דרוש מידע לימודי ”אדריכלות ועיצוב פנים”

חילך לאורייתא

משתמש מקצוען
אני רוצה להתחיל ללמוד אדריכלות ועיצוב פנים
השאלה היא למי יש יותר ביקוש לגברים או נשים (אני מניח שבטח יגידו שלנשים יש זיקה לתחום היופי וכך גם יש יותר ביקוש אליהם) הממה שאני גבר ויש לי זיקה ברמה מסוימת ליופי
ואני עוסק כהיום בנגרות שדי קשורה איך שהוא לנושא ולידע בתחום וגם נושא השיפוצים הוא משהו שאני מכיר היטב אבי היה קבלן שיפוצים (ואני בעברי הלא רחוק שיפוצניק וכלבוניק)

ועוד שאלה איפה מומלץ ללמוד ואשמח לקבל חוות דעת מבוגרי פרוג
ואשמח לכל בדל מיד וידע שיכול להחכים אותי

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
יש בהחלט יתרונות וביקוש גם לגברים
לדוגמא בנושא הפיקוח- שם יש יותר חיכוך עם המבצעים (לא כמפקח בניה, אלא כמעצב שנמצא בשטח גם בשלב הביצוע)
וכן בפרויקטים של בתי כנסת ומבני דת אחרים- יש קהילות שידרשו דווקא מתכנן גבר.

מ.א. ברזל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
המלצה לפני שאתה מתחיל לימודים לבדוק התאמה לתחום (אני עשיתי בדיקת תעסוקה גרפולוגית), היות וכמחצית מהתלמידים אינם מגיעים לגמר, וזה קורס ארוך מאתגר ויקר, וכמובן כייף למי שאוהב את זה, וסיוט למי שזה לא מתאים לו.
בהצלחה!

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
לפי מה שכתבת נראה שאתה מתכוונן לעבודות פנים, לכן חבל על המאמץ בלימודי אדריכלות
אפשר להצליח ולהרוויח מצוין מעיצוב פנים בלבד
נשמע שיש לך רקע שיכול מאוד לעזור לך
ולגברים יש בהחלט מקום
בהצלחה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה