לימוד נהיגה לימודי תיאוריה

פלמינגו 67

משתמש סופר מקצוען
כמה שאלות....
1. האם יש חובה ללמוד מאיזה אתר רשמי, כך שהעובדה שלמדתי יירשם\יישמר אצל משרד הרישוי? או שאפשר ללמוד מספר\אפליקציה בלי הוכחה שבאמת למדתי...
2. התהליך... הבנתי שצריך להגיש בקשה, לעשות בדיקת עיניים, ואז לקבוע תור למבחן. זה באמת התהליך? ובדיקת העיניים, אפשר לעשות באופטיקה רגילה או שצריך במקום ספציפי?
3. המבחן עצמו - כמה שאלות יש בו? ואם ללומדים רק מהשאלות של האפליקציה, זה מספיק? או שצריך ללמוד גם מספר?

תודה רבה!

נ.ב.
אם יש למישהו עוד עצות לגבי לימודי תיאוריה, אני אשמח (:

avi++

משתמש מקצוען
דבר ראשון עושים טופס ירוק (חינם)
כאן
אח''כ עושים בדיקת ראיה של 2 דקות באופטיקות ספציפיות, בדר''כ גם מצטלמים באותה הזדמנות (בשילת יש את רואים 6 6) (50-60 ש"ח)
אח"כ קובעים תור למבחן תאוריה (כדאי ללמוד גם בשביל השיעורים אח''כ) בעלות 63 שקל, צריכים לענות נכונה על 26 מתוך 30 שאלות (מבחן אמריקאי) תוך 40 דקות
בהצלחה

אפונה וגזר

משתמש צעיר
מה שעשיתי והרגיש לי מוצלח:
למדתי תאוריה, ואז התחלתי כמה שיעורי נהיגה, ואז ניגשתי למבחן תאוריה.
ככה התאוריה עזרה לי בשיעורים, והשיעורים עזרו לי לתאוריה. צריך לוודא עם המורה נהיגה שזה בסדר מצידו.
[אין שום תיעוד על למידת התאוריה, רק ההצלחה במבחן]

פלמינגו 67

משתמש סופר מקצוען
פה יש תשובה לחלק מהשאלות שלך.

דבר ראשון עושים טופס ירוק (חינם)
כאן
אח''כ עושים בדיקת ראיה של 2 דקות באופטיקות ספציפיות, בדר''כ גם מצטלמים באותה הזדמנות (בשילת יש את רואים 6 6) (50-60 ש"ח)
אח"כ קובעים תור למבחן תאוריה (כדאי ללמוד גם בשביל השיעורים אח''כ) בעלות 63 שקל, צריכים לענות נכונה על 26 מתוך 30 שאלות (מבחן אמריקאי) תוך 40 דקות
בהצלחה

תעשה מבחנים לדוגמא מהאינטרנט.
יש מלא.
לדוגמא

מה שעשיתי והרגיש לי מוצלח:
למדתי תאוריה, ואז התחלתי כמה שיעורי נהיגה, ואז ניגשתי למבחן תאוריה.
ככה התאוריה עזרה לי בשיעורים, והשיעורים עזרו לי לתאוריה. צריך לוודא עם המורה נהיגה שזה בסדר מצידו.
[אין שום תיעוד על למידת התאוריה, רק ההצלחה במבחן]
תודה רבה לכל העונים!
יישר כוח!

יראת גאולה

משתמש מקצוען
1. לא חייבים ללמוד בכלל. רק צריך לעבור את המבחן. אפשר ללמוד איך ומאיפ. שרוצים.

3. זה מספיק. אבל צריך לעשות המון שאלות, עד שיודעים הכל.
השאלות במבחן לקוחות מתוך מאגר שמשרד התחבורה פרסם, אם יודעים/ לומדים את כל השאלות - יודעים במבחן. הספר נועד ללמד ולהסביר את החומר, יש שאלות שאם תדע את הידע הדרוש - תוכל להבין למה התשובה היא x, כי ללמוד בעל פה זה פחות יעיל בחלק מהשאלות (כמו זכות קדימה בצומת).

ארמון חול

משתמש פעיל
איפה קונים ספר ללמוד למבחן תאוריה (כל מה שצריך לדעת נהג מתחיל)
איפה מוציאים טופס ירוק באיזור בני ברק?

תודה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה