לימוד ניהול רשתות לגברים חרדים

מצב
הנושא נעול.

עשרים ושתים

משתמש מקצוען
כל תקלה הפתרון שלה מתחיל בבידוד מה גורם לתקלה עד שאתה מגיע לפתרון
השלב הראשון בVPN לדעת האם התקלה אצל הלקוח או בשרת כשאתה בודק אצלך ועובד אז אתה יכול להמשיך ולראות מה מפריע ללקוח אם אצלי היה נטפרי הייתי צריך להתקשר שיפתחו לי VPN ללקוח ההוא ואין לי את הזמן לזה
לגבי התקלה השניה כל תקלה לא מוכרת מהווה אתגר הדרך שלי למצוא פתרון הוא לחפש את התקלה בגוגל אני פותח איזה 30 אתרים ועובר עליהם בזריזות לקבל כיוון, להמתין עכשיו שיפתחו לי 30 אתרים זה לא יעיל.
אגב הפתרון היה בסוךף שאיזה תהליך שקראו לו challenge היה עושה את הצפצופים הסרתי את התוכנה שהריצה אותה והשקט חזר.

mat

------- Magicode -------
אז תכתוב לנו באיזה אתר מצאת את זה מתוך ה 30 טאבים שפתחת.
וגם באיזה מילות חיפוש השתמשת כדי שנסמלץ את זה באינטרנט מסונן ונראה כמה זה מסובך.

לגבי ה VPN אני מסכים איתך בגישה הזאת אבל את הבעיה בודקים מהגורם הבעייתי הכי נפוץ והגורם הכי פחות נפוץ זה השרת.

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
וגם באיזה מילות חיפוש השתמשת כדי שנסמלץ את זה באינטרנט מסונן ונראה כמה זה מסובך.
אני מבין את הרצון ליצור סביבת עבודה נקייה (תקרא לזה חסד עם ציבור או לא איפת לי איך), אבל אתה בעצם מבקש ממנו ללמד אותך במשך תקופה (כי הרי אתה רוצה את כל הפתרונות שלו באינטרנט מסונן) כל תקלה שהייתה לו ואיך הוא הגיע לפתרון.
אולי יותר פשוט לשאול אותו האם הוא מוכן לקבל תלמיד בתשלום שיהיה צמוד אליו לכל התקופה.

דב הטכנאי

משתמש מקצוען
לפי דברך תוך יום יומיים חייב להיות לך תקלה או שניים.
אני מציע שבתקלה הבאה שתהיה לך תשתף אותנו באיזה אתרים נעזרת לצורך פיתרון התקלה וככה תראה לנו שאי אפשר היה להגיע לפיתרון באינטרנט מסונן.

רק לי נראה שמישהו מנסה לגרור את האשכול לפרסום סמוי ?

5566brs

משתמש מקצוען
D I G I T A L
שתמיכה טכנית או ניהול רשתות אינם מקצועם

אז מה מקצועם? הם מגדלים עזים, נכון?

אולי יותר פשוט לשאול אותו האם הוא מוכן לקבל תלמיד בתשלום שיהיה צמוד אליו לכל התקופה.

נדמה לי שכתבו פעם כאן בפרוג שהניק שאתה מתכתב איתו הוא מנכ"ל של מסנן זניח שיש לו כמה עשרות לקוחות. מן הסתם תקלות כאלו גדולות עליו.

אנשי רשת מדופלמים מורמים מעם, מרצים משכמם ומעלה, לא יכולים להביס (אצלם בבית במגרש המוכר להם) את הקוד המסחרי שהניק האלמוני שצריך לקחת שיעורים פרטיים בפתרון בעיות כתב.
מביך ממש.
אני עם סינון (ומה לעשות אני גולש לאן שאני רוצה), את הבעיה המוצגת כאן אני פותר על בסיס יומיומי (זיהוי תקלות לבדוק אם צד השרת או צד הלקוח גורם, חיבורי VPN, דרייברים, etc).

הריבוע. זה הבעיה.

מנסה לגרור את האשכול לפרסום סמוי ?
נכון בהחלט. אבל אני ממתין בערך משנת 2000, שהמנהל של נתיב יגיב כאן ויפתור ללקוחותיו את בעיותיהם סוףסוף.

נערך לאחרונה ב:

עשרים ושתים

משתמש מקצוען

לגבי ה VPN אני מסכים איתך בגישה הזאת אבל את הבעיה בודקים מהגורם הבעייתי הכי נפוץ והגורם הכי פחות נפוץ זה השרת.
יופי ואז יהיה לך פתרון לתקלה אחת ומה יהיה עם התקלה שעד שפתרנו את זו השניה והשלישית צצו?
בקיצור עוד 100 200 300 שנה הכל יהיה בסדר...

mat

------- Magicode -------
יופי ואז יהיה לך פתרון לתקלה אחת ומה יהיה עם התקלה שעד שפתרנו את זו השניה והשלישית צצו?
בקיצור עוד 100 200 300 שנה הכל יהיה בסדר...

אני יסביר לך.
בא פה אחד ושאל שאלה.

אני כבר חרדי ורוצה ללמוד ניהול רשתות תקשורת
מישהו יודע אם יש בזה עבודה לגברים חרדים
וגם האם אפשר לעבוד בזעם אינטרנט כשר/ חסום
תודה מראש

חלק ענו לו שאין מצב לעבוד.
חלק אמרו שאינטרנט מסונן זה קשה אבל אפשרי.

אבל הדיון פה נסב מי יותר בר סמכא להגיד שהוא צודק.

אז אני הצעתי שאם כל הזמן חייבים אינטרנט פתוח אז כנראה שיהיה אפשר להביא דוגמאות מהשטח תוך ימים ספורים וככה להוכיח שבלתי אפשרי לעבוד עם סינון.

המטרה שלי זה לא לפתוח בנטפרי את מה שתציג כחסום בסינונים אלא להגיד לך. אם אתה שוחה בזה אז יהיה לך הרבה דוגמאות להוכיח שפשוט אי אפשר לחיות במקצוע הזה עם סינון.

יש לציין שאני לא יודע מה ההגדרה של ניהול רשתות תקשורת. אין לי מושג מה המקצוע הזה אומר.
כלומר אני לא יכול להביע את דעתי. לפני שמוגדר לי ברור מה זה המקצוע הזה שנקרא "ניהול רשתות תקשורת".
ובכלל לפי התקלות שהבאת כמו הצפצוף שיש במחשב אני לא מבין למה זה נכלל בכלל ניהול רשתות תקשורת אבל זה יכול להיות בגלל שאני לא מכיר את המקצוע.

בפועל אני מעלה אפשרות שיש כזה דבר כחו של הרגל. יש אחד שהתרגל לעבוד עם אינטרנט פתוח ולכן הוא לא יודע איך מסתדרים עם חסום. ויש אחד שהתרגל לעבוד עם חסום והוא לא מבין מה רוצים ממנו הוא מסתדר מצוין.
לא יודע אם זה נכון. אבל זה אפשרות שעלולה להיות נכונה.

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
מוזר לי ששום חבר יקר שלי פה לא כותב את האתרים בשמם ...
@bris
@עשרים ושתים
@DVD COAN
וידידנו מזכה הרבים @mat

מה עם טלגרם? יש שם קבוצות טכניות ברמה מפחידה יש שם שיתופי קבצים ותוכנות שמאוד מאוד עוזרים יש שם ערוצים מאוד מאוד שיש שם כלים רבים וטובים שלחפשם בפורומים יקח שנים..

מה עם שרתי הקבצים? שכל אתר שני הוא נחסם? וכל קישור לא מוכר עובר בדיקה
קשה מאוד להיות בלי גוגל נורמלי... לדעתי

מה עם טורנטים? שם גם יש כלים טובים .... וכו וכו

מה עם תמונות וסרטונים טכנים?

חושבני שיש עוד המון אבל זה מספיק.

תשובות כמו במקומות הללו אפשר להגיע ל... לא יתקבלו
כי הם אינם עונים על הצורך שלנו אלא מנסים לגרור לויכוח דתי חסר טעם

mat

------- Magicode -------
זה נראה שזה המצב לדעתכם.
ניהול רשתות תקשורת == טכנאי מחשבים

טורנטים זה שימושי אך ורק לתוכנות פרוצות (לא הכוונה לפריצות אלא לתוכנות גנובות). כנ"ל כל השרתי קבצים למינהם. כנ"ל ערוצי השיתוף בטלגרם.
כלומר זה לא טכנאי מחשבים לבן.

בסיטואציה כזאת אני מסכים שזה בעיה. ואולי צריך להתרחק מכזאת עבודה. אם כי אפשר לחיות ביום יום עם אינטרנט מסונן ומידי פעם להתעדכן בכל החומר.

נערך לאחרונה ב:

נחמד לעזור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
כעומד מן הצד הדיון כאן נראה לי דווקא חשוב מאוד,
צריך רק לבקש מהעומדים מכל הצדדים לא לגלוש לפסים אישיים.

הדיון לכשעצמו חשוב מאוד -
האם טכנאי רשת יכול להסתדר עם אינטרנט מסונן.

נעילת האשכול ו/או מחיקתו עלולה להתפרש אצל הגולשים כחוסר יכולת להתמודד עם דיון ענייני של אחד מן הצדדים.

תמה

משתמש חדש
מבלי לפגוע באיש חלילה,
אמר האומר: החזקים בתחום חלשים ביידישקייט.
בהנחה שזה אכן כך, אולי באמת התחום לא מתאים לאדם יר"ש...

נחמד לעזור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
מבלי לפגוע באיש חלילה,
לא יודע איך האומר שאמר הגיע למסקנא כזו, עד ששווה היה לך לפתוח ניק מיוחד בשביל לצטט אותו.

למסקנת הדברים, או בכל אופן, מסקנת ביניים -
אין חולק על כך שאינטרנט פרוץ יותר נח,
זה נכון לגבי טכנאים, זה נכון גם לגבי גרפיקאים וזה נכון לכולם.
אך השאלה הייתה האם אפשר להיות טכנאי רשת עם סינון, ועל זה נראה שהתשובה חיובית.

נתאר לעצמנו שאדם פותח אשכול באא"ר ושואל:
אני חזרתי בתשובה מעניין אותי האם אפשר להיות חרדי ובכל זאת לאכול?
עונה לו הראשון: "לדעתי לא שייך בכלל להיות חרדי ולאכול"
עונה לו השני: מאוד קשה להיות חרדי ולאכול, כמעט א"א לאכול...
עונה לו השלישי: בכל פריז בקושי תמצא מסעדה אחת כשרה...
עונה לו הרביעי: חיות אסור בכלל לאכול, בהמות רק לאחר ששחטו, פירות רק אחרי שלוש שנים וגם זה רק אחרי מעשר. ירקות הרוב עם תולעים, בקיצור, רק מלפפון קלוף וצנון.

אותו שואל נכנס לדיכאון, זהו זה אי אפשר לאכול יותר.
ואז הוא במקרה נקלע לבני ברק, ולתדהמתו רואה אנשים שמנים... אפילו ניתוחים לקיצורי קיבה עושים במעייני הישועה...
ואז הוא מגלה חנויות שלמות מלאות בכל טוב עם הכשרים מעולים, מעניין אפשר להסתדר גם עם כל כך הרבה מגבלות...

כל אחד יעשה כהוראת רבותיו, אבל יש חלק גדול ממשתמשי פרוג שרבותיהם מורים להם להשתמש אך ורק באינטרנט מסונן.
לבוא ולהגיד להם שאי אפשר בשום אופן להיות מנהל רשת עם אינטרנט מסונן זה לכאורה לא נכון, והראיה, זה השמנים הגדולים שמסתובבים בינינו ומשתמשים רק עם אינטרנט מסונן:
הלא הם: @mat @י.צ @5566brs ועוד, כל אחד מהם גאון עצום בתחומו, כך שהם בהכשרתם מפריכים לגמרי את הטענה "א"א עם אינטרנט מסונן".

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
מבלי לפגוע באיש חלילה,
אני מוחה בתוקף בשם אלו שכאן בפורום ובשם אלו שבכלל העולם שהוכללו בקלות כזו באמרה מטופשת כזו.

bris

משתמש סופר מקצוען
ערב טוב,
נראה לי שהגיע הזמן לנעול את האשכול.

כל אחד הביע את דעתו ו-הקשפותיו והפונה קיבל את המענה הראוי...

מסכימים? @bris @DVD COAN @דודכהן @עשרים ושתים @אין דופי
upload_2019-7-24_9-54-56.png

mat

------- Magicode -------
אגב אם אתם מדברים על המישור הדתי.
לדעתי הוא כן צריך להיות בדיון.
כי הכל תלוי בסיעתא דשמיא.
ואני מאמין שכולם פה מאמינים שהקב"ה מחליט מתי תיתקע בבעיה ומתי תמצא את הפיתרון שלה.
ולכן אני מאמין שהקב"ה עוזר עזרה מיוחדת למי שנמצא עם אינטרנט מסונן.

אני בכלל לא מכיר את תחום הטכנאות מחשבים. אבל בתחום התיכנות אני מתמצא היטב.
וגם שם אני מכיר מתכנתים שאומרים שאי אפשר להיות מתכנת בלי אינטרנט פתוח.
ושם שזה התחום שלי אני יודע שזה ממש בדיחה רצינית. ואין לזה שום אחיזה במציאות.
אבל בתיכנות יש כל כך הרבה קשיים וכל כך הרבה באגים שאפשר להתקע שאני מאמין שאם מתכנת נתקע בגלל הסינון עם התקנת תעודת אבטחה בגיטהאב. אז יורידו לו משמיים את התקיעות בבאגים ושמה יהיה לו יותר סיעתא דשמיא.

משחזר מידע

משתמש סופר מקצוען
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה