דרוש מידע לימוד קלרינט

16תווים

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
המחירים שם הם מ150 שקל עד 250 שקל (כוונתי לשיעורי נגינה כמובן , אני לא יודע מה המחיר של הגעה למקום לצורך הצגות וכו) ,

יום שלישי13:30–1:00
יום רביעי20:30–0:15
יום חמישי20:30–0:15
יום שישי
(שמחת תורה)
20:30–0:15
ייתכנו שינויים בשעות
יום שבת
(שמחת תורה)
20:30–0:15
ייתכנו שינויים בשעות
יום ראשון20:30–0:15
יום שני20:30–0:15
יפו 161, ירושלים, ישראל זה הכתובת , ביום שלישי כל שבוע יש מ9 עד 2 בלילה מפגש בין נגנים וותיקים לצעירים חינם בתיאום מראש(0522879123) , מלמדים שם הרבה מאוד כלי נגינה

16תווים

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
המקום הוא חרדי ירושלמי , כך שלגבי הנתונים שכתובים בגוגל לגבי שמחת תורה שהוא פתוח אני חושב שהם טועים , זה מקום חרדי והוא לא פותח בשבת בד"כ ככל הידוע לי

שיבוא

משתמש צעיר
@16תווים אתה יכול להסביר יותר לעומק על מה שכתבת- על הקרצ'מע הזה?
מכירה מישהו שמנגן בקלרינט ברמה סבירה ומסתבך עם כל מיני טכניקות וממש יוכל להיעזר במפגש עם נגן ותיק.

אפשר עוד פרטים?

16תווים

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
יפו 161, ירושלים זה הכתובת , הנגנים שם מקצועים מאוד , לעיתים יש מפגשים שגם מגיעים אליהם מוסא ברלין וגיורא פיידמן מלכי הכלייזמר , אם המישהו הזה אוהב כלייזמר ומוזיקה חסידית אסור לו לפספס את המקום הזה , יש שם גם מלא כלי נגינה שאפשר לנסות , אני חושב גם שאפשר להשכיר או לקנות שם כלי נגינה , בהחלט המישהו הזה יוכל להיעזר , הם מלמדים את כל הטכניקות בקלרינט וגם בעוד כלים , קרעכצים , קנייטשים , טרילים , וכו'

16תווים

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
ממש לא לדוברי אידיש בלבד , אבל בורשטיין הוא מלמד שפת האידיש ומשמר אותה , מיועד לדוברי עברית אנגלית וגם אידיש ממה שידוע לי

אליז

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מקפיץ.
אני מחפש מורה פרטי לקלרינט בבית שמש לילד בן 6.5, מישהו מכיר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה