורי) אבל הטכניקות השונות בכל חומר כן מקדמות אותי בדיגיטל ותורמות לי להבין צבעים, תאורה, טקסטורות ותכנון השכבות ומה להקצין (אין אצל רבקה פוטוריאליזם) כדי שיהיה יותר נעים לעין. בציור הזה למדתי שאין רקע בצבע אחיד לגמריי כי האור לא מתפזר ככה. הוספנו מאחורי הלימון חלק כהה וחם עם גוון ירוק וחלק בהיר וקר עם גוון סגול. ברגע שהנחנו את הגוונים האלה בגראדיאנט פתאום הלימון בלט החוצה ואיים לקפוץ לתוך הסלט. אך, אמהות יוצרות ;)
אני ממליצה בחום ללמוד על איור דיגיטלי מתוך זויות שונות, יש מה ללמוד מצלמים ומעצבים וציירים מסורתיים.

Screenshot_20201225-091106_WhatsApp.jpg
Screenshot_20201225-091127_WhatsApp.jpg

כשאני צובעת בפוטושופ אני עובדת בשכבות כמו בשמן. הנה ניסיון לציור עין שהוא טיזר קטן מהפוסט הבא בשיטה שלמדתי באיזה קורס קליל מיודמי, אבל זה לפני שלמדתי איך השמן עובד באמת. עובדת כעת על פוסט שדן בשאלה הכי לעוסה - האם איור דיגיטלי נחשב רמאות והאם ציור מסורתי טוב יותר.
מי ששולט גם בזה וגם בזה יראה תוצאות בהתאם. אין מצב שמוותרים על הדיגיטל, אנחנו רק מחזקים אותו ונותנים לו ויטמינים

גוט שאבעס

תפארת סילברברג

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
לי
טוב, אז הלימון הזה לקח לי 3 שעות ולא 30 שנה כמו המונה ליזה אבל תודו שלימון מוסיף המון וזה ניסיון ראשון לחלוטין בשמן. רציתי להתנסות קצת בחומרים אצל חברה טובה שלי @Rivka Hapartzy שמלמדת אותי איך עובדים איתם בשיטה המסורתית, עם התחשבות קלה בדור האינסטנט שרוצה תוצאות מהירות חחח

אני לא עושה הסבה לאומנות מסורתית גם אין לי את היכולות בארסנל, הלב שלי נמצא לגמריי בתקשורת חזותית ובדיגיטל (ויש בזה פרנסה יותר ברורה עבורי) אבל הטכניקות השונות בכל חומר כן מקדמות אותי בדיגיטל ותורמות לי להבין צבעים, תאורה, טקסטורות ותכנון השכבות ומה להקצין (אין אצל רבקה פוטוריאליזם) כדי שיהיה יותר נעים לעין. בציור הזה למדתי שאין רקע בצבע אחיד לגמריי כי האור לא מתפזר ככה. הוספנו מאחורי הלימון חלק כהה וחם עם גוון ירוק וחלק בהיר וקר עם גוון סגול. ברגע שהנחנו את הגוונים האלה בגראדיאנט פתאום הלימון בלט החוצה ואיים לקפוץ לתוך הסלט. אך, אמהות יוצרות ;)
אני ממליצה בחום ללמוד על איור דיגיטלי מתוך זויות שונות, יש מה ללמוד מצלמים ומעצבים וציירים מסורתיים.

צפה בקובץ המצורף 790066צפה בקובץ המצורף 790067

כשאני צובעת בפוטושופ אני עובדת בשכבות כמו בשמן. הנה ניסיון לציור עין שהוא טיזר קטן מהפוסט הבא בשיטה שלמדתי באיזה קורס קליל מיודמי, אבל זה לפני שלמדתי איך השמן עובד באמת. עובדת כעת על פוסט שדן בשאלה הכי לעוסה - האם איור דיגיטלי נחשב רמאות והאם ציור מסורתי טוב יותר.
מי ששולט גם בזה וגם בזה יראה תוצאות בהתאם. אין מצב שמוותרים על הדיגיטל, אנחנו רק מחזקים אותו ונותנים לו ויטמינים

גוט שאבעס
לימון מושללם
ואו איזה טקסטורה וצבעים
ממש עשית לי פייטינג לצייר גם תלימון שלי
אלופה
אפשר להיצטרף לשיעורים? אני ממש חייבת קצת שיפשוף בשמן ;) ;)

לוין רחל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מ-ה-מ-ם @טלי'ה .
אני מסכימה איתך לחלוטין שבשביל להתקדם בציור דיגיטלי בשימוש כל מיני מברשות, חייבים להתנסות איתם "על אמת".
בגלל זה אני יוצאת פעם בשבועיים להתאמן עם הצבעי מים שלי. אני מקווה שיום אחד גם אגיע לצבעי שמן אבל עד אז....

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מ-ה-מ-ם @טלי'ה .
אני מסכימה איתך לחלוטין שבשביל להתקדם בציור דיגיטלי בשימוש כל מיני מברשות, חייבים להתנסות איתם "על אמת".
בגלל זה אני יוצאת פעם בשבועיים להתאמן עם הצבעי מים שלי. אני מקווה שיום אחד גם אגיע לצבעי שמן אבל עד אז....

חייבת לראות תתוצאות של האימונים שלך במים... יש לך שליטה גבוהה

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אויייי מגיע ללימונים שלך שרשור.. זה מדהים ממש! איזה כיף של ביצוע זה מאלף כמו כל הציורים שלך. מקסים. עכשיו אני מנסה לחשוב מה יהיה האתגר הבא.. בעקרון תורך לבחור :)

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
משהו שבא לי לנסות תגידי לי מה דעתך, זה לצייר זכוכית.. ראיתי אצל המורה שלי רבקה ציור שמן של קומקום תה מזכוכית (יחד עם ספל מזכוכית) עם מפית טורקיז, זה קצת מזכיר את הצבעים שבחרת וזה שילוב שאני אוהבת .. בכל אופן לצייר את ההשתקפויות ואת הדברים שרואים מבעד לזכוכית זה נראה לי כיף גדול. ואם יש לך כבר ציור כזה (ואני חושדת שיש לך ציורי זכוכית) אשמח לראות זה פשוט עונג שבת באמצע השבוע הציורים שלך. ;)

תפארת סילברברג

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
יוו כל כך באלי
משהו שבא לי לנסות תגידי לי מה דעתך, זה לצייר זכוכית.. ראיתי אצל המורה שלי רבקה ציור שמן של קומקום תה מזכוכית (יחד עם ספל מזכוכית) עם מפית טורקיז, זה קצת מזכיר את הצבעים שבחרת וזה שילוב שאני אוהבת .. בכל אופן לצייר את ההשתקפויות ואת הדברים שרואים מבעד לזכוכית זה נראה לי כיף גדול. ואם יש לך כבר ציור כזה (ואני חושדת שיש לך ציורי זכוכית) אשמח לראות זה פשוט עונג שבת באמצע השבוע הציורים שלך. ;)
תאמת שלא העזתי לצייר את זה עד היום
אבל יאלה באלגן...
שנקבע עוד כמה כללים או שנלך ישר לצייר? ;)

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יוו כל כך באלי

תאמת שלא העזתי לצייר את זה עד היום
אבל יאלה באלגן...
שנקבע עוד כמה כללים או שנלך ישר לצייר? ;)

נראה לי מה שבא לך.. אני כנראה יצייר בשמן כי זה מה שהמורה שלי ביקשה היא בטח גם תנחית תכללים שלה חחח (עשיתי היום פורטרייט ראשון בשמן וזה היה ככ כיףףףף וגם קשה.. הוא עוד לא גמור יקח לי עוד איזה שבוע עד שיהיה לי מה להראות)
אמממממ.. לדעתי לגשת לצייר העיקר שזה יהיה חפץ או שניים שקופים עם חפץ נוסף אטום.. לא מגבילה בצבעים כי אוהבת לראות את הבחירות צבע שלך זה פשוט מדהים.. אם יש לך איזה פלפל להוסיף לאתגר תעדכני :) ואם בא לך משהו אחר אני זורמת כי תורך לבחור אחרי שביצעת בהצלחה מסחררת את הלימונים האלה.

תפארת סילברברג

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נראה לי מה שבא לך.. אני כנראה יצייר בשמן כי זה מה שהמורה שלי ביקשה היא בטח גם תנחית תכללים שלה חחח (עשיתי היום פורטרייט ראשון בשמן וזה היה ככ כיףףףף וגם קשה.. הוא עוד לא גמור יקח לי עוד איזה שבוע עד שיהיה לי מה להראות)
אמממממ.. לדעתי לגשת לצייר העיקר שזה יהיה חפץ או שניים שקופים עם חפץ נוסף אטום.. לא מגבילה בצבעים כי אוהבת לראות את הבחירות צבע שלך זה פשוט מדהים.. אם יש לך איזה פלפל להוסיף לאתגר תעדכני :) ואם בא לך משהו אחר אני זורמת כי תורך לבחור אחרי שביצעת בהצלחה מסחררת את הלימונים האלה.
זורם לי הכל
אולי תוסיפי לי את הכללים שהמורה תנחית
ואני מחכה לראות את הפורטרייט כי זה האתגר הבא שהצבתי לעצמי....
ואל תדאגי אני אוסיף פלפל ולא סתם פלפל אלא פלפל שברכתו אדמה ;) (נתת לי השראה מטורפת)
בהצלחה לנו!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה