דרוש מידע לימוד ווארדפרס/בניית אתרים?

FSHLOMO

משתמש צעיר
UX UI
D I G I T A L
איפה אפשר ללמוד?
ראיתי שיש קורס בפרוג שעולה הרבה כסף האם זה שווה?
יש מישהו שלמד את זה בפרוג ויכול להגיד לי שזה מקיף וטוב?
או שמישהו יכול להפנות אותי לקורס אחר טוב?
אולי משהו ביודמי/UDEMY?

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
יש בוורדפרס כמה תתי מקצוע, כמו תכנות וורדפרס, עיצוב וורדפרס, בניית אתרים, אפיון, פיתוח תוספי וורדפרס, עיצוב בCSS, פיתוח בJS וכו'. אפשר כמובן ללמוד ולעשות הכל, השאלה אם יש כן משהו ספציפי שאתה מחפש מראש, ולפעמים דווקא המיקוד יותר רווחי.
אני באופן אישי הייתי ממליץ לתכנן ולאפיין מראש עם מה אתה רוצה לצאת אחרי הקורס ואז תוכל יותר למקד מה אתה רוצה ללמוד מתוך זה והאם קורס מסויים מתאים לך.

FSHLOMO

משתמש צעיר
UX UI
D I G I T A L
יש בוורדפרס כמה תתי מקצוע, כמו תכנות וורדפרס, עיצוב וורדפרס, בניית אתרים, אפיון, פיתוח תוספי וורדפרס, עיצוב בCSS, פיתוח בJS וכו'. אפשר כמובן ללמוד ולעשות הכל, השאלה אם יש כן משהו ספציפי שאתה מחפש מראש, ולפעמים דווקא המיקוד יותר רווחי.
אני באופן אישי הייתי ממליץ לתכנן ולאפיין מראש עם מה אתה רוצה לצאת אחרי הקורס ואז תוכל יותר למקד מה אתה רוצה ללמוד מתוך זה והאם קורס מסויים מתאים לך.
מה לומדים בקורס של פרוג?

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
אגב
בתור אחד עם עבר בוורדפרס כולל פיתוח קודים PHP CSS וכתיבת PLUGIN אשמח לייעץ ולקדם אותך באופן אישי בזה בשיחת טלפון ללא תמורה (תמצא קישור באתר שלי למטה בצד שמאל)
בברכה

FSHLOMO

משתמש צעיר
UX UI
D I G I T A L
אגב
בתור אחד עם עבר בוורדפרס כולל פיתוח קודים PHP CSS וכתיבת PLUGIN אשמח לייעץ ולקדם אותך באופן אישי בזה בשיחת טלפון ללא תמורה (תמצא קישור באתר שלי למטה בצד שמאל)
בברכה
תודה רבה

למידע עזרת לי מאד

נערך לאחרונה ב:

710

משתמש פעיל
בפרוג זה עולה 9800 ש"ח
זה שווה את זה
או שזה מדי יקר בשביל זה?

rivkic

App.Up.Go! -פיתוח תוכנות / אתרים מורכבים / קורסים
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
D I G I T A L

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
אני אוכל לתת רקע גם לך טלפונית, רק שכרגע אני עסוק, תוכל להשאיר מספר במייל או בווצאפ ואחזור אליך בשעות הצהריים, אי"ה.

107

אתרים חכמים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
D I G I T A L
יש מישהו שלמד את זה בפרוג ויכול להגיד לי שזה מקיף וטוב?
אני בוגר פרוג גאה. זה הקורס הכי מקיף בתחום!
המרצה היום, @יהונתן קסלר הוא אלוף, בעל כושר הסברה, חריף, ואדיב.
מה לומדים בקורס של פרוג?
אני חושב שיש כמה מסלולים. המסלול המקיף כולל אפיון, יסודות העיצוב, פיגמה, אלמנטור, איקומרס, כולל קוד html css בסיסי. אתה יוצא מהקורס עם ידע מלא עם כל הפרקטיקה שצריך כדי להפוך להיות מעצב ובונה אתרים מקצועי. כולל אתרי חנות. יש גם שיעורי העשרה להתנהלות מול לקוחות, תמחור, השראות ועוד. וכמובן יש את החממה המלאה בפורום הכיתה ובווצאפ עם חברים שעוזרים. ותומכת הוראה שעונה לכל שאלה באדיבות ובמקצועיות. הקלטות וסיכומי הקורסים נשארים לאורך זמן, כשצריך להיזכר או לעשות ריענון.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
המסלול המקיף כולל אפיון, יסודות העיצוב, פיגמה, אלמנטור, איקומרס, כולל קוד html css בסיסי. אתה יוצא מהקורס עם ידע מלא עם כל הפרקטיקה שצריך כדי להפוך להיות מעצב ובונה אתרים מקצועי. כולל אתרי חנות. יש גם שיעורי העשרה להתנהלות מול לקוחות, תמחור, השראות ועוד. וכמובן יש את החממה המלאה בפורום הכיתה ובווצאפ עם חברים שעוזרים. ותומכת הוראה שעונה לכל שאלה באדיבות ובמקצועיות. הקלטות וסיכומי הקורסים נשארים לאורך זמן, כשצריך להיזכר או לעשות ריענון.
זה לא כולל צד שרת (PHP) ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה