דרוש מידע לימודי תואר לגבר חרדי

• פותח הנושא !?
  • פורסם בתאריך

עצי מן

משתמש רשום
האם האוניברסיטה הפתוחה טובה כי הבנתי שזה למידה בבית והרבה נושרים באמצע

עצי מן

משתמש רשום
אז מה אני יכול לעשות כשאין לי תעודת הוראה ולא בגרות ולא פסיכומטרי ואני מעוניין בתואר בחינוך אחרי הרבה שנות ניסיון במוסד שאינו מוכר

ככר השוק

משתמש מקצוען
אז מה אני יכול לעשות כשאין לי תעודת הוראה ולא בגרות ולא פסיכומטרי ואני מעוניין בתואר בחינוך אחרי הרבה שנות ניסיון במוסד שאינו מוכר
בשביל תואר בחינוך לא צריך או"פ. יש מסלולים של תואר בחינוך+ תעודת הוראה במקומות אחרים.
אחרי גיל 35 יש הקלות ביחס לבגרויות גם באוניברסיטאות.
שווה להתיעץ עם הישגים, הם מחזיקים את כל המידע על המסלולים שמתאימים לחרדים בארץ

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
בשביל תואר בחינוך חבל ללכת לאוניברסיטה.
ישנם דרכים הרבה יותר קלות ומהירות.
תברר בחב"ד.
'אחיה'.
יותר מהר יותר קל.

yitzhak123

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
נערך לאחרונה ב:

עצי מן

משתמש רשום
העניין הוא כזה - אני קצת יותר ארחיב

עוסק בחינוך כבר הרבה שנים במוסד מוכר שאינו רשמי ללא בגרות ופסיכומטרי וללא ידע כלל באנגלית עם ידע מתמטי נמוך מצד אחד, אך הרבה יכולות חינוכיות, טיפוליות, יזמיות, חברתיות, מטפל בכיר בקידום בעיות למידה בשיטת פויירשטיין.

לגבי תעודת הוראה עשיתי שנתיים, חסרה לי שנה, יש לי אפשרות להשלים אותה, אך מבחינתי אני רוצה להיכנס ללימודים אמיתיים מקצועיים אקדמיים כבר בשנה הבאה, ובאם חייבים תעודות הוראה, בסיס או כל ידע חובה אחר, אשמח לעשות אותם בשעות הערב, אך במקביל עם הלימודים האקדמים, ולא כתנא קבלה שתעכב אותי במיידי.

מחפש תואר ראשון לשם למידה אמיתית אשר הלימוד המקצועי האיכותי מהווה את העיקר מבחינתי, ובנוסף יהיה גם פלוס משני של תואר גם אם זה על חשבון הארכת זמן הלמידה ליותר שנים וכו'.

הנושאים המעניינים אותי הם כדלהלן:

כל נושאי החינוך ברמה הגבוהה (לא הוראת חומר למידה וכדו').
ייעוץ חינוכי
פסיכולגיה לסוגיו השונים - חובה
פסיכודרמה
הנחיית הורים
הנחיית קבוצות
לימודי נאום הרצאות
הוראה מתקנת מקדמת - חובה
לקויות למידה - חובה
חינוך מיוחד
אבחון דידקטי - חובה
נושאי בעיות קשב וריכוז - חובה

הבעיה היא שניסיתי מול כמה מוסדות אך כולם שללו ממני התחלה של ליוד בעקבות הבגרות החסירה וכו'.

ניסיתי לפנות בצורה עצמאית מול כמה וכמה מוסדות שונים אך יצאתי מבולבל לחלוטין, כן עברתי אבחון תעסוקתי בקרן קמח והדברים הנ"ל תואמים את התוצאות שם, איני יודע מי יכול לעזור לי במידע וייעוץ עד ההחלטה הסופית כולל קבלת המלגות הכי טובות שיכולות להיות לי.

דבר נוסף שאני מחפש לימודים ישרים ולא דרך זום, איני רואה את עצמי לומד מהבית אלא בלמידה עקבית ממוסדת בתוך כיתה.

מה שמצאתי כרגע זה פסיכולגיה בינר עם תואר דרך האוניברסיטה הפתוחה, מה דעתכם על הלימודים שם?

ואולי הוראה מקדמת, אבחון דידקטי, אוכל להשלים כלימודי תעודה באיזו שהוא מקום?

מבחינת הזמנים הפנויים שיש לי זה יום אחד בשבוע מהבוקר עד....
ואפשר להוסיף קצת ערבים, עדיף שלא.

אני בן 35 עם 8 ילדים בל"ע כן ירבו.

אשמח לכל מידע, מי שיוכל לעזור לי בעניין, ניסיתי לתפוס את הישגים לא הצלחתי לבנתיים.

איני אומר נואש, מאוד חשובים לי המידע הנ"ל.

אפשר גם פרטים באימייל האישי 5804274 שטרודל גימל נקודה קם

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
אשמח גם לקבל פרטים של מישהו שמכיר את התהליך לקבלת תואר עבור חרדי שאין לו רקע מספיק להתקבל ללימודי מקצוע והוא מעוניין בלמידה איכותית ומקצוענית ממדריגה ראשונה לא רק עבור התעודה עצמה אלא גם התוכן.
אימייל שלי הוא 5804274 שטרודל גימל וכו'
ממליצה לו מאד מאד לעשות אבחון תעסוקתי יסודי ומעמיק ב'מכ"ם - קריירה21' בירושלים.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
קצת סבלנות.....
תואר בחינוך במכללה או באורות ישראל.
מסלול ר"מים, שבו מקבלים נקודות על שנות הלימוד בישיבה/כולל, בתנאי שהיו עשר שנים לפחות.
וכן, תואר דורש השקעה.

זה לא איכותי מהמדרגה הראשונה, אבל הכי מהיר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה